רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה באשדוד

צבעי באשדוד מומלץ לצביעת דירות ועבודות הצבע השונות, תוכלו למצוא כאן בפורטל טופ שיפוצים. השאירו פרטים וקבלו בחזרה עד שלוש פניות של צבעים באשדוד והסביבה למטרת השוואת מחירים והוזלת עלויות.

השוואת מחירים בין צבעים באשדוד

הדרך הטובה ביותר להוזלת עלויות ומחירים של עבודות צבע באשדוד היא לערוך השוואת מחירים. למעשה בעזרת הפורטל שלנו אתם יכולים לעשות זאת ללא התחייבות, בחינם ובמהירות! השאירו פרטים ואנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של צבעים מאשדוד מומלצים ומקצועיים.
 

צביעת דירה באשדוד

מחיר צביעת דירה באשדוד

כמה צריך לעלות צביעת בית? מהו מחיר צביעת דירה באשדוד? המחירים משתנים על פי גודל הדירה, בין אם היא ארבעה או שלושה חדרים ואפילו חמישה. ניתן לראות בעמוד צביעת דירה מחירון היקפי ומלא לפי גדלים. כמו כן, הדירה הכי נפוצה באשדוד היא 3 חדרים והמחיר לביצוע צביעה מלאה שלה נע בין 3,000 - 3,550 ש"ח.


מחיר ממוצע לצביעת דירת שלושה חדרים באשדוד

מחיר ממוצע לצביעת דירת שלושה חדרים באשדוד: 3275 ₪

טווח מחיר גבוה 3550 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

כך תמצאו צבעי מומלץ באשדוד

אלו הטיפים של פורטל טופ שיפוצים למציאת צבעי מומלץ באשדוד ובכלל:

 • מחיר העבודה: אם קיבלתם הצעת מחיר ריאלית אשר נמצאת בטווח המחירים של צבעים אחרים ודומה למחיר המוצג במחירון, כנראה שאתם משוחחים עם צבעי אמין, אשר לא נותן מחירים מופקעים.
   
 • סוג החומר: ישנם כאלו אשר משתמשים בחומרים פחות איכותיים, למשל לצורך ביצוע סיוד דירה ישתמשו בסיד. כיום כבר פחות עושים זאת ועוסקים בעיקר בשימוש בצבע, רצוי שיהיה אקרילי ומותאם לחללים השונים בבית (בין אם זה חדר אמבטיה, קיר במטבח או קירות הבית השונים).
   
 • חוות דעת קודמת: לא ניתן לדעת בבירור אם יש לכם עסק עם צבעי מומלץ, לכן - רצוי לקרוא אודותיו ברשת האינטרנט, בפייסבוק ולשמוע חוות דעת וביקורות מלקוחות קודמים שעבד עימם.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צבעים לבית, לעסק ולמשרד

כאן בטופ שיפוצים אפשר למצוא צבעים לבית באשדוד, אבל לא רק. גם אם יש לכם צורך בצביעת משרד, חנות ואפילו מבנה באופן חיצוני. כלל שירותי הצבע השונים תחת קורת גג אחת ממש כאן. מעבר לכך, ניתן לקבל שירות ספציפי לפי דרישה, כמו למשל:

 • ביצוע תיקוני צבע, שפכטל וטיח.
 • יישור קירות עקומים.
 • צביעת תקרה.
 • קיר כוח (קיר דקורטיבי בסלון הבית).
 • מוזמנים לעבור אל מחירון עבודות צבע - שם ניתן לראות מחירים שם עבודות נוספות.

תשובות לשאלות ע"י צבעי מקצועי באשדוד

גולשים שאלו מספר שאלות וצבעי מקצועי מאשדוד ענה להם:

האם המחיר כולל חומרים?

כן, המחיר המוצג באתר לצביעת דירה באשדוד כולל חומרים.


האם השירות כולל תיקוני קירות?

במידת הצורך כן, אם יש יותר מידי - ייתכן והמחיר יהיה גבוה יותר, תלוי במצב הדירה.