משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ניסור בטון

זקוקים לחברה מקצועית שמבצעת ניסור בטון? מעוניינים לקבל מידע על המחירים עבור ניסור של בטון מזוין באמצעות מסור יהלום או כבל יהלום? דרך 'טופ שיפוצים' תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל מספר הצעות מחיר שונות.

השוואת מחירים של שירותי ניסור בטון

זקוקים לחיתוך של קירות בטון? אולי אתם מחפשים לבצע דווקא חיתוכים של רצפה העשויה מבטון או אפילו תקרת בטון? היות ומדובר בחומר קשה, ישנה טכניקה מסוימת לביצוע החיתוכים אשר מכונה ניסור בטון. באמצעות האתר שלנו אפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור שירותי הניסור ממגוון חברות שונות הפועלות בתחום ומספקות שירות באזורכם.

מחירון ניסור בטון, מהם המחירים?

לא בטוחים כמה עולה ניסור בטון? דעו כי מחיר ניסור בטון נקבע על סמך אורך וגודל השטח וגם על סמך מורכבות הפרויקט כמובן. להלן מחירים של פעולות הניסור השונות על מנת לספק לכם מידע בנושא. חשוב שתדעו שהעלויות עשויות להשתנות בעקבות מגוון שיקולים של בעל המקצוע כמו עובי הבטון או נוחות ביצוע העבודה עצמה.

ניסור בטון - מחירים ועלויות

מחיר של ניסור בטון למטר אורך

המחיר הוא למטר אורך ועשוי להשתנות בעקבות מורכבות העבודה.


120 - 380 ש"ח
כמה עולה ניסור של בטון לצורך יצירת חלון?

מחיר משתנה בהתאם לגודל החלון הרצוי.


1,000 - 1,600 ש"ח
ביצוע ניסור של רצפת בטון

ראו מידע נוסף על ניסור רצפת בטון.


החל מ-250 ש"ח
כמה עולה לבצע ניסור בטון לצורך פתיחת דלת

מתייחס לבטון בעובי של 20 ס"מ, כל שינוי בעובי ישפיע על העלות.


1,300 - 2,600 ש"ח
עלות עבור ניסור של חומת בטון

המחיר משתנה לפי אורך החומה.


החל מ-550 ש"ח
עלות פינוי בטון לאחר פעולת הניסור

שירות משלים של פינוי הפסולת לאתר מורשה.


650 - 1,300 ש"ח
מחיר ניסור תקרת בטון

המחיר למטר בעבור ניסור בלבד. הרחיבו על ניסור תקרת בטון.


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

מהו ניסור בטון?

לפני הכל, חשוב שנסביר מה זה בכלל ניסור בטון ומדוע אנו זקוקים לו. בעת בנייה או תהליך של שיפוץ. אנו נזקקים לביצוע של חיתוכים בחומר הבטון. היות ומדובר בחומר גלם קשה, הדרך הנכונה לבצע בו עבודות חיתוך היא באמצעות ניסור. שיטת ניסור הבטון מאפשרת לנו לבצע חיתוכים מאוד מדויקים בקיר מבלי לגרום לנזקים לשאר המבנה והיא מעולה כאשר רוצים לבצע שינויים מבניים כמו פתחים לחלונות או דלתות במסגרת בנייה של חדר נוסף בבית.

ניסור בטון

חשוב להבין שבניגוד למשל לעבודות המתבצעות בקירות גבס או אפילו בקיר אשר עשוי לבנים או בלוקים, בבטון אין אפשרות להשתמש בכלי העבודה הרגילים והסטנדרטיים כמו פטיש או מקדחה ובשביל לחדור את הבטון נצטרך חומר חזק ממנו, כמו למשל יהלום.

