רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בכפר סבא

ערכו השוואת מחירים בין צבעים מומלצים לצורך צביעת דירה בכפר סבא במחיר זול! השאירו פרטים או חייגו ונציג מטעם טופ שיפוצים יחזור אליכם עם הפרטים.

השוואת מחירים בין צבעים בכפר סבא

פתרון השוואת המחירים שמציע פורטל טופ שיפוצים יכול לחסוך לכם עד 37% בעלות כאשר אתם מבצעים השוואה בין כמה צבעים בכפר סבא. השירות שלנו ניתן בחינם וללא התחייבות! נסו כעת, השאירו פרטים או חייגו ונדאג שיחזרו אליכם עד שלושה צבעים מומלצים מכפר סבא והסביבה.
 

צביעת דירה בכפר סבא

מהו מחיר צביעת דירה 3 חדרים בכפר סבא?

על פי הצלבת מחירונים, הערכת מחיר ואיסוף הצעות מחיר של צבעים בכפר סבא, טווח המחירים בעבור צביעת דירה 3 חדרים בכפר סבא נע בין 3,000 - 3,550 ש"ח.
 

מחיר ממוצע לצביעת דירה 3 חדרים

מחיר ממוצע לצביעת דירה 3 חדרים: 3275 ₪

טווח מחיר גבוה 3550 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

 • מחיר צביעת 4 חדרים בכפ"ס נע בין 3,800 - 4,500 ש"ח
 • צביעת בית בכפר סבא (וילה - 2 קומות) במחירים - 6,000 - 8,000 ש"ח.
 • למידע נוסף, עברו אל מחירון צביעת דירה.

איזה עבודות צבע יבצע קבלן צבע בכפר סבא?

צבעי בכפר סבא יכול לבצע עבודות צבע קטנות כמו צביעת דירת חדר ועד ל-5 חדרים, קיר בודד, תקרה, שפכטל וצבע וכדומה. לעומת זאת קבלן צבע יבצע עבודות גדולות יותר כמו צביעת חדר מדרגות, עבודות צבע חיצוניות, פרויקטים שלמים וגדולים (וילה, בית פרטי, דירות גדולות במיוחד). אם אתם מחפשים קבלן צבע בכפר סבא - השאירו פרטים או חייגו כעת.
 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כך תמצאו צבעי בכפר סבא מומלץ

הנה כמה פרמטרים אשר יסייעו לכם לאתר צבעי מומלץ בכפר סבא:

 • שנים בתחום: שנות הניסיון בתחום עשוים להעיד על מקצועיות והניסיון של הצבעי בעבודות השונות, לנו זה נראה כמו צביעה פשוטה עם צבע, אך ישנם חומרים המתאימים למצבים שונים, עבודה איכותית ללא מריחות ולוודא שאכן הצבע לא מתקלף לאחר כמה חודשים.
   
 • עבודות קודמות והמלצות: ישנם כאלו אשר יגידו לכם שהצבעי שהיה אצלם היה מעולה! ויש כאלו בעלי סטנדרט גבוה יותר. לכן גם בעת קבלת המלצות מהסובבים אותכם או ישירות מאותו צבעי בכפר סבא, רצוי לבקש תמונות של עבודות קודמות על מנת לדעת מהו טיב השירות.
   
 • רושם ראשוני: שיחה טלפונית עם בעל מקצוע יכולה להסביר לכם עליו הרבה, בין אם הוא סבלני, כמה מקצועי ובקיא הוא בחומר ואיך היחס שלו אליכם בתור לקוחות.
   
 • טווחי המחירים: נתנו כמה דוגמאות של מחירים בפסקאות הקודמות, מומלץ להיצמד אל מחירי השוק המוצגים באתר או באתרים אחרים. אם קיבלתם מחיר גובה מזה, בדקו ממה הוא נובע ואספו הצעות מחיר נוספות מצבעים בכפר סבא והסביבה.

לא רק צביעת דירה בכפר סבא, גם תיקוני צבע

נכון אפשר להזמין דרך טופ שיפוצים עבודות צבע רבות, בינהם גם צביעת דירה בכפר סבא, אבל לא רק. ניתן להזמין גם תיקוני צבע לקירות (לבית אחרי מעבר או בסיום שיפוץ ואף סתם בשביל תחזוקה שוטפת).