רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה במודיעין

מחפשים צבעי מומלץ במודיעין אשר מספק שירות של צביעת דירה? בצעו סקר שוק קצר אודות המחירים וקבלו עד שלוש הצעות שונות של צבעים בעיר.

צביעת דירה במודיעין כולל התקרה

אחת השאלות אשר חוזרות על עצמן בקרב אלו אשר מחפשים את השירות של צביעת דירה במודיעין הוא האם מלאכת הצביעה, כוללת גם צביעה של התקרה או רק צביעה של קירות הדירה. התשובה היא שבדרך כלל כאשר מסופקת לכם הצעת מחיר לצביעת הדירה, היא תכלול את התקרה. צביעת התקרה תוסיף למחיר כמה מאות שקלים ולכן אם התקרה שלכם יחסית נקייה ולא נדרש לחדש ולצבוע גם אותה, תוכלו לחסוך מעט בעלויות ולהזמין רק צביעת קירות.

צביעת דירת 5 חדרים ע"י צבעי במודיעין

המחיר לצביעת דירה עם 5 חדרים נע בין 5,000 ש"ח ל-6,000 ש"ח. המחיר מתייחס לדירה של עד 150 מטר ואינו כולל צביעה של התקרה. נדגיש כי כל צבעי במודיעין מתמחר את עבודתו בצורה שונה ולכן חשוב לבדוק את המחיר ישירות מול בעל המקצוע שאיתו תדברו.

 

מחיר צביעת דירת 5 חדרים במודיעין

מחיר צביעת דירת 5 חדרים במודיעין: 5500 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 5000 ₪

 

אולי יעניין אותך גם: מחירון עבודות צבע

מדוע להזמין שירות דרך אתר זה?

היתרון המרכזי שבהזמנת שירותי צביעת דירה דרכנו הוא בכך שאנו בודקים בעבורכם את הצבעים על מנת להבטיח שמדובר בבעלי מקצוע מעולים עם המלצות טובות, בודקים את זמינות בעלי המקצוע לבצע כעת את העבודה ורק לאחר מכן מעבירים את הפנייה שלכם לצורך קבלת הצעת מחיר. אין כל עלות לבדיקת המחירים דרכנו וגם לא התחייבות להמשך העבודה מול הצבעי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צביעת דירות במודיעין: ריקות וגם מאוכלסות

חלק גדול מהפניות שאנו מקבלים כאן באתר הן בנוגע לצביעת דירות מאוכלסות, במסגרת פרויקט של שיפוץ דירה או הכנה לקראת מכירה. במקרים אחרים, יוזמן השירות של צביעת דירות במודיעין בעבור דירות שאינן מאוכלסות. כאשר הדירה ריקה, קל הרבה יותר לצבוע אותה ולכן גם המחיר יהיה זול יותר, לעיתים הפער עשוי להיות פער של מאות שקלים.

צבעי דירות במודיעין לעבודה נקייה

אחד הדברים החשובים ביותר בעת צביעת הדירה הוא כמובן הסדר והניקיון של התהליך. עבודה נקייה ומאורגנת תמנע כתמי צבע על השטיחים, הריצפה או הפאנלים בתחתית הקיר וגם תאפשר לסיים את התהליך מהר יותר. הכנת הדירה מתבצעת על ידי הצבעי וכלולה במחיר אך תמיד תוכלו להתכונן בעצמכם ולהכין את השטח מבעוד מועד.

שאלות על הזמנת צבעים במודיעין והסביבה

מזמינים צבעי במודיעין? המשיכו לקרוא ותוכלו לראות מספר דוגמאות לשאלות שנשאלנו על ידי גולשי האתר:

האם נדרש לבצע הכנה לפני שמתחילים בצביעת הדירה?

לפני שמתחילים לצבוע את הקיר, נדרש להסיר ממנו קילופים ואף לבצע שיוף. באשר לרהיטים, נעטוף ונזיז אותם למרכז החדר. לאחר מכן נפרוס ניילונים על הריצפה בשביל למנוע לכלוך וכתמי צבע.


האם אפשר להזמין שירות צביעה רק לאזור ספציפי?

בהחלט. תוכלו לאתר צבעי מומלץ במודיעין לצביעת תקרה בחדר אחד או צביעה של חדר מדרגות, קיר מסוים ועוד.


כמה שכבות של צבע נהוג ליישם בעת צביעת הדירה?

מאוד תלוי באזור בבית, בסוג הצבע הנבחר ובמשתנים נוספים. לרוב צבעי מקצועי מיישם לפחות שתי שכבות של צבע.