משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים ברעננה

הזמינו קבלן שיפוצים ברעננה לשיפוץ חדר האמבטיה שלכם, שיפוץ דירה ברעננה או כל עבודות השיפוצים שתצטרכו. בעמוד תוכלו לראות מחירון של שיפוצים נפוצים ברעננה, לערוך השוואת מחירים ולראות איך מוצאים קבלן שיפוצים מומלץ.

השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים ברעננה

המחיר של קבלן שיפוצים ברעננה הוא לא קבוע והוא דבר ראשון תלוי כמובן בסוג העבודה שתצטרכו, כשעבודות ריצוף לא יעלו כמו עבודות גבס, או עבודות איטום לא יעלו כמו שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט. עם זאת חשוב לומר שהמחיר תלוי גם בחברת השיפוצים עצמה. לא כל חברת שיפוצים תיקח לכם את אותו המחיר גם אם מדובר באותה העבודה.

 

בגלל זה אנחנו מציעים לכם לערוך השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים ברעננה, ככה תוכלו לקבל מחיר יותר טוב בלי להתפשר על איכות השירות. התקשרו אלינו ואנחנו נשלח לכם פרטים של 3 קבלני שיפוצים כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כמה עולה שיפוץ דירה ברעננה והסביבה?

המחיר של שיפוץ דירה ברעננה הוא 1,600 ש''ח למ''ר בממוצע. טווח המחירים נע בין 1,200 - 2,000 ש''ח. יש לציין כמה דברים חשובים: לרוב, המחיר יהיה אך ורק עבור העבודה. המחיר לא כולל כלים סניטריים, רצפות וכדומה. אלא אך ורק על העבודה. בנוסף יש לציין שככל שהעבודה תהיה מורכבת יותר המחיר יעלה בהתאם. 

 

 

מחיר ממוצע לשיפוץ דירה ברעננה למ''ר

מחיר ממוצע לשיפוץ דירה ברעננה למ''ר: 1600 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מחירים ועלויות של שיפוצים ברעננה

להלן מספר דוגמאות למחירים של עבודות שיפוצים ברעננה. במידה ולא מצאתם את העבודה שחיפשתם, תמיד תוכלו להיעזר בעלויות המוצגות במחירון השיפוצים שלנו או לחילופין לבדוק בצורה מדויקת יותר את העלויות דרך מחשבון השיפוצים של טופ שיפוצים.


מחירון עבודות שיפוצים ברעננה והסביבה

בנייה של קיר בטון מבלוקים

המחיר המוצג הוא למ"ר.


400 - 600 ש"ח
בנייה של תקרת גבס

המחיר הוא למטר רץ וכולל את עלות החומרים.


180 - 220 ש"ח
מחיר של צביעת דירה עם 4 חדרים

ראו כאן עוד מידע עלמחיר צביעת דירה 100 מטר, הכוללת 2 שכבות צבע.


3,800 - 5,000 ש"ח
כמה עולה שיפוץ של חדר אמבטיה קטן?

עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כולל אינסטלציה, איטום, אריחים וטיח. עד 6 מ"ר.


3000 - 4000 ש"ח
עלות חיפוי קיר באמצעות שיש (מחיר למ"ר)

המחיר משתנה בהתאם לסוג השיש הנבחר.


120 - 260 ש"ח
מחיר שיפוץ בניין ברעננה קומפלט

מחיר בעבור שיפוץ בניין ברעננה קומפלט.


120,000 - 200,000 ש"ח
שיפוץ דירה ברעננה קומפלט

מחיר בעבור שיפוץ דירה ברעננה קומפלט בגודל של 4 חדרים (70 - 100 מ''ר)


75,000 - 145,000 ש''ח
כמה עולה שיפוץ דירה 3 חדרים?

מחיר בעבור שיפוץ דירה 3 חדרים קומפלט (50 - 60 מ"ר)


60,000 - 115,000 ₪
מחיר הוספת ממ''ד לבית

מחיר בעבור הוספת ממ''ד לבית קיים.


80,000 - 100,000 ש''ח
שיפוץ סלון עם גבס

מחיר בעבור שיפוץ סלון באמצעות עבודות גבס. המחיר כולל את החומרים והעבודה.


2,000 - 5,200 ש"ח
מחיר ריצוף מדרגות בקרמיקה

מחיר בעבור ריצוף מדרגות עם קרמיקה. המחיר בעבור העבודה בלבד של ריצוף מדרגה אחת ואינו כולל את מחיר האריח.


80 - 120 ש"ח

הדפס מחירון

שיפוץ דירה ברעננה - יש אחריות על העבודה?

לרוב, ישנה אחריות על שיפוץ דירה ברעננה לשנה וחצי בממוצע. טווח הזמנים בהם נהוג לתת אחריות הוא בין שנה לשנתיים. האחריות בדרך כלל תהיה על קילופים בקירות וכדומה. חשוב מאוד לבדוק לפני שסוגרים עם קבלן שיפוצים ברעננה האם יש אחריות, לכמה זמן ומה היא כוללת. טיפ מטופ שיפוצים - בקשו מהקבלן שיפוצים שיביא לכם את את האחריות כתובה על מנת שלא יוכל להתנער מאחריות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שיפוץ דירה קומפלט או קוסמטי? מה עדיף?

על מנת להחליט איזה סוג שיפוץ דירה ברעננה אתם צריכים, יש צורך קודם כל להבין את מטרת השיפוץ. לפניכם ההבדלים בין שיפוץ דירה קומפלט לקוסמטי:

 • שיפוץ דירה קוסמטי - סוג זה של שיפוץ הוא למטרת שיפור המראה של הבית. שיפוץ דירה קוסמטי כולל צביעת הדירה, הדבקה ריצוף ובגדול כל מה שיכול לשדרג את הנראות. יש לציין שלא מבצעים שידרוג לצנרת או למערכת החשמל בשיפוץ דירה קוסמטי.
   
 • שיפוץ דירה קומפלט - שיפוץ קומפלט של הדירה הוא שיפוץ אשר בו מבצעים את העבודה בבית תמורת מחיר שנקבע מראש לעבודה שבה ''הכל כלול''. חלק קטן מהדברים ששיפוץ דירה קומפלט כולל: החלפת הצנרת, מערכת החשמל, פירוק והרכבה של ריצוף, דלתות, שבירת קירות ועוד.

כמה זמן לוקח לבצע שיפוץ דירה ברעננה בממוצע?

שיפוץ דירה קומפלט ברעננה לוקח חודשיים וחצי בממוצע. טווח הזמן שזה עלול לקחת יהיה בין חודשיים לשלושה חודשים. יש לציין שזמן השיפוץ אינו מדויק והזמנים יכולים להתארך במידה ומדובר בדירה גדולה ולהפך.

 

זמן ממוצע לשיפוץ דירה ברעננה:
חודשיים וחצי
שלושה חודשים משך זמן חודשיים

אילו עבודות גבס מבצע שיפוצניק ברעננה?

לפניכם העבודות גבס הנפוצות ביותר ששיפוצניק ברעננה מבצע:

 • תקרת גבס - באופן עקרוני יש 2 סוגים עיקריים של תקרת גבס: קבועה ופריקה. כיום תקרת גבס הפכה לנפוצה מאוד וזאת מכיוון והיא מספקת המון פתרונות כגון התקנה תאורה, הנמכה למזגן ועוד. 
   
 • קיר טלויזיה מגבס - היום נהיה נפוץ מאוד לבצע בניית קיר טלוויזה העשוי מגבס. יש לזה מגוון סיבות ויתרונות מעבר שניתן לבצע בקיר הגבס מגוון מאוד רחב של עיצובים כגון חיפוי לקירות, הטמעת הטלויזיה ועוד.
   
 • בניית מזנון מגבס - עבודה זו מאוד נפוצה מכיוון ויש אופציות רבות לעיצוב מזנון גבס כגון: מזנון זכוכית, מזנון משולב עץ ועוד. אמנם המחיר של מזנון מגבס יקר יותר מלקנות מזנון רגיל (לרוב) אך הוא מספק לרוב פתרון מעולה וניתן לעצב אותו לפי הטעם העיצובי שלכם.

 

שיפוצים ברעננה

מה הם סוגי הריצוף הנפוצים?

מתלבטים על סוג הריצוף? אלו סוגי הריצופים הנפוצים ביותר:

 • פרקט - התקנת פרקט הינה עבודה נפוצה מאוד. לפרקט יש מראה ייחודי, טבעי וחמים. התקנה של פרקט לרוב תיקח לרוב שעתיים בממוצע. 
   
 • הדבקת גרניט פורצלן - ניתן להדביק את הגרניט פורצלן על גבי ריצוף קיים, מה שמוזיל המון בעלויות. בין היתר גם ניתן לבצע את ההדבקה על גבי שכבת יסוד. במידה ואתם מתכננים להישאר בבית עוד זמן רב ומעוניים בהשקעה לטווח ארוך אנו היינו ממליצים לא להתקין את זה על ריצוף קיים אלא להשקיע ולבצע פירוק לריצוף הקיים ולאחר מכן לבצע את ההדבקה. נכון, מדובר בתהליך שלוקח זמן ועושה המון לכלוך ובלאגן - אך לטווח הארוך זה שווה ומשתלם.
   
 • הדבקת ריצוף קרמיקה - גם כאן, ניתן להדביק את הקרמיקה החדשה על גבי ריצוף קיים, יש לזה מגוון יתרונות כגון חיסכון בזמן, לכלוך ואבק והמון כסף. ישנם גם חסרונות להדבקת ריצוף קרמיקה על גבי ריצוף קיים והמשמעותי ביותר מביניהם זה שהרצפה שלכם הולכת להיות גבוהה יותר, מה שיכול לגרום להתאמת גובה הדלתות וכדומה. 

עבודות נוספות ששיפוצניק ברעננה מבצע

אלו העבודות הנוספות ששיפוצניק ברעננה מבצע:

 • בניית קיר בלוקים - עבודה זו הינה עבודה יחסית נפוצה ששיפוצניק מבצע. על מנת לבנות קיר בלוקים יש צורך לעבוד על פי התקן של מכון התקנים הישראל. ישנן מגוון סיבות בהן נרצה לבנות קיר בלוקים כגון קיר בלוקים דקורטיבי וכדומה.
   
 • חציבה בקיר - ישנן סיבות רבות בהן נרצה לבצע חציבה בקיר. זה יכול להיות על מנת להזיז את נקודת האור וזה גם יכול להיות על מנת להכניס רמקולים אל תוך הקיר. החציבה מתבצעת באמצעות כלי עבודה ייעודי לחציבה. ניתן לבצע את החציבה גם בקיר של ממ''ד.
   
 • שיפוץ תקרה - עבודה זו מתבצעת על מנת לשדרג את נראות הבית במידה והתקרה מתפוררת ומתקלפת. במידה והתקרה מתפוררת לרוב זה יהיה בעקבות רטיבות, לכן יש צורך לפני השיפוץ למצוא את המקור לרטיבות ולתקן אותו על מנת שהמצב לא יחזור לקדמותו. 

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שיפוצניק ברעננה - עבודות צביעה נפוצות

אלו העבודות הצביעה הנפוצות ביותר אצל שיפוצניקים ברעננה:

 • צביעת חדרים - על מנת לצבוע את החדר יש לכסות באמצעות ניילון את כל החפצים והרהיטים מהחדר בשביל שהצבעי יוכל לעבוד בצורה נוחה. לאחר מכן הוא יבצע קילוף של השכבה הקיימת על הקיר ויתחיל לרוב בצביעת התקרה. לאחר שצבע את התקרה יעבור לצביעת איזורים בעייתים ויטפל בהם באופן נקודתי לאחר שסיים עם האיזורים הבעייתים יצבע את שאר הקירות בחדר.
   
 • צביעת חדר ילדים - כיום יש מגוון אפשרויות לצביעת חדרי ילדים בעיצובים שונים ויפים. דרך הפורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא צבעי מקצועי ביותר שיבצע את העבודה במקצועיות רבה.
   
 • צביעת חדר שינה - החדר שינה שלכם הוא המקום האינטימי ביותר שלכם בבית ולכן יש לפעמים את הצורך להוסיף לו אווירה נעימה באמצעות צביעת החדר. יש להתאים את צביעת החדר לכל הרהיטים והחפצים אשר נמצאים בחדר. תוכלו להיעזר בצבעי מקצועי שייעץ לכם את לבצע את צביעת חדר השינה בצורה הטובה ביותר שתיצור אווירה נעימה וחמימה.
   
 • צביעת דירה - צביעת דירה ברעננה הינה עבודה נפוצה. היא מתבצעת באמצעות צבעי מקצועי שיבצע לכם את צביעת הדירה איך שתבחרו בצורה הכי מקצועית.

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה?

שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה יהיה תלוי בבעיות, הבלאי והתיקונים שחדר האמבטיה שלכם ידרוש וגם בדרך שבה תצטרכו לתקן אותו. שיפוץ חדר אמבטיה יכול לכלול עבודות פירוק, ריצוף, איטום, אינסטלציה, חיפוי, גימור וסניטריה. לדוגמה במידה ויש לכם רטיבות ועובש בקיר תצטרכו איתור נזילות ואז תיקון לפי מה שימצא מאתר הנזילות.

