מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן שלד בירושלים

מצאו קבלן שלד בירושלים לצורך בניית שלד הבית או הבניין שלכם. בעמוד תוכלו לראות כמה מה המחיר של קבלן שלד בעיר ולהבין איך לברור את קבלן השלד הנכון.

מה המחיר של קבלן שלד בירושלים?

מחיר קבלן שלד בירושלים יהיה לפי מטר והוא לרוב ינוע בין 1,600 - 2,400 ש"ח. המחיר כולל את החומרים שיקנה קבלן השלד, ביסוס והעבודה.

 

מחיר ממוצע של קבלן שלד בירושלים למטר

מחיר ממוצע של קבלן שלד בירושלים למטר: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1600 ₪

מחפשים קבלן שלד מומלץ בירושלים? בדקו את זה

בשביל למצוא קבלן שלד מומלץ בירושלים יש כמה דברים שכדאי לבדוק:

 • ביקורות וחוות דעת: ערכו חיפוש קצר באינטרנט עם השם של אותו קבלן שלד בירושלים כדי לראות מה חשבו לקוחות קודמים על העבודות של אותו קבלן.
   
 • קבלן רשום: ודאו שאתם לוקחים קבלן שלד בירושלים שרשום בפנקס הקבלנים. בשביל להיות רשום בפנקס הקבלנים צריך להיות בעל ניסיון של לפחות 5 שנים וללא הליכים משפטיים כנגדך.
   
 • תביעות קודמות: הריצו את השם שלו באינטרנט ובדקו אם יש תביעות קודמות כנגדו. תוכלו להציף את זה מולו בשביל לשמוע את הכל הסיפור ולהחליט.

 

עבודה של קבלן שלד בירושלים

השוואת מחירים בין קבלני שלד בירושלים

הפער בטווח המחירים של קבלן שלד בירושלים תלוי בגודל הפרוייקט שתקחו מאותו קבלן שלד ומהתמחור שלו על העבודה שלו. לא כל קבלן שלד בירושלים יתן לכם את אותה הצעת מחיר על אותה העבודה. לכן מומלץ לדבר עם מספרי קבלני שלד ולערוך השוואה בין המחירים שיתנו לכם.

 

תוכלו להשאיר פרטים אצלנו או להתקשר ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 קבלני שלד בירושלים כדי שתוכלו לדבר איתם, לקבל הצעות מחיר ולהשוות ביניהם. זכרו שבפרוייקטים כאלו גדולים בהחלט שווה להשוות ולהתמקח על המחיר, כי גם הורדה של 5% במחיר שווה אלפי שקלים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה צריך להופיע בהסכם מול קבלן שלד בעיר?

אז מה חשוב שיופיע בהסכם ביניכם לבין קבלן שלד בירושלים?

 1. לו"ז מתוכנן: קודם כל צריך להיות לוח זמנים עם הערכות זמנים למועד סיום העבודה. בנוסף חשוב לשים לב להוסיף סעיף של קנס במקרה של אי עמידה בזמנים.
   
 2. תשלום: ודאו שאתם לא משלמים לקבלן שלד את כל הסכום בבת אחת, אלא לפי שלבים של מקדמה, שלב א', שלב ב' וכו'.
   
 3. חומרים שאיתם יבנה: שימו לב שבתוך חוזה מול קבלן שלד מופיעים החומרים שאיתם יבנה את השלד. צריכות להופיע גם הכמויות והאחריות על החומרים.
   
 4. אי מסירת עבודה: לא תרצו שהקבלן יעביר את העבודה לקבלן שלד אחר, נכון? רשמו זאת בחוזה.
   
 5. הצהרת קבלן רשום: נכון, בדקתם שמדובר בקבלן רשום. אבל דברים יכולים להשתנות ותמיד טוב להיות מכוסים במקרים כאלה.