קבלן שלד

אצלנו בטופ שיפוצים תמצאו קבלן שלד מומלץ במחיר זול לאחר שתבצעו השוואת מחירים, אל תהססו אין לכם סיבה להמשיך לחפש קבלני שלד מומלצים במקומות נוספים, כי אצלנו תקבלו הצעות מחיר של קבלני שלד במחירים מומלצים.

קבלן שלד מומלץ - רק בטופ שיפוצים

מחפשים מידע על קבלני שלד מומלצים? מתכננים לבנות את בית חלומותיכם? בואו לשמוע איך מתחילים ברגל ימין, בוחרים נכון את הקבלן שלכם וגם מקבלים הצעות מחיר ממיטב הקבלנים עוד היום, לפני כל שיפוץ וזה כלל לא משנה אם מדובר בבניית שלד בבניין שלם או אפילו אם מדובר במקרה של בניית מרתף אנו צריכים לבצע הערכת מחירים ובאמצעות קבלת כמה הצעות מחיר ממגוון רחב של קבלני שלד ניתן לבצע הערכת מחיר נכונה. כאשר בונים בית לראשונה, נחשפים לקבלנים רבים ושונים עימם יש להתקשר לביצוע העבודה למשל קבלני שלד , חשמל, אינסטלציה ועוד. בדיקת בעלי המקצוע, ניהול משא ומתן וסגירת העסקה לבצוע העבודה הם תהליכים ארוכים ומייגעים, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים בין הקבלנים השונים, אל תהססו לבדוק כמה שיותר הצעות לצורך הערכת מחיר נכונה טרם תחתמו על הסכם. קבלן שלד מומלץ מוצאים דרך טופ שיפוצים.
 
עבודות של קבלן שלד

קבלן שלד מחיר למטר האם זה הדבר הנכון ? 

האם זה נכון לסגור על קבלן שלד מחיר למטר ולא לכל העבודה? באופן כללי צריך לסכם על המחיר הכולל של בניית השלד של הבית, בעיקר אם מדובר על בנייה של בית פרטי, לאחר סיכום מחיר קומפלט, רצוי להוסיף בחוזה מחיר למטר, כאשר כל חריגה או תוספת שאתם צריכים לבצע, הקבלן יעבוד על פי מחיר למטר, דברים אלו צריכים להיות מסוכמים מראש באמצעות חוזה מול קבלן, אל תחסכו שום פרט וחשוב לדבוק בכל סעיף וסעיף על מנת שבעתיד לא יהיו חריגות בהערכת המחיר שלכם.
לידעתכם: המחיר הממוצע שגובה קבלן שלד למטר הנו בעלות: 1,500 שקלים בממוצע.

טיפים לבחירת קבלני שלד מומלצים במחירים זולים

- ראשית, מיהם קבלני שלד? אלו הקבלנים שאחראיים על בניית שלד הבניין או הבית. כלומר, על ביצוע, תכנון ופיקוח וגם על רכישת החומרים.
- השלב הראשון הוא להכין את כל החומר הנדרש לגבי הבניה כדי שתוכלו לקבל הצעות מחיר והערכת מחירים מתאימות מקבלני השלד המומלצים. החומר כולל תוכניות מהנדס לביצוע, כתב כמויות של מהנדס ותוכניות אדריכלות לביצוע.
-השלב השני לבצע מכרז בין מספר קבלנים. לקבל הצעות מחיר והערכות מחיר על סמך התוכניות שהכנתם בשלב הקודם. אם אתם רוצים לחסוך כסף – רכשו את חומרי הבניין באופן עצמאי, הרכישה יכולה לחסוך כמה עשרות אחוזים ממחיר בניית השלד אך יש לקחת בחשבון כי רכישה עצמאית היא טרחה לא קטנה ולפעמים עדיף לשלם קצת יותר ולקבל שירות מקצועי ולחיות בראש שקט.
- דרשו מהקבלנים שישלחו את הערכת המחיר בכתב, כדי למנוע סכסוכים מיותרים וטעויות בעתיד ואל תשכחו לחתום עימם על חוזה.
- אל תסגרו עסקה עם קבלן שלד רשום לפני שנפגשתם איתו ולפני שהוא ראה את השטח המיועד לבניה. בנוסף, סגירת העסקה תעשה בכתב בלבד ותכלול את המועדים לסיום כל שלב ואת התאריך הסופי לסיום העבודה. 
 
