משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חיפוי בטון לקירות

חיפוי קיר בבטון אדריכלי הוא ללספק דרך זולה וטובה להוסיף מימד עיצובי ודקורטיבי לאחד מן הקירות בביתכם, המקומות הנפוצים ביותר לשימוש בו הוא בסלון, בפינת האוכל, חדר השינה ואפילו בחיפוי בטון למטבח, עם טופ שיפוצים ניתן לקבל הצעות זולות ומשתלמות בעבור מחיר על פי מטר.

חיפוי בטון אדריכלי לקירות הפנים

חיפוי בטון אדריכלי, היא טכניקת חיפוי מתקדמת הנעשית באמצעים טכנולוגים, תופעות כמו סגרגציה ובועות אוויר, ניתנות למניעה באמצעות הטכנולוגיה המתאימה כאשר מחפים קירות עם בטון אדריכלי, נעשים באמצעות טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת להגיע לרמה גבוהה מאוד של גימור. תרכובות בטון ומלט הן התשתית של כל מלאכת הבנייה ובאמצעות שימוש בחומרים ברמה גבוהה, ניתן לבנות בצורה יעילה ואסתטית.

חיפוי בטון לקיר

עיטוף הקיר באמצעות בטון למטרת עיצוב

חיפוי קיר בטון משמש אותנו הן עבור עיצוב פנים והן עבור שימוש חיצוני למבנה. כאשר באים לבחור חברה המתמחה בתחום, יש לקחת בחשבון שיקולים הקשורים למעשיות ויכולת בנייה אך גם לאסתטיקה ולעיצוב, בעלי מלאכה המשלבים את שני התחומים יחדיו הם הבחירה המתאימה עבור כל תהליך הבנייה, זהו תהליך אשר מתבצע בעיקר על ידי קבלני עד מפתח אשר מתחילים עבודה מא' ועד ת' ודואגים גם לגימור הקירות ונראות הבית.

חיפוי לקיר בטון בסלון למראה דקורטיבי

דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל הצעות ופניות בעבור חיפוי לקיר בטון בודד בסלון ביתכם, במטבח ואפילו על גבי עמודים, אלו עבודות מקצועיות הנעשות מתוך מקום יצירתי, הן שילוב מושלם בין ידע טכנולוגי וחוש אסתטי. אם אתם עולים במעלה מדרגות מוזיאון ישראל בחלל הפתוח שבחוץ באוויר הירושלמי, תוכלו להבחין בחיפוי הבטון האדריכלי לאורך כל הדרך וגם בכניסה למבנה.

 

כיום עיצוב פנים וחוץ הוא נושא מאוד משמעותי ובכל בחירה אתם צריכים לדעת שיש לכם על מי לסמוך. בשביל לבחור נכון אתם צריכים לבחור את החברה המתאימה ואת אנשי המלאכה, שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה, בצורה הטובה ביותר. קודם כל מבחינת ידע טכנולוגי וניסיון אך לא רק, אתם צריכים אנשי מקצוע רגישים היודעים איך לתכנן ביחד אתכם את הפרויקט האישי שלכם.

חיפוי בבטון אדריכלי

כמה עולה לחפות קיר בבטון אדריכלי?

מחירי חיפוי בטון מתשנים על פי גודל העבודה, בגדול מדובר על מחיר על פי מטר רץ כאשר הוא מתחיל ב-150 ש"ח למטר ויכול גם להיות זול באופן משמעותי ולהגיע ל-90 ש"ח הכל תלוי בגודל העבודה וכלל שהפרויקט גדול יותר כך המחיר צונח, גם תנאי העבודה, סוג החומר והקיר משפיעים על המחיר. לדוגמא: מחיר חיפוי למטבח יתחיל ב-150 שקלים לפחות בגלל שמדובר בדרך כלל בין חמישה עד עשרה מטרים, אך ביצוע חיפוי קיר חיצוני בבטון אדריכלי יכול לנוע בין 120 ל90 שקלים בודדים, למידע נוסף בדקו את מחירון חיפוי קירות הפנים שלנו ובצעו השוואה בין הסוגים.

חיפוי קיר בטון חיצוני

חסכו במחיר חיפוי קיר בטון!

מחירים הם תמיד עניין מורכב בכל הנוגע לכדאיות העבודה, לעתים אנחנו נרתעים מביצוע של פרויקטים הכרחיים, בגלל הרצון לחסוך במחיר. טופ שיפוצים מספקים לכם רשת ביטחון ובוחרים עבורכם את החברות המובילות ביותר בשוק, באזור המגורים שלכם. מעבר לשירות המקצועי והאישי, אתם גם יכולים לחסוך במחיר באופן משמעותי.

 

עבור חיפוי לוחות בטון אדריכלי או כל שירות יציקת בטון אחר כנדרש בתחום, אנחנו מבצעים עבורכם את הבדיקה היסודית והמקיפה, של כל החברות ובעלי המלאכה הנמצאים באור המגורים שלכם. אנחנו בודקים את ההסמכות הנדרשות ומתאימים באופן מדויק את בעלי המקצוע אליכם. חשוב לנו ביותר שכל לקוח או לקוחה יקבלו בדיוק את השירות לו הם נדרשים במחיר מותאם אליהם. 

חיפוי רצפה בבטון

ביצוע חיפוי מקצועי על ידי שיפוצניקים וקבלנים

הפורטל שלנו עובד הן עם קבלנים מוסמכים הרשומים כחוק והן עם שיפוצניקים שאינם נדרשים לרישום ויכולים בהחלט לבצע עבודות שיפוצים מקצועיות בסדר גודל מתאים, כמו למשל חיפוי קיר בטון. אנחנו בודקים לעומק את הבקשה שלכם ומתאימים את אנשי המקצוע לצורך האישי של כל לקוח. חשוב לנו להתאים במדויק את אנשי המקצוע ללקוחות. אתם מקבלים אצלנו שלוש הצעות מחיר מתוכם תוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר מבחינת המחיר וסוג העבודה.