גובה תליית טלויזיה

רוצה לדעת מהו הגובה לתליית טלויזיה מהרצפה? באיזה גובה תולים טלויזיה על קיר בסלון או בחדר השינה? וגם חלוקה לתליית טלויזויה לפי אינצ'ים (55, 65 וגם 75 אינץ'). כל המידע וההמלצות כאן.
 
שאלת גולש

מהו גובה תליית טלויזיה בסלון?

 

תשובה: בין 80 - 90 ס"מ מהרצפה

     
  על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש "לחלק" את הטלויזיה ל-3 חלקים (לרוחב). ניתן לסמן באמצעות מדבקה לנוחות. כעת שבו על הספה בסלון - אם גובה העיניים שלכם מגיע לחלקו העליון של השליש התחתון של הטלוויזיה זהו הגובה האידאלי בעבורכם. בדרך כלל הוא גובה תליית טלוויזיה על קיר בסלון מסתכם ב80 עד 90 ס"מ מהרצפה.
מסתבכים? ניתן להזמין הנדימן לצורך עבודה זו.
 
     
 
גובה טלוויזיה אידאלי
 
 
שאלת גולש

מה גובה תליית טלוויזיה בחדר שינה וחדר הילדים?

 

תשובה: בין 120 - 140 ס"מ מהרצפה

     
  בחדר השינה ובחדרי הילדים בדרך כלל צופים בטלוויזיה בשכיבה מהמיטה ותולים אותה באמצעות זרוע לקיר (כאשר היא מוטה בזווית כלפי מטה). הגובה האידאלי הוא בין 120 - 140 ס"מ מהרצפה.  
     
 
 
שאלת גולש

באיזה גובה מתקינים טלויזיה 65' על הקיר?
(גם 55' ו-75' אינץ')

 

תשובה: החל מ-70 ועד ל-90 ס"מ

     
  נסביר, גובה טלוויזיה של 65 אינץ' צריך להיות לערך כ-80 ס"מ מהרצפה (כן פחות מהממוצע הכתוב בחלק הראשון). הסיבה היא שמסכים גדולים צריכים להיות נמוכים יותר בגלל גודלם.
תליית טלוויזיה 75 אינץ' תיהיה בגובה של 70 ס"מ ואילו 55 אינץ' בגובה הסטנדרטי שנע בין 80 - 90 ס"מ. חשוב לנו לחדד: בפסקה הראשונה ישנו כלל (חלוקת המסך ל-3 לרוחב, זוכרים?) - לפיו צריך לפעול. כמו כן, ככל שהסלון גדול יותר והמרחק ממסך הטלוויזיה גדול יותר ישנה פחות השפעה של הגובה ההתחלתי שלה.
 
     
 

עוד שאלות שגולשים שאלו אותנו בנושא:

באיזה גובה שקע טלוויזיה בחדר שינה?
תשובה:
ישנם 2 אפשרויות, ראשית להתקין בגובה אמצע תליית הטלוויזיה בחדר השינה שנע בין 120 - 140 ס"מ בדרך כלל (גובה תליית הטלוויזיה). ככה שהטלוויזיה מסתירה את השקע. האפשרות השניה היא לעשות גובה סטנדרטי ולבצע חציבת תעלה בקיר (קוברה) שהכבלים לטלוויזיה יעברו משם.
מהו גובה שידת טלויזיה?
תשובה:
כמובן שיש המון סוגים, אך גובה אידאלי להניח על גביו טלוויזיה יהיה בין 50 - 65 ס"מ (כאשר רגלי הטלוויזיה מוסיפים עוד 5 -7 ס"מ)
באיזה גובה להתקין זרוע לטלויזיה?
תשובה:
זרוע מותקנת בדרך כלל בחדר השינה, לפי כך גובה הזרוע יהיה בממוצע כ-130 ס"מ מהרצפה - מרכז גובה הטלוויזיה.


 
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה