משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים ברמת השרון

רוצים לעשות שיפוץ דירה ברמת השרון? מתכננים עבודת שיפוצים גדולה? לא לפני שאתם מתכנים את התקציב שלכם ועורכים השוואת מחירים. עם השוואת מחירים תוכלו לחסוך עד 37% מהמחיר הסופי של שיפוץ ברמת השרון.

השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים ברמת השרון

כשאתם לפני עבודת שיפוצים, בין אם גדולה יותר כמו שיפוץ דירה ובין אם עבודת שיפוצים קטנה יותר כמו פירוק של קיר גבס חשוב שתדעו שהמחיר של קבלן שיפוצים ברמת השרון הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לתמחור של חברת השיפוצים.

 

לא כל קבלן שיפוצים ברמת השרון יתן לכם את אותה הצעת מחיר, מה שמאפשר לכם להשוות בין הצעות מחיר שתקבלו. בשביל לאסוף מספר הצעות מחיר תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 קבלני שיפוצים ברמת השרון. ככה תוכלו להשוות ולחסוך.

 

שיפוצים ברמת השרון

כמה עולים שיפוצים ברמת השרון? ראו מחירון

הוספנו לכן מחירים של קבלן שיפוצים ברמת השרון על עבודות שיפוצים נפוצות. תוכלו להסתכל על מחירון השיפוצים בשביל לראות מחירים נוספים.

מחירון עבודות שיפוצים ברמת השרון

מחיר שיפוץ חדר אמבטיה ברמת השרון

המחיר המוצג הוא למ"ר.


2,400 - 4,600 ש"ח
כמה עולה צביעת דירה ברמת השרון

המחיר לצביעת דירה 3 חדרים.


3,000 - 3,550 ש"ח
כמה עולה תיקון סדק בקיר ברמת השרון?

מומלץ לעשות תיקון של מספר סדקים כדי להוריד במחיר.


250 - 350 ש"ח
מחיר שיפוץ דירה ברמת השרון

המחיר הוא למ"ר.


1,200 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

גם עבודות קטנות על ידי שיפוצניק ברמת השרון

דרכנו תוכלו להזמין עבודות גדולות כמו שיפוץ דירה או חדר אמבטיה קומפלט, אבל תוכלו להזמין גם עבודות קטנות יותר משיפוצניק ברמת השרון כמו צביעת דירה, התקנת דלתות, עבודות ריצוף ועוד.

 

לפני שאתם סוגרים עסקה עם שיפוצניק במרכז כדאי שתדעו שלרוב לא משלמים את כל הסכום בהתחלה ונהוג לתת מקדמה של 10% - 15% מהמחיר הצפוי לעבודות גדולות יותר כמו שיפוץ דירה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

 

כך תמצאו קבלן שיפוצים מומלץ ברמת השרון

בשביל למצוא קבלן שיפוצים מומלץ ברמת השרון ודאו את הדברים הבאים:

  1. חוזה כתוב: לפני כל עבודת שיפוץ עם חברת שיפוצים ברמת השרון ודאו שיש לכם חוזה כתוב שמפרט בדיוק מה הולך לקרות במהלך השיפוץ כדי למנוע אי הבנות לאחר מכן.
  2. קבלן רשום: בדקו בפנקס הקבלנים שמדובר בקבלן שיפוצים רשום. ככה תדעו שאתם עובדים עם קבלן שיפוצים ברמת השרון שיש לו ניסיון, אין נגדו שום הליך פלילי פעיל והוא פעול לפי הנהלים והחוקים של המדינה.
     
  3. המלצות: חפשו את השם של בגוגל או ברשתות החברתיות ותראו המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים. ככה תוכלו לראות מה איכות השירות והמחיר שהוא נותן.

בדקו את הדברים הבאים לפני שיפוץ דירה

לפני שיפוץ דירה ברמת השרון קודם כל ודאו שיש חוזה מסודר שכולל תחום אחריות, אלו עבודות יבוצעו וכמובן הצעת מחיר והערכת זמנים. בנוסף לאחר שהבנתם את המחירים כדאי לתכנן את התקציב שלכם ולראות מה צריך שיפוץ ומה לא, מה דורש שיפוץ יסודי, מה יכול להסתדר עם שיפוץ דירה קוסמטי בלבד. חשוב להבין גם אילו חדרים יותר חשובים לכם מאחרים. תכנון נכון של התקציב יעזור לכם להבין מה באפשרותכם ועל מה תצטרכו לוותר.

 

שיפוץ דירה ברמת השרון

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה ברמת השרון?

לרוב שיפוץ חדר אמבטיה ברמת השרון יכלול פירוק של הריצוף והדבקה של ריצוף חדש, חידוש של הצנרת, פירוק והתקנת אמבטיה חדשה, רכישת ניאגרה חדשה ועוד לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט. השיפוץ תלוי במצב חדר האמבטיה שלכם ובתקציב שלכם.

 

שיפוץ חדר אמבטיה ברמת השרון זה גם זמן להבין האם תרצו לעשות שינויים כמו התקנת מקלחון במקום אמבטיה, או הוספת תאורה, מה שלדעיתים ידרוש הנמכה של התקרה בחדר האמבטיה.