משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

טיפים לשיפוץ דירה

שיפוץ דירה הוא תהליך ארוך, אינטנסיבי ולעיתים גם מעט מתיש. בדיוק בגלל זה, ריכזנו בעבורכם טיפים שיעזור לכם לצלוח את שיפוץ הדירה או הבית בצורה טובה יותר. הטיפים מתבססים על ניסיון רב של הצוות שלנו, לקוחות ששיפצו את ביתם לאחרונה וגם קבלנים ושיפוצניקים מקצועיים.

טיפים לשיפוץ דירה או בית פרטי

בשביל לעבור את השיפוץ בשלום, כדאי להגיע מוכנים ככל שניתן. בעמוד זה ריכזנו לכם טיפים מצוינים אשר יכולים לסייע לכם לצלוח כל שיפוץ דירה בצורה טובה יותר. הטיפים נועדו לחסוך לכם זמן, כסף וגם תסכול או עוגמת נפש שעשויה להיגרם לא פעם בעקבות העבודה עם קבלני שיפוצים או שיפוצניקים.

 

טיפים לשיפוץ דירה

הקפידו להיות מעורבים לאורכו של התהליך

מצד אחד, נרצה לתת לקבלן או השיפוצניק לבצע את עבודתו אך מן הצד השני, חשוב להיות מעורבים לאורכו של השיפוץ וזאת על מנת לבדוק שהכל מתבצע לפי התכנון. אם למשל אינכם מרוצים מפעולה שבוצעה במהלך שיפוץ הדירה, כדאי לציין זאת במהלך העבודה ולא לחכות עד לסיום השיפוץ. אם לא בא לכם להתעסק בפעולת הפיקוח בעצמכם, תוכלו לשכור את שירותיו של מפקח בנייה אשר יעשה זאת בשבילכם.

הגדירו תקציב מראש ונסו לעמוד בו

בין אם אתם מבצעים שיפוץ דירה חלקי ובין אם מדובר על שיפוץ דירה קומפלט, חשוב מאוד לחשוב על מסגרת תקציב. במהלך שלבי הפרויקט נסו לראות אם אתם עומדים בתקציב שהוגדר ונסו לייצר בקרה מסוימת. בנוסף, קחו בחשבון כי כדאי להוסיף בסביבות 20% על הוצאות שאינן צפויות ועשויות לצוץ תוך כדי השיפוץ. כמו כן, נמליץ לכם לקרוא את טיפים נוספים במאמר שכתבנו בנושא של שיפוץ דירה בתקציב מוגבל.

בדקו טוב לגבי הקבלן שאיתו תעבדו

כאשר בוחרים קבלן לליווי בשיפוץ הבית או הדירה, כדאי לבדוק שהוא רשום בפנקס הקבלנים. פרט לכך, מומלץ כמובן להיפגש עם הקבלן ולראות שיש תקשורת טובה איתו. הקפידו לחפש המלצות מלקוחות קודמים ונסו להבין האם יש לו ניסיון בפרויקטים דומים לפרויקט שברצונכם לבצע. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא שהקבלן הוא זה שמבצע את העבודה בעצמו, כך לא תופתעו לגלות שביום השיפוץ מגיע אליכם קבלן משנה שאינכם מכירים.

 

טיפים לשיפוץ בית

וודאו שיש הסכם עבודה מסודר מול הקבלן

לאחר שבחרתם בקבלן שיפוצים כזה או אחר, יש צורך לעשות הסכם מפורט בו תפורט העבודה שעתידה להתבצע. נזכיר בהזדמנות זו כי באתר שלנו תוכלו למצוא חוזה עבודות שיפוצים להורדה בחינם. שימו לב, החוזה צריך לכלול סעיף אי עמידה בזמני השיפוץ, מידע על תקופת העבודה, התייחסות לנושא האחריות והביטוח ועוד.

בקשו לוח זמנים משוער וזמני ביצוע

בהמשך ישיר לסעיף הקודם שבו דיברנו על הסכם העבודה, כדאי לבקש מהקבלן שיספק לוח זמנים הכולל זמני ביצוע לכל שלב ושלב. זמני הביצוע שהוגדרו יגדילו את המחויבות של חברת השיפוצים וגם יקטינו את אי הוודאות הגדולה המתלווה לעיתים לתהליכי שיפוץ גדולים ומקיפים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

במידה ואפשר, בצעו את השיפוץ בעונת החורף

אומנם רובנו מעדיפים לבצע שיפוצים במהלך עונת הקיץ אך האמת היא שבחורף תוכלו לקבל מחירים נוחים יותר וגם זמינות גבוהה של שיפוצניקים, קבלנים וחברות בתחום. קחו בחשבון שבמידה ואתם מתכננים לכלול גם אזורים חיצוניים, למשל במסגרת שיפוץ בית פרטי, ייתכן ותיתקלו בעונה זו ברוחות או גשמים בלתי צפויים.

הגנו היטב על הרהיטים בזמן השיפוץ

במידה ותוכלו לפנות את הרהיטים מהבית אל אזור החצר, החנייה או המרפסת, עשו זאת. במידה ומדובר בפריטים שאין אפשרות להזיז מאחר והם מקובעים לקיר או פשוט כבדים מאוד, עטפו אותם בניירות עטיפה, שמיכות או כל אמצעי הגנה אחר וזאת על מנת למנוע לכלוך, אבק ופגיעות.

 

טיפים לשיפוץ בית

מדובר בשיפוץ ארוך? כדאי לשקול לצאת מהבית

אחד מהטיפים החשובים שאנו יכולים לתת לכם הוא הטיפ הבא: במידה ומתוכנן שיפוץ של מספר שבועות, כדאי לכם לשקול לצאת מהבית במהלך השיפוץ כולו או לפחות בחלק מהשלבים. אם למשל מדובר על שיפוץ חדר שינה, סביר להניח שלא תוכלו להישאר בו אך גם במקרים שבהם מתבצע שיפוץ בסלון או המטבח, כדאי בהחלט לשקול להתגורר מספר שבועות בדירה של קרוב משפחה או אפילו לשכור חדר במלון.