משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קבלן שיפוצים בקיסריה

במידה ואתם מתכננים לבצע שיפוץ משמעותי בביתכם הממוקם בקיסריה, אתם בוודאי נמצאים בתהליך החיפוש אחר קבלן שיפוצים בקיסריה. ובכן, שימו לב, אתם במקום הנכון, כאן, בפורטל טופ שיפוצים, אתם תמצאו מידע אודות שיפוצים בקיסריה, קבלני הביצוע והמחירים. טופ שיפוצים יסייע לכם לבצע השוואת מחירים יעילה ומהירה, בדרך לקבלת החלטות מיטיבות.

כיצד טופ שיפוצים מסייע לכם לבחור קבלן שיפוצים?

בטרם נכנסים לתהליך שיפוץ נרחב בבית, מתחילים בתהליך אחר ולא פחות חשוב של בחירת קבלן השיפוצים שיבצע עבורכם את עבודת השיפוץ. מדובר בהחלטה משמעותית היות ומדובר בהוצאה כספית גדולה, באדם המעסיק אנשים אחרים שיסתובבו לכם בבית במשך תקופה לא קצרה ולכן, מציאת קבלן שיפוצים אמין והוגן, היא משימה חשובה ביותר.

 

שיפוצניק בקיסריה אפשר למצא בקלות יחסית בעזרת פורטל טופ שיפוצים, בו אתם נמצאים. בעזרת הפורטל והמידע הנמצא בו בנושא קבלני שיפוצים בקיסריה, תוכלו לאתר את האדם הנכון לכם ברמה האנושית, את הקבלן עם המחיר ההוגן ביותר וכל זאת, במקום אחד, ביעילות ומהירות.

 

כל שעליכם לעשות הוא, להיכנס לדף השארת פרטים, למלא את פרטיכם ותוך זמן קצר, תקבלו מספר הצעות מחיר עבור עבודת השיפוץ שלכם, משלושה קבלני שיפוצים שונים. אצלנו בטופ שיפוצים נמצאים קבלני שיפוצים שנבדקו ונמצאו כאנשי מקצוע טובים. שיפוצניקים בקיסריה זו אחת ההתמחויות שלנו. 

 

קבלן שיפוצים בקיסריה

כמה עולה שיפוצניק בקיסריה?

עבודות שיפוצים מתמחרים, על פי רוב, לפי מ"ר ובמקרים של שיפוץ בית בקיסריה, מנעד המחירים נע בין 1,300 ל- 2,100 ₪ למ"ר. מחיר זה כולל, הן את החומרים הנדרשים לביצוע העבודה והן, את עבודתו של קבלן השיפוצים. קבלן שיפוצים מורשה בקיסריה, יפעל, בדרך כלל, בהתאם למחירון אותו אנו מביאים בפניכם כאן. המחירון מבטא את טווח המחירים המתקבל ומשתנה בין קבלני השיפוצים.

 

מחירון להזמנת שיפוצניק בקיסריה

שיפוץ חדר השירותים

לרבות החלפה של הכיור והאסלה


בין 2,000 ל- 3,500 ₪
שיפוץ ושדרוג מטבח קיים

לרבות צביעה של הקירות והחלפת אריחים


בין 2,000 ל- 4,500 ₪
ביצוע עבודות גבס

כדוגמת בניית קיר גב לטלויזיה


בין 2,000 ל- 5,500 ₪
צביעת דירה עם 6 חדרים

צביעת דירה מקצועית בכמה שכבות צבע


בין 6,000 ל- 7,000 ₪
הדבקת ריצוף בבית

המחיר הוא למ"ר, עבור הדבקת ריצוף.


בין 100 ל- 150 ₪
הרכבת פרקט למינציה

המחיר מתייחס למ"ר של פרקט


בין 35 ל- 45 ₪
הרכבת שיש במטבח

המחיר כולל את עלות השיש עצמו


בין 600 ל- 1,200 ₪
הדבקת קרמיקה על הקיר

לא כולל את מחיר הקרמיקה


בין 150 ל- 300 ₪
הנמכת תקרה בגבס

המחיר מתייחס למ"ר של הנמכה דקורטיבית


בין 160 ל- 280 ₪
התקנת מקלחון חדש בחדר האמבטיה

קראו בהרחבה על התקנת מקלחונים


בין 400 ל- 700 ₪
ריצוף מדרגות בקרמיקה

המחיר מתייחס למדרגה אחת ואינו כולל את עלות הקרמיקה.


בין 80 ל- 120 ₪

הדפס מחירון

כיצד נדע שקבלן השיפוצים הנו קבלן מורשה?

חשוב מאוד לעבוד מול קבלן שיפוצים מורשה. כיצד תדעו שקבלן השירותים עמו אתם מדברים הוא אכן אחד כזה? ובכן, קבלן שירותים מורשה חייב להיות בעל ניסיון עבודה של מינימום 5 שנים. בנוסף, הוא יהיה רשום כקבלן בפנקס הקבלנים הארצי של קבלני השיפוצים המוסמכים. מדובר בקבלן שעבר הכשרות מתאימות וקיבל את כל הידע המקצועי הנדרש לביצוע עבודות השיפוץ השונות. לאחר שהבנתם שאיש המקצוע אכן מוסמך, וודאו שהוא מעניק על עבודתו אחריות, למשך תקופה של שנה אחת לפחות.