משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קבלן שיפוצים ברעננה

הזמינו קבלן שיפוצים ברעננה לשיפוץ חדר האמבטיה שלכם, שיפוץ הדירה או כל עבודות השיפוצים שתצטרכו. בעמוד תוכלו לראות מחירון של שיפוצים נפוצים ברעננה, לערוך השוואת מחירים ולראות איך מוצאים קבלן שיפוצים מומלץ.

השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים ברעננה

המחיר של קבלן שיפוצים ברעננה הוא לא קבוע והוא דבר ראשון תלוי כמובן בסוג העבודה שתצטרכו, כשעבודות ריצוף לא יעלו כמו עבודות גבס, או עבודות איטום לא יעלו כמו שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט. עם זאת חשוב לומר שהמחיר תלוי גם בחברת השיפוצים עצמה. לא כל חברת שיפוצים ברעננה תיקח לכם את אותו המחיר גם אם מדובר באותה העבודה.

 

בגלל זה אנחנו מציעים לכם לערוך השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים ברעננה, ככה תוכלו לקבל מחיר יותר טוב בלי להתפשר על איכות השירות. התקשרו אלינו ואנחנו נשלח לכם פרטים של 3 קבלני שיפוצים ברעננה כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

שיפוץ דירה ברעננה

מחירים ועלויות של שיפוצים ברעננה

להלן מספר דוגמאות למחירים של עבודות שיפוצים ברעננה. במידה ולא מצאתם את העבודה שחיפשתם, תמיד תוכלו להיעזר בעלויות המוצגות במחירון השיפוצים שלנו או לחילופין לבדוק בצורה מדויקת יותר את העלויות דרך מחשבון השיפוצים של טופ שיפוצים.

מחירון עבודות שיפוצים ברעננה והסביבה

בנייה של קיר בטון מבלוקים

המחיר המוצג הוא למ"ר.


400 - 600 ש"ח
בנייה של תקרת גבס

המחיר הוא למטר רץ וכולל את עלות החומרים.


180 - 220 ש"ח
מחיר של צביעת דירה עם 4 חדרים

ראו כאן עוד מידע עלמחיר צביעת דירה 100 מטר, הכוללת 2 שכבות צבע.


3,800 - 5,000 ש"ח
כמה עולה שיפוץ של חדר אמבטיה קטן?

עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כולל אינסטלציה, איטום, אריחים וטיח. עד 6 מ"ר.


3000 - 4000 ש"ח
עלות חיפוי קיר באמצעות שיש (מחיר למ"ר)

המחיר משתנה בהתאם לסוג השיש הנבחר.


120 - 260 ש"ח
מחיר שיפוץ דירה ברעננה קומפלט

שיפוץ דירה 4 חדרים 100 מ"ר.


120,000 - 200,000 ש"ח

הדפס מחירון

איך אפשר למצוא שיפוצניק מומלץ ברעננה?

בשביל למצוא קבלן שיפוצים מומלץ ברעננה אנחנו ממליצים להסתכל על הדברים הבאים:

  1. קבלן רשום: כשאתם מחפשים קבלן שיפוצים קודם כל חשוב לוודא שמדובר בקבלן שרשום בפנקס הקבלנים. אם מדובר בקבלן רשום תדעו שאין נגדו כתב אישום או תהליכים משפטיים ויש להם תעודות, עסק שפועל באופן תיקני ע"פ חוקי המדינה ויש לו לפחות 5 שנים של ניסיון.
     
  2. המלצות: בשביל למצוא שיפוצניק מומלץ ברעננה אנחנו מציעים להסתכל על המלצות של לקוחות קודמים שלו. חיפוש מהיר בגוגל וברשתות החברתיות אמור להביא לכם תמונה רחבה יותר לגבי מה לקוחות קודמים שלו וטיב השירות שהוא נותן.
     
  3. ותק ומוניטין: חשוב לבדוק את הותק של קבלן השיפוצים, במיוחד בעבודות שאתם צריכים ממנו. חשוב לומר שלעיתים קבלן השיפוצים ישלח אנשים מטעמו שמתמחים בתחום מסויים כדי שיעשו את חלק מהעבודות שלו - רצפות, אינסטלציה, חשמל וכו'.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה?

שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה יהיה תלוי בבעיות, הבלאי והתיקונים שחדר האמבטיה שלכם ידרוש וגם בדרך שבה תצטרכו לתקן אותו. שיפוץ חדר אמבטיה יכול לכלול עבודות פירוק, ריצוף, איטום, אינסטלציה, חיפוי, גימור וסניטריה. לדוגמה במידה ויש לכם רטיבות ועובש בקיר תצטרכו איתור נזילות ואז תיקון לפי מה שימצא מאתר הנזילות.

 

אם מדובר רק בעבודות חיפוי וצבע פשוטות המחיר יהיה שונה מאשר אם יש פיצוץ בצנרת או יש צורך בעבודות ריצוף. חשוב לוודא את זה עם השיפוצניק ברעננה אותו אתם בוחרים, אבל גם אל תפחדו לעשות מחקר מקדים לפני כן.

 

שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה

מתכננים שיפוץ דירה ברעננה? כך תיערכו נכון

אם אתם לקראת תהליך של שיפוץ דירה ברעננה אנו ממליצים לכם לתכנן לעומק את התהליך כולו ולהחליט על מסגרת תקציב. חשוב להבין שתוך כדי השיפוץ לעיתים אנו נדרשים להוסיף עלויות שונות שלא תיכננו ולכן יש לקחת זאת בחשבון בחישובים השונים ולהשאיר מרווח בטחון מבחינת התקציב.

 

כמו כן, במידה והשיפוץ כולל קדיחות, שבירות ועבודות נוספות אשר עשויות לעשות רעש לשכנים שלכם, חשוב לעדכן אותם על השיפוץ וכמובן להיכנס למדריך שהכנו בנושא חוק רעש בזמן שיפוצים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שאלות נפוצות אודות שיפוצים בעיר רעננה:

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו על ידי הגולשים שלנו לגבי שיפוצים ברעננה:

מה זה שיפוץ קוסמטי לדירה?

בדרך כלל מדובר בשיפוץ שאינו מצריך עבודות מסיביות של שבירה, קידוח או שינוי התשתית של הקירות, התקרה או הרצפה.


האם קבלני שיפוצים ברעננה מגיעים בעצמם לבצע את העבודה?

לעיתים קבלני שיפוצים מגיעים בעצמם לביצוע העבודות ולפעמים הם שולחים צוות ובעלי מקצוע מטעמם. על כן יש לוודא זאת מולם לפני תחילת העבודה.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה