קבלן מפתח

צריך קבלן מפתח? דרך הפורטל של טופ שיפוצים אתה יכול למצוא בקלות רבה קבלני מפתח מומלצים וזולים הפועלים בכל אזורי המדינה, נסו אותנו כעת (השירות חינמי לחלוטין).

מדוע להיעזר ב"טופ שיפוצים" למציאת קבלן מפתח?

פורטל שיפוצים כלל ארצי הפועל בכל הארץ.
אצלנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות של קבלני מפתח איכותיים.
ניתן למצוא סיווגים שונים המתאימים לכל גודל של שיפוץ.

מהו קבלן מפתח ומדוע אתם צריכים אותו?

מחפשים מידע על קבלני מפתח? מתכננים לבנות בית וטובעים בשלל מושגים על קבלני הבנייה השונים? בואו לשמוע מיהו קבלן המפתח ולמה צריך אותו בעצם, באמצעות טופ שיפוצים תוכלו לקבל מידע מקיף אודות מגוון הקבלנים הקיימים בשוק, באמצעות ביקור בעמוד קבלנים תמצאו את כל סוגי הקבלנים השונים, כמובן שבינהם נמצא גם קבלן המפתח, המשיכו לקרוא אודות הנושא או צרו קשר כעת עכשיו. קבלן מפתח, הוא למעשה קבלן אשר חוסך אנרגיה, זמן והתעסקות בעוד הוא מרכז אצלו את כל האחריות על הפרויקט והעבודה מול הגורמים השונים.

קבלן עד מפתח מחיר הנמוך במדינה רק אצלנו!

בעת בנייה של בית חדש כוללת בתוכה עבודה של קבלנים ובעלי מקצוע שונים ומגוונים. איך בוחרים קבלן שייתן לנו את הבית החדש עד רמה של מפתח? לאחר קבלת המידע על פועלו של כל קבלן וקבלן תוכלו לתכנן את שיטת הבנייה הנכונה עבורכם. לקבלת הצעות מחיר מהירות ומשתלמות במיוחד של קבלני מפתח מנוסים ומקצועיים, מלאו את הפרטים בטופס הפניה של טופ שיפוצים ללא כל התחייבות, ואנו נשמח לחזור אליכם עם כל הצעות המחיר המתאימות לכם, השירות ניתן בחינם וללא התחייבות כלשהי.

אז מה קבלני מפתח עושים בעצם?

קבלן עד מפתח יהיה אחראי על התקשרות עם קבלנים מומחים לכל חלקי העבודה בבית ולכן הוא מתפקד גם כמנהל הבנייה, ואחראי על פרויקט הבניה בכללותו, מתחילתו ועד סופו. התקשרות עימו נעשית כאשר הלקוח מחליט שעדיף לו לחסוך בזמן ההתקשרות עם הקבלנים שונים (למשל תשתיות, חשמל וכדומה), והוא מעדיף להתקשר עם גורם או גוף אחד. שיטה זו מורידה מכתפי הלקוח את האחריות לניהול העבודות השונות באתר הבנייה ובדיקת ההתקדמות נעשית מולו בלבד, בכך הוא יודע שהוא פונה רק אליו ומקבל את הדירה שלו ברמת גימור סופית.

מזמינים קבלן מפתח מומלץ במחירים מיוחדים!

אז לפני שמתחילים לנהל עשרות שיחות טלפון ולחפש בלי סוף אחר קבלני מפתח שונים ברחבי האינטרנט, טופ שיפוצים מציעה שירות מהפכני שיכול להוזיל לכם משמעותית את המחירים בעבור בניית הוילה שלכם, באמצעות יצירת קשר עם טופ שיפוצים תתחילו לקבל באופן מיידי פניות של נותני שירות הנמצאים באזור מגורכים, בכך תוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות ובאופן קל ופשוט, הפסיקו לרדוף אחר הקבלנים והתחילו לענות לשיחות רלוונטיות על מנת לקבל הצעת מחיר.

מה ההבדל בין קבלן מפתח או מפקח?

כאשר אנחנו רוצים להקים את מעוז חפצנו, את ביתנו החדש ורוצים להתנהל מול קבלן אחד ולא להפוך לאחד כזה בעצמו, אנחנו צריכים להזמין מפקח עבודה, כאשר התפקיד של מפקח הוא לנהל את כל הקבלנים השונים ולדאוג שהכל יתפקד לעומת זאת קבלן המפתח שתפקידו גם לבצע את העבודה עצמה, הוא בעצם גם מפקח על בעלי המקצוע שהוא מביא וגם עובד בעצמו, היתרון הגדול שלו שהוא עושה זאת כל הזמן ומכיר לעומק את בעלי המקצוע שלו, כך שהכל צריך לתקתק כמו שעון, השם שלו נובע מכך שהוא בעצם צריך לתת לכם את המפתח לביתכם, לכן השם  העממי "קבלן עד מפתח".
 

קבלן עד מפתח

החשיבות של הסכם או חוזה מול הקבלן

כמו כל עבודת שיפוץ גדולה או קטנה ישנה חשיבות רבה לחתימת החוזה או לפחות הסכם עבודה מסודר אשר מגדיר מהם שעות הפעילות, כמה זמן תמשך העבודה, מהם העלויות, כיצד משלמים וכמה בכל פעם ומהם הסטנדרטים של העבודה הן מבחינת עבודה והן מבחינת עובדים וצוות מקצועי, תוכלו לראות בעמוד הבא דוגמא של חוזה מול קבלן שהוא מתאים גם לנושא שלכם, אין לוותר על כך כלל וכלל ובאם אינכם מתייעצים עם עורך דין לצורך חתימה, עשו משהו מינימליטסי אשר מגן אליכם במקרים קיצוניים.

קבלן עד מפתח במגוון איזורים בארץ!

אנו מספקים לכם גישה אל קבלני מפתח אשר פועלים בכל איזורי הארץ. גם אם תזדקקו לשירות של קבלן מפתח בצפון, בדרום (כולל באר שבע והסביבה). קבלן עד מפתח הוא מצרך מבוקש היות והוא חוסך הרבה מאוד התעסקות במהלך הפרויקט ולמעשה מרכז אליו את כל התיאומים והעבודה השוטפת מול קבלני משנה כאלה ואחרים. היעזרו ב'טופ שיפוצים' ומצאו קבלני מפתח במחירים מיוחדים!

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה