משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

המדריך להדבקת קרמיקה על קירות

רוצים לנסות לבד? פורטל 'טופ שיפוצים' הכין בעבורכם מדריך מלא ומפורט הכולל קטע וידאו המסביר כיצד מדביקים קרמיקה מטבח, השיטה תואמת כמובן גם להדבקת קרמיקה על קיר, המשיכו לקרוא.

צפו בסרטון המדגים איך להדביק קרמיקה לקיר

איך מדביקים קרמיקה במטבח?

ישנם מספר שלבים לעבודת ההדבקה של אריחי הקרמיקה על גבי הקיר, נעבור עליהם שלב אחר שלב ובסוף התהליך ניתן גם לראות את הסרטון המצולם הממחיש התהליך.


תחילה, נסמן את הקו העליון בו נסיים להדביק את הקרמיקה, בעצם הגובה המקסימלי שלנו, ישנם מספר כלים שיעזרו לכם לעשות זאת, אך אם אין ברשותכם ציוד מקצועי - תוכלו למדוד גובה ולמתוח קו ישר באמצעות עיפרון.

 

לאחר מכן, צריך לעשות חורים קטנים בקיר בעזרת פטיש, גומות אלו יעזרו לדבק להיתפס חזק יותר, עשו זאת בזהירות אם מדובר על קיר גבס ואם זה קיר רגיל אז באמצעות פטיש. החורים לא צריכים להיות גדולים ומספיקה מכה אחת לכל "גומה". כעת הגיע הזמן למקמם את הקרמיקה הראשונה, חשוב להתחיל מפינה או מאחד הצדדים וכמובן שלא מהאמצע.

 

על כל אריח מורחים דבק המיועד להדבקת קרמיקה ובעזרת השיניים של השפכטל המיועד למריחת הדבק על הקרמיקה עושים מעין שורות (תוכלו לראות ולהבין במדויק לפי הסרטון), כעת נמקם את האריח. בין כל אריח לאריח נמקם פוגות, התפקיד שלהן הוא לשמור על מרווחים שווים בין הקרמיקות. עד כאן בהקשר להדבקת קרמיקה לקיר, כמו כן תוכלו למצוא אצלנו מדריך למריחת רובה בצורה נכונה ומדריך נוסף המסביר איך לחתוך קרמיקה.

שאלות ותשובות בנושא

לפניכם מספר שאלות ותשובות הקשורות אל הדבקה של קרמיקה:

איך להדביק קרמיקה על עץ?

על מנת להדביק אריחי קרמיקה על גבי עץ, יש למרוח חומר מקשר שיהיה בין העץ ובין הדבק, חומר סיקה זה יירמח על גבי העץ ולאחר מכן באמצעות דבק חזק אל הקרמיקה.


איך מדביקים קרמיקה על קיר גבס?

ניתן להדביק עם חומר חזק, אפשר לעשות חירורים קטנים על מנת שהחומר ייתפס טוב יותר. מומלץ להשתמש בשרמיק.


האם ניתן להדביק קרמיקה שנפלה?

כן, ניתן לעשות זאת באמצעות דבק מתאים, אך חשוב לבדוק האם הקרמיקה נכנסת ולא בולטת כלפי חוץ או בזווית עקב שאריות הדבק הקודם? אם כן - יש להסירו, קרמיקה שלא יושבת במדויק עשויה להישבר עם הזמן.


כמה עולה להדביק קרמיקה במטבח?

נע בין 150 - 200 שקלים למטר מרובע, תלוי בגודל האריחים וצורתם כמובן.


לא הסתדרתם? הזמינו בעל מקצוע!

קודם כל, אפשר להיכנס לעמוד הדבקת קרמיקה ולהזמין בעל מקצוע - מעבר למידע שתמצאו ב'טופ שיפוצים', המדריכים המוצגים יכולים לעזור לכל מי שחפץ לבצע עשה זאת בעצמך לשיפוצים וכדומה, מאגר המחירים ומחשבון השיפוצים שלנו - יש כאן עוד הרבה מעבר, דרך הפורטל ניתן לקבל הצעות מחיר של בעלי המקצוע, למעשה אתם תקבלו עד שלוש הצעות - דבר אשר יאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בינהם במהירות, תוכלו לשמוע מספר הצעות באותו הרגע ולבצע את החישובים לבדכם, בכך ניתן לחסוך ולדעת מהו המחיר האמיתי של השירות, גם רצפים ושיפוצניקים נמצאים בפורטל והם ישמחו לתת לכם מענה בכל הנוגע להדבקת קרמיקה במטבח, על גבי קירות ועוד.
 

מידע משפטי