 

אם מדובר רק בעבודות חיפוי וצבע פשוטות המחיר יהיה שונה מאשר אם יש פיצוץ בצנרת או יש צורך בעבודות ריצוף. חשוב לוודא את זה עם השיפוצניק ברעננה אותו אתם בוחרים, אבל גם אל תפחדו לעשות מחקר מקדים לפני כן.

 

שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה

מה ההבדל בין שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט לקוסמטי?

אלו ההבדלים שיש בין קומפלט לקוסמטי כאשר מדברים על שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה:

 • שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - שיפוץ קומפלט הוא שיפוץ שהוא כולל הכל, חלק מהדברים שהוא כולל זה: החלפת הצנרת, החלפת כלים סניטריים, הסרה אריחים ישנים, החלפת תאורה ועוד. 
   
 • שיפוץ חדר אמבטיה קוסמטי - שיפוץ קומסטי הוא שיפוץ שנעשה על מנת לשדרג את נראות האמבטיה, חלק מהדברים שהוא כולל: הדבקת ריצוף חדש על גבי הריצוף הקיים, ניקוי אריחים, החלפה חלקית של כלים סניטריים, ( ברזים וכדומה) גופי תאורה חדשים ועוד כמה דברים קטנים.

כמה זמן לוקח שיפוץ חדר אמבטיה ברעננה בממוצע?

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט לוקח בממוצע שבוע. טווח הימים נע בין 4 - 10 ימים. יש לציין שהזמנים יכולים להתארך אם מדובר בחדר אמבטיה גדול ומאוד ולהפך.

 

זמן ממוצע לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט ברעננה:
7 ימים
10 ימים משך זמן 4 ימים

מתכננים שיפוץ דירה ברעננה? כך תיערכו נכון

אם אתם לקראת תהליך של שיפוץ דירה ברעננה אנו ממליצים לכם לתכנן לעומק את התהליך כולו ולהחליט על מסגרת תקציב. חשוב להבין שתוך כדי השיפוץ לעיתים אנו נדרשים להוסיף עלויות שונות שלא תיכננו ולכן יש לקחת זאת בחשבון בחישובים השונים ולהשאיר מרווח בטחון מבחינת התקציב.

 

כמו כן, במידה והשיפוץ כולל קדיחות, שבירות ועבודות נוספות אשר עשויות לעשות רעש לשכנים שלכם, חשוב לעדכן אותם על השיפוץ וכמובן להיכנס למדריך שהכנו בנושא חוק רעש בזמן שיפוצים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איך אפשר למצוא שיפוצניק מומלץ ברעננה?

בשביל למצוא קבלן שיפוצים מומלץ ברעננה אנחנו ממליצים להסתכל על הדברים הבאים:

 1. קבלן רשום: כשאתם מחפשים קבלן שיפוצים קודם כל חשוב לוודא שמדובר בקבלן שרשום בפנקס הקבלנים. אם מדובר בקבלן רשום תדעו שאין נגדו כתב אישום או תהליכים משפטיים ויש להם תעודות, עסק שפועל באופן תיקני ע"פ חוקי המדינה ויש לו לפחות 5 שנים של ניסיון.
   
 2. המלצות: בשביל למצוא שיפוצניק מומלץ ברעננה אנחנו מציעים להסתכל על המלצות של לקוחות קודמים שלו. חיפוש מהיר בגוגל וברשתות החברתיות אמור להביא לכם תמונה רחבה יותר לגבי מה לקוחות קודמים שלו וטיב השירות שהוא נותן.
   
 3. ותק ומוניטין: חשוב לבדוק את הותק של קבלן השיפוצים, במיוחד בעבודות שאתם צריכים ממנו. חשוב לומר שלעיתים קבלן שיפוצים ברעננה ישלח אנשים מטעמו שמתמחים בתחום מסויים כדי שיעשו את חלק מהעבודות שלו - רצפות, אינסטלציה, חשמל וכו'.

שאלות נפוצות אודות שיפוצים בעיר רעננה:

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו על ידי הגולשים שלנו לגבי שיפוצים ברעננה:

מה זה שיפוץ קוסמטי לדירה?

בדרך כלל מדובר בשיפוץ שאינו מצריך עבודות מסיביות של שבירה, קידוח או שינוי התשתית של הקירות, התקרה או הרצפה.


האם קבלני שיפוצים ברעננה מגיעים בעצמם לבצע את העבודה?

לעיתים קבלני שיפוצים מגיעים בעצמם לביצוע העבודות ולפעמים הם שולחים צוות ובעלי מקצוע מטעמם. על כן יש לוודא זאת מולם לפני תחילת העבודה.