משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פינוי פסולת בניין בחדרה

מחפשים שירותי פינוי פסולת בניין בחדרה? בין אם ברצונכם לפנות את הפסולת באמצעות מכולות ובין אם באמצעות עגלות פינוי או שקים גדולים, דרכנו תוכלו להשוות מחירים בין החברות המובילות בעיר חדרה ובסביבתה הקרובה.

שירותי פינוי פסולת בניין בחדרה

כאשר משפצים את הדירה או בונים בניין חדש, קומה נוספת, בניית מרפסת ועוד, נוצרת פסולת רבה אשר מורכבת מחומרים שונים כמו פלסטיק, זכוכית, חומרים כימיים, רעפים, חתיכת עץ ומתכות שונות. את הפסולת הזו יש לפנות בצורה מסודרת ובטוחה תוך שמירה על סביבה נקייה. פינוי פסולת בניין בחדרה מתבצע ברוב המקרים באמצעות מכולות גדולות או תוך שימוש בשקים, תוך הורדת הפסולת מהקומות הגבוהות עם שרוולים מיוחדים עד אל מחוץ למבנה.

 

פינוי פסולת בחדרה

עלות לפינוי פסולת בניין בחדרה

מחיר פינוי פסולת בניין בחדרה במכולה בנפח של 6 קוב נע בממוצע בין 700 ל-800 ש"ח. מחיר זה אינו כולל מע"מ והוא בעבור השכרת המכולה למשך שבוע ימים.

 

מחיר ממוצע להשכרת מכולה לפינוי פסולת

מחיר ממוצע להשכרת מכולה לפינוי פסולת: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

פינוי פסולת מבניינים בחדרה - מי אחראי?

קבלן ההריסות או קבלן השיפוצים אחראים על הפינוי של הפסולת והם חייבים להחזיק ברישיון עסק לפינוי פסולת. על מזמין העבודה מוטלת האחריות לבדוק שלקבלן שהזמין אכן יש את הרישיון הזה. לא לכל קבלן אשר מספק שירותי פינוי פסולת מבניינים בחדרה או בערים הסמוכות יש את הרישיון הזה ולכן חשוב לבדוק זאת לפני השכרת המכולה.

דגשים לפינוי פסולת בזמן שיפוץ בחדרה

  • אם השכרתם שרוול לצורך פינוי הפסולת, חשוב שתזכרו כי ככל שהקומה תהיה גבוהה יותר, כך המחיר יתייקר.
     
  • הקפידו לציין את סוג הפסולת שנדרש לפנות בעת השיפוץ מאחר ועשויים להיות הבדלים בין פינוי פסולת יבשה, גושית, רטובה או אלקטרונית.
     
  • יש לכסות את המכולות ביריעות מתאימות וזאת לצורך מניעה של חדירת מי גשמים (בחורף) ויצירת אבק בסביבתה של המכולה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

פינוי פסולת בחדרה בכמות קטנה

גם כאשר מדובר על פינוי פסולת בכמויות קטנות, נדרש לפנות אותה כנדרש ועל פי הנהלים. כאשר לא מפנים זאת בהתאם לנהלים, ייתכנו גם קנסות על השלכת הפסולת במקומות שאינם ייעודיים לכך. פינוי פסולת בחדרה בכמות קטנה יכול להתבצע גם עם עגלות פינוי או "באלות" (שקי ענק) והמחיר במצב זה יהיה נמוך הרבה יותר מאשר פינוי באמצעות מכולה.