עבודות נפוצות בהם משתמשים בניסור בטון

כפי שהסברנו קודם לכן, ניתן להשתמש בשיטת ניסור הבטון במסגרת פרויקטים קטנים וגדולים של בנייה וגם כמובן בעת שיפוץ הבית או שדרוג של הדירה. לא פעם ניסור הבטון משמש לצורך פתיחת פתחים וחורים לצורך התקנת מזגן בבית ובמקרים אחרים דווקא לצורך הוספה של חלון או דלת בחדר מסוים של הבית. הבטון הוא החומר ממנו עשויים חדרי מיגון וממ"דים ולכן כל העבודה בחדרים אלו מצריכה ניסור בטון ביהלום.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כל מה שחשוב לדעת על ניסור בטון ביהלום

היהלום הוא חומר חזק מאוד אשר יש לו את היכולת לחתוך כל חומר אחר ונחשב לחומר החזק ביותר בטבע. מסורי חיתוך הללו, הנקראים גם מסורי דיסק יהלום פועלים באמצעות סיבוב של ציר במהירות גבוהה אשר פועל באמצעות מנוע חשמלי ולמעשה מנסר את הבטון תוך כדי פעולת החיכוך בו. אל הלהב של המסור מוצמדים למעשה יהלומים תעשיתיים והם אלו אשר מייצרים את פעולת החיתוך והניסור.

ניסור בטון ביהלום כולל בדרך כלל התזה של מים תוך כדי התהליך במטרה לצנן את החיכוך שנוצר ולאפשר עבודה רציפה של המסור לאורך זמן. השימוש במים מסייע גם בהקטנת כמות האבק שנוצרת בעקבות הניסור ומקלה על ביצוע הפעולה עצמה. 

 

מחפשים שירותי ניסור בטון באזור ספציפי במבנה? לחצו וקראו עליו בהרחבה:

שירותי ניסור בטון במרכז, בצפון וגם בדרום הארץ

אנו בפורטל 'טופ שיפוצים' עובדים בפריסה רחבה ומסייעים לכם למצוא שירותי ניסור בטון במרכז המדינה לפרויקטים קטנים וגדולים מכל סוג. אנו גם עובדים עם קבלני בטון המספקים גם שירות יציקת בטון הן מאזור הדרום או הצפון ומאפשרים לבחון בצורה טובה ומהירה את המחירים על ידי קבלת הצעות מחיר שונות.

שאלות נפוצות בנושא ניסור בטון:

האם ניתן לבצע ניסור בטון באופן עצמאי?

ממש לא. ניסור בטון מצריך ידע והבנה וגם ציוד מתאים כמובן. לעולם אל תבצע פעולה של ניסור באמצעות מסור יהלום (או כל כלי אחר) ללא הכשרה מתאימה לכך וזאת מאחר ומדובר על כלים מסוכנים וחדים מאוד.


מה היתרונות של פעולת הניסור על פני שיטות אחרות?

במצבים רבים נעדיף לבצע ניסור קירות בטון ולא קידוח וזאת מאחר וניסור בטון נחשב למהיר יותר וגם מאפשר חיתוך מדויק. בנוסף העבודה עם מקדח היהלום נחשבת לנקייה יחסית ולא משאירה הרבה אבק ולכלוך בשל השימוש במים תוך כדי פעולת הקדיחה.


כמה זמן לוקח לבצע את פעולת הניסור?

משך הזמן משתנה בהתאם לגודל האזור בו נדרש לבצע את הניסור. בדרך כלל יצירה של פתח שמיועד לחלון באמצעות ניסור יהלום, לוקחת כשעתיים ופעולות מורכבות יותר כמו פתח לדלת לוקחות בין 3 ל-4 שעות.


האם ניתן לבצע ניסור גם לבטון מזוין?

בטון מזוין הוא למעשה בטון המשלב בתוכו גם את מוטות של פלדה וזאת על מנת לספק חוזק מקסימאלי. הוא משמש בדרך כלל ליצירת גשרים או מבנים גבוהים. בהחלט ניתן להשתמש במסור דיסק יהלום לצורך ניסור וחיתוך בטון מזויק.