תכנון נכון של שלד הבניין

קבלן שלד רשום - זה עושה את כל ההבדל

נכון, עבודה מול קבלן שלד רשום יקרה יותר מעבודה מול קבלן שאינו רשום ויכולה להיות זולה משמעותית, אך האם כדאית?
כאשר הולכים לחתום על הסכם עם אחד מקבלני השלד שדיברנו עימם, רצוי לבדוק אם הוא רשום ובעל רשיון עסק, האם הוא מוסמך לעבודה וכמה פרויקטים הוא עשה קודם לכן, בניית שלד היא בעצם הביסוס של הבית שלכם, חשוב מאוד להקפיד על הפרטים הקטנים והפרט הראשון הוא לבדוק האם הקבלן רשום בפנקס.

קבלני שלד מחיר למטר - דברים שחשוב שתדעו

נכון, יש 2 אופציות בעת בניית שלד לביתכם, הראשונה היא סגירה על עבודה קומפלט (בדיוק כמו שיפוץ יסודות הדירה) ללא ציון מהו מחיר למטר עבודה של שלד והשני הוא על פי סגירה מול קבלני שלד מחיר למטר מרובע.
אז מה נכון ומה לא? אין באמת דבר כזה, חשוב לבדוק טוב מול מי אנחנו עובדים ומהם המחירים בשוק, סכמו באמצעות חוזה עם קבלני שלד מחיר למטר ומחיר קומפלט לכל הפרויקט.
בכך תוכלו לדעת מהו מחיר במקרה של חריגה והערכת המחירים שלכם תיהיה נכונה יותר.

מצאו קבלני שלד במחירים זולים דרך טופ שיפוצים

פורטל טופ שיפוצים ידאג לתת לכם את המחירים הזולים ביותר באמצעות ביצוע השוואת מחירים בין שלושה קבלנים שונים, כאשר אתם מחפשים קבלני שלד במחירים זולים, דעו כי אנחנו מספקים מחירים זולים ומשתלמים לכל כיס וכדאי לבדוק אותנו בכל תחום - החל מבניית שלד ועד לתחום שיפוצים וכל מה שסובב אותו, בצעו השוואת מחירים בין קבלני שלד מומלצים. ודעו שכדאי לסגור את הפרויקט רק לאחר ביצוע השוואה ובדיקה מקיפה של חוות דעת, אל תהססו ותבקשו מנותן השירות שלכם, הערכת מחיר לכל עבודה ועל פי כך תדעו עם מי כדאי לכם לעבוד בסופו של יום.

קבלני שלד בכל רחבי הארץ!

אנו נשמח לסייע לכם במציאת קבלני שלד עבור הפרויקט שלכם וזה כלל לא משנה איפה אתם מתגוררים. יש לנו קבלני שלד בדרום, במרכז והשרון וכמובן קבלנים באיזור הצפון. אנו ממליצים לבחון את המחירים ולבצע השוואת מחיר דרך השירות שלנו. כל מה שנדרש מכם לעשות זה פשוט להשאיר פרטים דרך הטופס באתר ולמעשה אנו נדאג שתקבלו עד 3 הצעות מחיר בתחום מקבלני שלד. כך תוכלו לבצע הערכת מחיר ולבחור קבלן שלד מומלץ. שימו לב שאותו בעל מקצוע שממנו תקבלו פניה, מספק שירות באיזורכם ככה שלא משנה אם אתם גרים בחיפה, או באר שבע, הפניה תהיה רלוונטית.
 
קבלן שלד בפעולה
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה