מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן איטום במודיעין

כאשר מדובר על איטום, כדאי לבחור בקבלן מומלץ ומקצועי אשר יודע להעניק פתרונות מקיפים לכל עבודה ועבודה. השוו כעת בין נותני השירות המומלצים והזמינו קבלן איטום במודיעין לביצוע העבודה.

קבלן איטום במודיעין למגוון עבודות

איטום טוב עוזר לנו לשמור על הבית יבש ומוגן מפני טפטוף ונזילות במהלך העונה הגשומה. בעל המקצוע אשר מבצע את עבודות האיטום הוא כמובן קבלן איטום במודיעין והוא יוכל לספק לכם מענה גם בעבור איטום גגות וגם בעבור איטום של חלונות, מרפסות או קירות בבית.

 

קבלן איטום במודיעין

מחיר איטום במודיעין: כמה זה עולה?

לכל עבודה בענף האיטום, יש תמחור אחר. הנה מחירון קצר אשר יעזור לכם לקבל מושג כללי אודות המחירים בתחום, תוך התייחסות לשיטת האיטום והאזור בבית בו מתבצע האיטום.

מחירון איטום במודיעין לפי סוג עבודה

כמה עולה לאטום חדר אמבטיה?

יישום שתי שכבות ע"י קבלן איטום במודיעין.


3,500 - 4,200 ש"ח
מחיר משוער לאיטום גג קומפלט

בעבור גג שגודלו הוא עד 65 מטר.


3,800 - 5,000 ש"ח
איטום של קיר חיצוני בבית

מתבצע באמצעות שיטת ההתזה.


100 - 200 ש"ח למ"ר
איטום גג עם יריעות ביטומניות

מחיר למ"ר, מתייחס ליריעות 5 מ"מ.


70 - 100 ש"ח
כמה עולה לזפת את הגג?

מחיר למטר רבוע, ללא פירוק דודי שמש מהגג.


30 - 70 ש"ח

הדפס מחירון

 

  • אולי יעניין אותך גם: סיוד גגות.
  • זיהיתם בעיה בגג? הזמינו שירות של גגן.

השוו בין קבלני איטום במודיעין והסביבה

המחירים בענף האיטום משתנים כל הזמן. כל קבלן איטום מתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון ועל כן כדאי לבצע השוואה בין מספר קבלני איטום במודיעין, עד לקבלת מושג כללי על טווחי המחירים. לעיתים, השוואת המחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% ממחיר השירות ולכן מומלץ לבדוק לפחות שלוש הצעות שונות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איטום גגות במודיעין - כך תחסכו במחיר

הדרך הראשונה להוזיל את המחיר לאיטום גגות במודיעין היא על ידי ביצוע השוואת מחירים. פרט לכך, תוכלו לחסוך בעלויות על ידי שינוי שיטת האיטום: המחיר של זיפות גג זול בצורה משמעותית בהשוואה לאיטום של גג אשר מתבצע עם יריעות ביטומניות. שיטה נוספת לחיסכון בעלויות האיטום היא על ידי הסרה של חומרי האיטום הישנים על הגג בכוחות עצמכם, כך שקבלן האיטום לא יצטרך לתמחר זאת בנוסף ליישום האיטום החדש.

האם מקבלים אחריות על איטום גג במודיעין?

נהוג לספק אחריות על איטום באמצעות יריעות ביטומניות למשך תקופה של 10 שנים מיום ביצוע האיטום. יש לשים לב כי מדובר על איטום כולל של הגג ולא על איטום בנקודה ספציפית.

 

משך תקופת האחריות לאיטום ביריעות ביטומניות:
12 שנים 10 שנים 8 שנים
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

עבודות איטום במודיעין ע"י קבלן מורשה

כל קבלן איטום חייב להחזיק בהיתרים שונים ולהופיע ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון. בנוסף, על מנת לבצע עבודות איטום כאלה ואחרות, חייב כל קבלן איטום במודיעין להחזיק בתעודה ממכון התקנים. אל תסתכנו בבחירת קבלן איטום "חאפר" שאינו מחזיק באישורים הנדרשים מאחר והוא עשוי לגרום לנזקים גם לאיטום הקיים על הגג, במרפסת או בכל אזור אחר.

 

קבלני איטום במודיעין

כך מתבצע איטום קירות במודיעין

העבודה מתחילה באיתור מקורות הנזילה וקילוף של הטיח באזור זה. לאחר מכן יהיה צורך בניקוי של הקיר, בעיקר אם מדובר על קיר חיצוני בבית. בהמשך, קבלן איטום במודיעין יגש למלאכת האיטום ויתחיל לסגור את הסדקים עם חומר מיוחד אשר נקרא "סיקה" ולאחר שהקיר יתייבש, יתבצע ציפוי של הקיר מחדש.