משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פינוי פסולת בניין בחולון

מבצעים שיפוץ? צריכים להזמין פינוי פסולת בניין בחולון? בפורטל טופ שיפוצים תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו קבלן פינוי או חברה לפינוי הפסולת! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר בקלות 

מתי נבצע פינוי פסולת בניין בחולון?

המצב העיקרי בו נצטרך פינוי פסולת בניין בחולון יהיה כאשר בונים בניין חדש או כאשר הורסים דירה / מבנה. כאשר מבצעים שיפוץ דירה או בנייה נוצרת כמות לא קטנה של פסולת בניין ועל הקבלן אשר מבצע את העבודה לדאוג לכך שיפנו את הפסולת.

 

פינוי פסולת בניין בחולון

מחיר פינוי פסולת בניין בחולון

מחיר פינוי פסולת בניין בחולון הוא 950 ש''ח בממוצע עבור מכולה 8 קוב. טווח המחירים נע בין 800 - 1,100 ש''ח. במידה ותצטרכו מכולה קטנה יותר המחיר ירד בהתאם למכולה. שימו לב, המחיר אשר צוין הינו מחיר בעבור השכרת המכולה ל - 7 ימי. במידה ותצטרכו את המכולה ליותר זמן, המחיר יהיה גבוה יותר.

 

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בניין בחולון (8 קוב)

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בניין בחולון (8 קוב): 950 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

צריכים פינוי פסולת בניין בחולון? השוו מחירים בקלות

בטופ שיפוצים משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר לפינוי פסולת בניין בחולון הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

פינוי פסולת בניין בכמות קטנה בחולון

שברתם קיר וצריכים פינוי פסולת בניין בכמות קטנה בחולון? תוכלו להשכיר מכולה קטנה בגודל של 4 קוב ובכך תחסכו כסף על השכרת המכולה. ישנה עוד אופציה במידה ויש לכם פסולת בניין בכמות קטנה, ניתן לאסוף את הפסולת גם באמצעות באלות (שקים גדולים ועמידים) אשר מטרתם לפנות פסולת בניין או באמצעות עגלות לפינוי פסולת.

איך מתבצע פינוי פסולת בניין?

פינוי פסולת בניין בחולון לרוב מתבצע באופן ידני. העובדים אשר אחראיים על השיפוץ או הבניה לוקחים את הפסולת בידיהם עד למכולה. שימו לב, במידה והדירה נמצאת בקומה גבוהה ניתן להתקין שרוול אשר מטרתו להעביר את הפסולת מהדירה שלכם היישר לתוך המכולה ללא סיכון וללא לכלוך.

 

באלות לפינוי פסולת בניין בחולון

פינוי פסולת בניין בחולון - טיפים חשובים!

ישנם כמה דברים חשובים שצריך לדעת ולהקפיד עליכם כאשר מזמינים מכולה לפינוי פסולת בניין בחולון.

  • ניקיון - יש להקפיד על ניקיון האיזור של המכולה גם כאשר היא נמצאת וגם לאחר שמפנים אותה לאחד מאתרי הפינוי המורשים.
     
  • שרוול - במידה ואתם מתגוררים בקומה גבוהה עליכם להשכיר שרוול מהדירה אל המכולה על מנת לא לסכן חיי אדם או רכוש ועל מנת לשמור על הניקיון.
     
  • כיסוי - יש לכסות את המכולה עם כיסוי על מנת שהאבק ישאר בתוך המכולה ולא יתפזר בחוץ. סיבה נוספת לכיסוי המכולה היא על מנת למנוע מי גשמים בתוך המכולה.
     
  • פרטים - יש לכתוב על המכולה את פרטי הקבלן על מנת שבמידה ותהיה בעיה כל שהיא יהיה עם מי ליצור קשר.