משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מחירי בניה קלה

מתכננים לבנות מגורים מבניה קלה? כדאי שתדעו מהם המחירים וכמה צפוי לעלות התהליך. הכירו את מחירון בניה הקלה של 'טופ שיפוצים' - אשר מורכב מחישוב הצעות מחיר שהתקבלו מבעלי מקצוע העוסקים בתחום ועד לכדי ממוצעים וטווחי מחירים. מטרת המחירון היא לספק מידע שימושי וחשוב אודות בניה קלה והמחירים המוצעים בשוק.

כמה עולה בניה קלה למטר?

מחיר בניה קלה נע בין 3,000 - 3,500 ש"ח למטר. המחיר עבור בניה בסיסית כאשר כולל גימורים יותר יוקרתיים המחיר יכול להגיע ל- 5,000 או אפילו 6,000 ש"ח למטר.

 

מחיר בניה קלה למטר בממוצע

מחיר בניה קלה למטר בממוצע: 3250 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מהם המחירים לבניה קלה?

לפניכם מחירון בניה קלה מעודכן לשנת 2023 המציג את העלויות והמחירים של העבודות השונות בבניה קלה. החל מעבודות לפי מטר ועד לפרויקטים קומפלט.

מחירון בניה קלה

מחיר בנייה קלה לפי מטר מרובע

בנייה קלה בסטנדרט בסיסי למטרת מגורים.


3,000 - 3,500 ש"ח
כמה עולה פנל מבודד?

מחיר למטר רץ של חומר בלבד.


50 - 75 ש"ח
מחיר תוספת חדר פנימי בבית מבניה קלה

עבודה קומפלט עד מפתח לחדר פנימי בתוך בית בגודל עד 10 מטר.


30,000 - 35,000 ש"ח
תוספת יחידת דיור על הגג

מחיר למטר בעבור תוספת חדר על גבי גג.


2,200 - 2,800 ש"ח
עלות הקמת בית כנסת בבנייה קלה

יחידה נפרדת וניידת עד 20 מטר הכוללת חיבור לחשמל ומים.


15,000 - 30,000 ש"ח
בניית בית מגורים קומפלט עד מפתח

בנייה של מגורים בבנייה קלה הכולל הכל עד לרמת מפתח ובגודל של כ100 מטר מרובע.


החל מ-300,000 ש"ח
עלות של שלד בבנייה קלה

המחיר המוצג הוא למ"ר וכולל את ההרכבה עצמה.


700 - 1,200 ש"ח
כמה עולה להוציא היתר לבנייה קלה?

בניה עם היתר מונעת אי נעימות של הריסת המבנה בגין בניה לא חוקית.


15,000 - 35,000 ש"ח
מחיר בנייה קלה על הגג

תמחור בניה קלה על הגג לפי מטר מרובע של בנייה - כולל חומרים.


3,500 - 4,500 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים לבניה קלה עושים דרך 'טופ שיפוצים'

תחילה חשוב לציין שלא כל הקבלנים בישראל מכירים את הבנייה הקלה ומסוגלים לבצע בהצלחה פרויקטים של בנייה קלה למגורים. אתר 'טופ שיפוצים' מרכז קבלני בנייה מכל רחבי הארץ עם התמחות בתחום בבנייה וכמובן שגם בניה קלה וטרומית. רוצים לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר? השאירו פרטים בטופס או חייגו אלינו כבר עכשיו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

אז כמה עולה בניה קלה?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה בניה קלה? כדאי שתדעו שהמחירים מתחילים מ-3,500 שקלים למ"ר בעוד בעבור בנייה רגילה תתבקשו לשלם החל מ-5,000 שקלים למ"ר. את הבנייה מבצעים הקבלנים באמצעות לוחות ייעודיים מוכנים אותם מייצרים מראש במפעלים. כך למעשה, הקבלן נדרש בסך הכול להרכיב ולחבר יחד חלקים שמיוצרים במפעלים. 

חשוב לציין שמחיר בניה קלה מושפע מבחירה שלכם בחומרי איטום איכותיים ויקרים, השקעה בבידוד אקוסטי מהשורה הראשונה, שדרוג של חומרי הגמר ושאר תוספות. בנייה קלה וזולה לצורך בניית מחסנים ולעתים גם לבתי כנסת ניתן לבצע בעזרת פנלים מבודדים באיכות בסיסית על מנת להוזיל את העלויות. ישנה גם אופציה זולה עוד יותר לבנייה עם פנלים עשויים פח במילוי קלקר המשמשת בעיקר לבניית מחסנים. את הפנלים מחברים בעזרת ברגים. עלות של בנייה קלה מפנלים כאלו תהיה כ-1,700 שקלים למ"ר.

מחירון בניה קלה

מהם היתרונות של בניה קלה ומדוע כדאי?

