משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ניסור מדרגות בטון

מעוניינים לבצע ניסור מדרגות בטון? גלו כמה זה צפוי לעלות וקבלו טיפים מצוינים לבחירת החברה המתאימה ביותר לביצוע העבודה. בנוסף, פורטל "טופ שיפוצים" מאפשר לכם לקבל מספר הצעות שונות מהחברות המובילות בארץ, המספקות את השירות.

מתי נבצע ניסור של מדרגות הבטון?

אין ספק שחומר הבטון הוא אחד מהחומרים הנפוצים ביותר בענף הבנייה. מדובר בחומר חזק מאוד שמספק יציבות ולכן במקרים רבים משתמשים בו גם לבנייה של מדרגות. ישנם מצבים שבהם נדרש מאיתנו לפרק את המדרגות וזאת בשל שיפוצים של דירה או שינויים מבניים שמתבצעים.

 

במצבים אחרים, ניסור של מדרגות בטון מתבצע במטרה ליישר ולסדר את השוליים של המדרגות הקיימות במבנה, כאשר המטרה היא לשמור על קו אחיד ואסתטי של המדרגות וכמובן למנוע תאונות בשל סדקים אזורים בולטים.

 

מדרגות בטון לפני חיתוך

כמה עולה לנסר מדרגות בטון?

ניתן לתמחר את עבודת הניסור של מדרגות בטון במספר דרכים, מחיר לפי מטר, מחיר פר מדרגה או מחיר לעבודה כוללת. רוב החברות עובדות בשיטת התמחור לפי מטר, כאשר טווח המחירים לעבודה נע בין 250 ל-450 ש"ח ולעיתים אף יותר, מאוד תלוי במורכבות העבודה וחשוב לזכור כי כל מקרה לגופו.

 

מחיר ממוצע לניסור מדרגות בטון (למטר)

מחיר ממוצע לניסור מדרגות בטון (למטר): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כיצד מתבצע ניסור מדרגות בטון?

ניסור מדרגות בטון מתבצע באמעצות מסור דיסק יהלום הידראולי אוטומטי שנע על גבי מסילה ומאפשר לזוז ל-4 כיוונים שונים: למעלה, למטה, פנימה והחוצה. הניסור עצמו יתחיל בגידו המקום בו נמצא גרם המדרגות, לאחר מכן סימון ומדידת האיזרו שנדרש לנסר ואז מיקום מסור היהלום. פעולת הניסור תתבצע באמעצות שלט רחוק.

היתרונות של שימוש במסור יהלום

לשימוש במסור יהלום יש יתרונות רבים: ראשית מדובר במכשיר אשר מאפשר להימנע מלכלוך רב כמו אבק או רסיסים. שנית, מדובר בטכניקה שמאפשרת חיתוך מדויק ומבוקר ומאפשר לנסר את המדרגות בדיוק לפי המידות שתוכננו. כמו כן שיטת ניסור בטון ביהלום גם מאפשרת לבצע את העבודה בפחות רעש מאשר קידוח בטון וזאת סיבה נוספת שהשיטה נפוצה מאוד כיום.

 

חיתוך מדרגות בטון

טיפים לבחירת חברה לביצוע העבודה

אז איך בוחרים את החברה שתבצע את העבודה? ראשית, כדאי לבחון מספר הצעות מחיר שונות בשביל לוודא שהמחיר שמתקבל הוא הוגן ונמצא בטווח העלויות ההגיוני. בנוסף, מומלץ לבחור חברה וותיקה שכבר ביצעה עבודות ניסור בטון בעברה, עם דגש על ניסור מדרגות בטון, פעולה אשר נחשבת למורכבת בשל הזווית של המדרגות ומאחר ולא מדובר במשטח ישר כמו בניסור תקרה או רצפה.

 

כמו כן, הקפידו לקרוא המלצות על החברה ולחפש חוות דעת של לקוחות קודמים שהזמינו את שירותיה וכמובן וודאו באיזה ציוד החברה משתמשת, כאשר העדיפות היא כמובן לשימוש במסור יהלום הפועל אשר נע על מסילה ומופעל בשלט רחוק.