משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קידוח חורים בבטון

קידוח בטון למזגן, קולט אדים, קמין ומייבש כביסה - מחפשים אחר נותן שירות שיבצע בעבורכם קידוח חור בבטון? בעזרת טופ שיפוצים תוכלו למצוא אותו ואף לבצע השוואת מחירים זריזה ממש לפני.

השוואת מחירים לצורך קידוח חורים בבטון

במידה ואתם צריכים נותן שירות או שיפוצניק שיבצע בעבורכם קידוח חור בבטון למזגן, לקמין, קולט אדים או לצורך העברת צנרות מים, גז וחשמל. בעזרת טופ שיפוצים תוכלו להשיג את נותן השירות המתאים ביותר ובמחיר הכי משתלם! השארו לנו פרטים באתר או צלצלו וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר, עכשיו - השוו בינהם ובחרו.
 

קידוח חור בבטון

מהו מחיר קידוח חור בטון למזגן?

מחיר קידוח חור למזגן נע בין 350 - 450 ש"ח, החור מיועד להעברת צנרות הגז של המזגן מבחוץ אל תוך הבית. מדובר על קידוח בקוטר של 4 צול.


מחיר קידוח חור בבטון למזגן

מחיר קידוח חור בבטון למזגן: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

 • במידה ואתם צריכים עבודה מורכבת יותר מקידוח, הזמינו ניסור בטון.

לאיזה מטרות מבצעים קידוח חור בבטון?

ישנם כמה מטרות בהם עושים קידוח חור בבטון, הנה הן:

 • קידוח חור לקמין: מתכננים להתקין קמין בבית? לכל קמין חייב להיות פתח יציאה של העשן - בין אם זה בחלק העליון של הקיר או באמצעות ניסור תקרה ולכן יש צורך בביצוע קידוח חור בבטון ליציאת הקמין או אח.
   
 • קידוח חור לקולט אדים: בדומה לקמין, ישנם קולטי אדים אשר צריכים פתח לפליטה. אגב, ישנם גם כאלו שלא צריכים.
   
 • קידוח חור למזגן: אפשר לומר שביצוע קידוח בטון למזגן זה השירות הכי נפוץ, לרוב זה למטרת העברת צנרת הגז הנכנסת והיוצאת מהמנוע אל המאייד.
   
 • קידוח חור למייבש ומכונת כביסה: למייבשי הכביסה יש צינור שרשורי אשר פולט את האוויר החם. לרוב משאירים פתח בחלון ומעבירים את השרשורי משם - אבל מי שרוצה לדאוג שהחלון סגור ושיש פתח תמיד - עושה חור בקיר.
   
 • פתיחת חור לוונטה: היעילות של וונטה אם היא לא מוציאה או מכניסה אוויר מבפנים לבחוץ הוא אפסי. לכן כאשר רוצים לאוורר חלל, עושים קידוח חור לוונטה ומתקינים אותה שם. לרוב זה יהיה 4 צול.
   
 • קידוח להעברת צנרות: צריכים להעביר צנרת ביוב? צנרת מים או חשמל? ניתן לבצע קידוח החל מ-2 צול ועד ל-10 צול.

האם מותר לקדוח חור בממד?

בפורטל טופ שיפוצים מאמינים שאם מבצעים קידוח בממד למזגן - לא, חד משמעית אסור לבצע קידוח חור בממד אשר עובר את הקו ופוגע באטימות ובכשירות הממ"ד. ניתן לבצע התקנת מזגן מפוצל או שימוש במזגן מיני מרכזי באמצעות פתחי האוויר שנמצאים בחלק העליון ולרוב מעל הדלת, אותם ניתן לסגור ולפתוח במידת הצורך. אם שאלתכם היא בנוגע לקידוח בממד לצורך תליית מדפים, תמונות, מראות ואביזרים נוספים - כן, אין מניעה כלל לבצע קידוח בקיר הממד, במידה ולא פוגעים באטימה ועוברים לצד השני.


>> עוד שאלות שנשאלו בהקשר

מהו קוטר חור למזגן?

קוטר חור למזגן לרוב יהיה כ-4 צול.


קוטר החור משפיע על המחיר?

כמובן, ככל שהקוטר גדול יותר, כך גם המחיר עולה.