יתרונות הבניה הקלה ידועים בכל רחבי העולם. מדובר בטכניקה קלה, מהירה וזולה שמספקת תוצאות איכותיות ובטיחותיות בכל הנוגע להרחבה או שיפוץ בית פרטי (בעיקר), אבל לא רק. היתרונות הרבים של השיטה גורמים לעלייה מתמדת בביקוש לקבלני בנייה קלה ומהירה גם אצלנו. בראש רשימת היתרונות תמצאו את העלויות הנמוכות בצורה משמעותית בהשוואה לעלויות של טכניקות בנייה אחרות, אגב הקרובה ביותר היא בנייה טרומית למגורים. הסיבה לפער המחירים היא קיצור משמעותי של זמן העבודה, העדר פסולת ואופי העבודה.

הדרישה לכמות קטנה של שעות עבודה מוזילה לכם באופן משמעותי ביותר את העלויות. פרויקט שלם של בניה קלה עד מפתח יוכל להסתיים בתוך 3 חודשים. רשימת היתרונות כוללת גם איטום מושלם, בידוד תרמי איכותי ובידוד אקוסטי ברמה גבוהה. מבנים בטכניקת בנייה קלה מגלים עמידות רבה בפני רעידות אדמה. הקבלנים של 'טופ שיפוצים' בתחום מקפידים על גימור איכותי ברמה גבוהה כך שאתם נהנים מיתרון נוסף. רשימת היתרונות לא תהיה שלמה מבלי שנציין שהבנייה הקלה ידידותית יותר לסביבה בהשוואה לטכניקות בנייה רגילות.

ומהם החסרונות של הבנייה הקלה?

חסרונות הבניה הקלה באים לידי ביטוי בטענות שהמבנים עתידים להחזיק מעמד פחות זמן בהשוואה לבנייה רגילה, הבלאי מהיר יותר והחופש לתכנן מבנים מוגבל. אוהדי השיטה מגיבים לטענות אלו בפירוט היתרונות הרבים של השיטה ומסבירים שכאשר מתכננים נכון את הדברים החסרונות מתבטלים. אנו מזמינים אתכם לייצור עמנו קשר על מנת לקבל ממיטב אנשי המקצוע בענף הסברים נוספים והצעות מחיר.

בניה קלה עד מפתח, מהם השלבים?

  1. שלב התכנון, הגשת מסמכים וקבלת היתר בנייה.
  2. יציקת רצפה והזמנת בניית השלד למבנה במפעל.
  3. הצבת השלד של המבנה בשטח.
  4. חיפוי הגג.
  5. התקנה על פי צורך של צנרת מים, חשמל וקווי תקשורת.
  6. עבודת בידוד.
  7. חלוקת היחידה או המבנה באמצעות קירות גבס.
  8. הרכבת חלונות וצביעה ראשונית.
  9. השלמת עבודת הריצוף.
  10. עבודות גמר : צבע, אינסטלציה, הרכבת דלתות ועוד.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם צריך אישור לבנייה קלה?

פרויקטים של בנייה קלה דורשים קבלת היתרי בנייה בדומה לפרויקטים של בנייה רגילה. המקרים היחידים בהם ניתן לבנות ללא היתר הם שינויים פנימיים בתוך המבנה (הוספת מחיצה).  החוק בישראל קובע חובת קבלת היתרי בנייה בכל מקרה בו נעשה שינוי בקירות חיצונים, מתווסף מבנה חדש ומוקם מחדש מבנה לאחר הריסתו. אין הבדל משמעותי בין הגשת בקשה לקבלת היתר בפרויקטים של בנייה קלה לעומת פרויקטים אחרים של בנייה.

כמה עולה בניה קלה?

בניית יחידת דיור או חדר נוסף על הגג

בנייה קלה תהיה פתרון מהיר, יעיל, זול וידידותי לסביבה בעבור הקמת יחידת דיור נוספת על הגג. בעוד פרויקטים של בנייה רגילה ידרשו חודשים ארוכים של עבודה מלכלכת ורועשת, בטכניקה הקלה ניתן יהיה להשלים את הקמת המבנה החדש במהרה. את איכות הלוחות ושאר חומרי הגלם תבחרו בהתאם לשיקולי התקציב ובהתאם לשימוש שאתם מתעדים. ניתן לבצע הרחבת בית בקלות באמצעות הבנייה הקלה. כמו למשל הוספת חדר ואפילו תוספת קומה עם בניה קלה.

בונים בקלות, במהירות ובזול - זה באמת משתלם?

הבחירה בבנייה קלה תהיה משתלמת יותר רק כאשר תדעו לתכנן נכון את הפרויקט ואת התקציב. הסוד לקבלת תוצאות טובות במהירות ובזול הוא ליווי מקצועי של קבלן מנוסה בתחום. רק איש מקצוע יוכל לכוון אתם לבחירה נכונה של פנלים, חומרי איטום, חומרי בידוד וחומרי גימור מתאימים. בנייה קלה משתלמת בעבור אלו שמחפשים פתרון בנייה מהיר. כאשר בנייה של בית חדש או יחידת דיור מושלמת בתוך כ-3 חודשים אתם חוסכים לעצמכם הוצאות של שכר דירה. הניסיון שלנו לימד אותנו שאפשר להקים מבנים איכותיים בזול כל עוד משתמשים בחומרי הגלם הנכונים ונעזרים באנשי מקצוע מנוסים.

ראו מחירונים נוספים: