רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת חדר בשני צבעים

מתחת נציג בפניכם מידע על צביעת חדר בשני צבעים. נציג אופציות עיצוב מומלצות במקרה כזה, נסביר גם כיצד מתבצעת העבודה ע"י צבעי, מה הוא המחיר לעבודות כאלו וגם מה משפיע על המחיר.

אופציות לצביעת חדר בשני צבעים

צביעת חדר בשני צבעים יכולה להתבצע בכמה דרכים, ביניהם: פסים, צורות גיאומטריות או שבמקום צביעת קיר בשני צבעים, ניתן לצבוע קיר אחד בצבע מסויים וקיר אחר באותו חדר בצבע אחר.

 • פסים - ניתן לבקש מצבעי שיצבע את הקיר בפסים לאורך לרוחב ואפילו באלכסון. קחו בחשבון שצביעת פסים לאורך עשוייה להקטין את גודל החדר וצביעה לרוחב דווקא תגדיל אותו.
   
 • צורות גיאומטריות - במידה ואתם חובבי גיאומטריה או סתם נתקלתם כבר בעיצובים המבוססים צורות גיאומטריות כמו משולשים, עיגולים, ריבועים וכדומה - תוכלו לבקש מהצבעי לייצר את הצורות עבורכם. קחו בחשבון שהדבר עשוי לדרוש תיכנון מקדים - דבר שעשוי לייקר את מחיר העבודה הסופי אך התוצאה הסופית בהחלט שווה את זה.
   
 • קירות בצבעים שונים - צביעת חדר בשני צבעים יכולה גם לבוא לידי ביטוי בצביעה של קיר אחד בצבע אדום וקיר אחר בצבע כחול, או בכל צבע אחר שתבחרו. מדובר בעבודה שנחשבת קלה יותר לביצוע כי היא אינה דורשת חלוקה של הקיר ע"מ לייצר צורות אלא פשוט לבחור צבע לקיר אחד וצבע לקיר אחר שחופף לו.
   
 • ציורים - צביעת קיר בשני צבעים יכולה להתבטא בצביעה של רקע אחיד על הקיר ומעליו יישום ציורים או הדפסים לפי שבלונות, דבר שמאפיין בעיקר חדרי ילדים.

כיצד מתבצעת צביעת חדר בשני צבעים?

צביעת חדר בשני צבעים תתחיל קודם כל בתיכנון. הצבעי קרוב לוודאי יישב אתכם אחד על אחד וידלה פרטים רלוונטים כמו הצבעים שתרצו להשתמש בהם, עיצובים שתרצו להביא לידי ביטוי. הוא גם יוכל לייעץ לכם מנסיונו בסוג הצבעים המומלצים או בעיצובים שיתרמו להגדלת החדר. להלן שלבי הצביעה שצבעי עתיד לבצע בביתכם:

 1. צביעת שתי יסודות צבע בסיס - תחילה יצבע הצבעי שתי שכבות צבע בסיס בקירות החדר ע"מ לאפשר לצבעים השונים ולעיצובים לשבת בצורה חלקה ונקייה יותר.
   
 2. שירטוט - לאחר ייבוש מלא של צבע הבסיס, הצבעי ישרטט בעזרת עיפרון, מטר וסרגל את דוגמאות הצביעה שגיבשתם קודם לכן. צוות פורטל טופ שיפוצים ממליץ בחום שתהיו נוכחים בחדר בשלב זה ע"מ להבטיח שהצבעי מבצע את השירטוט בצורה מדוייקת.
   
 3. החלשת מסקינטייפ - הצבעי ימתח סרט מסקינטייפ וידביק תחילה על שכבת בד כלשהיא ע"מ להחליש את עוצמת ההדבקה של הסרט, כך שמאוחר יותר - ימנע הדבר תלישה של שכבת צבע הבסיס מהקיר.
   
 4. הדבקת מסקינטייפ - לאחר שהחליש את המסקינטייפ, הצבעי יחל להדביקו לפי השירטוטים שיצר קודם לכן וגם על הפנלים. הוא גם ידאג לכסות את הרצפה בשכבת הפרדה שתמנע הכתמה של הרצפה בצבע.
   
 5. צביעה - כעת לאחר כל השלבים הללו, יחל הצבעי ליישם שתי שכבות צבע בהתאם לבחירתכם בכל אחד מהאזורים בקיר, תוך שהוא מקפיד שלא לעבור את גבולות המסקינטייפ המפרידות בין הצבעים.
   
 6. הסרת מסקינטייפ - לאחר ייבוש מלא של הצבעים, יסיר הצבעי את סרט המסקינטייפ מהאזורים השונים וכל שנותר לנו לומר זה - בשעה טובה!

כיצד מומלץ לצבוע חדר בשני צבעים?

הדרכים הנפוצות כיום לצביעת חדר בשני צבעים היא ע"י צביעת פסי צבע אחד לרוחב או לאורך הקיר, ייצור משולשים וצורות גיאומטריות אחרות. אופצייה נוספת היא ממש לכדי ציור, כך שיש רקע בצבע מסויים ומעליו צבע נוסף, אם כי, הדבר נפוץ יותר במסגרת צביעת חדרי ילדים. מתחת תוכלו להתרשם מתמונות לדוגמה:
 

מהו מחיר צביעת חדר בשני צבעים?

מחיר צביעת חדר בשני צבעים נע בין 1,000 - 1,600 ש"ח והוא נחשב ליקר ב - 50% יותר מצביעת חדר סטנדרטית. המחיר כולל את החומרים.

מחיר ממוצע לצביעת חדר בשני צבעים

מחיר ממוצע לצביעת חדר בשני צבעים: 1300 ₪

טווח מחיר גבוה 1600 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

מה משפיע על מחיר צביעת חדר בשני צבעים?

טווח המחירים שהצגנו בפסקה הקודמת מושפע משני היבטים עיקריים: גודל החדר ומורכבות העבודה.

 • גודל החדר - אז כמובן שככל שגודל החדר במ"ר יהיה גדול יותר, כך זמני העבודה צפויים להתארך ועל כן - יהיו יקרים יותר.
   
 • מורכבות העבודה - כאן מדובר על מצב הקירות והחדר עצמו לפני תחילת העבודה. במידה והחדר יהיה עמוס ברהיטים והצבעי יצטרך להזיז את הרהיטים, הדבר יגבה ממנו זמן עבודה ארוך יותר וגם אנרגיות - הכוונה שגם מחיר העבודה הסופי יתייקר. בנוסף, גם במידה ויש לבצע תיקונים בקיר הקיים כמו איטום חורים, שיוף וכד' - ייקרו את המחיר.
   
 • צביעה - במידה ותרצו שצבעי יבצע צורות גיאומטריות כמו משולשים, עיגולים, מרובעים וכד' - דעו שמלאכת העבודה תהפוך גם היא למורכבת וארוכה יותר מפני שמדובר עם עבודה שדורשת גם תיכנון מקדים - מה שייקר מחיר צביעת חדר בשני צבעים.
   
 • כמות צבע - מחיר צביעת חדר בשני צבעים צפוי להתייקר גם כתוצאה של כמות וסוגי הצבעים שהצבעי יזדקק להם ע"מ להשלים את הפרוייקט.
   

צביעת קיר בשני צבעים

צביעת חדר בשני צבעים בדירה שכורה

במידה ואתם מעוניינים לצבוע חדר בצבעים שונים בדירה שכורה, יהיה עליכם לקחת בחשבון שבסיום תקופת המגורים שלכם בנכס, תצטרכו לדאוג להחזיר את צבע החדרים לצבע המקורי שלהם. טיפ מצוות פורטל טופ שיפוצים - תוכלו אפילו לשאול לדעתו של בעל הבית, יכול להיות שהעיצוב החדש שיצרתם דווקא ימצא חן בעיניו ותוכלו לחסוך לעצמכם זמן וכסף על צביעה חזרה למקור.