לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

תקרה אקוסטית

תקרות אקוסטיות מעוצבות ממגוון חומרים כמו, גבס, פח ועץ תוכלו למצוא אצלנו בטופ שיפוצים, אנו נדאג לכך שתקבלו תקרות אקוסטיות במחירים חסרי תקדים, אז אם אתה רוצה להזמין שירות במחיר מבצע, צור קשר כעת.

הנה חלק מן הפתרונות שאנו מעניקים

תוכלו לקבל שירות בכל אחד מן אזורי הארץ השונים.
אנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר.
סוגי תקרות ועבודות נוספות במחירים מעולים.
פועלים עם קבלנים וחברות איכותיות ומומלצות בלבד.

✔ תקרה אקוסטית חצי שקועה מגבס בעיצוב מיוחד
✔ חומרים מיוחדים: גבס, עץ, פח ואסבסט

לאן מתאימה תקרה אקוסטית?

באולמות אירועים, משרדים גדולים, ואפילו בתים עם תקרות גבוהות וחדרים גדולים מאוד יכול להיווצר הד כאשר מדברים, הולכים או אוכלים בחדר. הדים אלו מגבירים את הרעש ומפריעים מאוד לניהול שיחות ופעילות תקינה בחדר. לכן, מומלץ מאוד להתקין במקומות אלו תקרות אקוסטיות, אשר ממדרות את הרעש ומוסיפות אפקט עיצובי אשר בדרך כלל כולל תאורה ייחודית המספקת נפח נוסף לחלל.
בניית תקרה

מחיר בניית תקרה אקוסטית על פי מטר לרץ

יש פעמים שמתאים לסגור מחיר קומפלט לכל עבודת הגבס ולעיתים מתאים על פי מטר רץ, בפרויקטים גדולים בדרך כלל עדיף לקבל תמחור על פי מטר כי סביר להניח שיהיו שינוים בדרך כלל בונים תקרה אקוסטית מפח במשרדים ושם זה משתנה על פי מחיצות, סגירת חדרים וכו'. אם מדובר על בניית תקרה אקוסטית בבית פרטי הרי עדיף שזה יהיה קומפלט ונדע מה המחיר שהולכים לגבות מאיתנו, אם כבר שוחחנו על מחירים, אז תמחור תקרה אקוסטית על פי מטר מתחיל ב-150 שקלים.

כל סוגי התקרות אקוסטית מגבס מפח או מעץ.

יש כמה סוגים של תקרות אקוסטיות, כאשר הנפוצות ביותר הן אלו אשר עשויות מגבס. וכאמור לאלו אשר מגבס יש כמה יתרונות, קודם כל המחיר של הגבס ועלות העבודה הנמוכה יחסית שלו, הופכים אותו לחומר מבוקש בזמן שיפוצים וחידוש הבית. הגבס, כמו שאר החומרים המתאימים, בולע לתוכו את גלי הקול, ובכך מסייע לספיגת הרעשים וההדים. ללא רעשים אלו ניתן לשמוע בצורה קלה וטובה שיחות בחדר, מבלי שהקולות ייעלמו בחלל. התקנת תקרה אקוסטית

 

הזמן תקרה אקוסטית מעוצבת במחירי מבצע

תקרות אקוסטיות מגבס ניתן להקים על ידי לוחות מחולקים המתאימים בעיקר לשיפוץ בתוך משרדים. יתרונם של המגשים הללו גדול. הם מובאים מהמפעל אל מקום ההתקנה, כך שהתקנתם לא מייצרת אבק ולכלוך, הם קלים לניקוי, ולהזזה לצורכי תחזוקה וגמישים במיוחד לכל עיצוב שנחפוץ בו. ניקוי והזזה של הלוחות נדרש בעיקר במשרדים ואולמות, שם התקרה משמשת גם כמקום "מסתור" לכבלי חשמל, תעלות אוורור ומזגן. דרך נוספת להקים תקרות אקוסטיות בעבודות גבס היא על ידי הנמכת התקרה הקיימת וכדי לבצע הנמכה כזאת יש להתייעץ עם איש מקצוע כדי להבטיח שהפרופורציות של החדר ישמרו.

תקרה מינרלית מבודדת למשרד ולבית

התקרות האקוסטיות מיועדות גם כחומר מבודד. שוב, הדבר חשוב במשרדים וחללים גדולים, שגם ככה מיזוג האוויר בהם קשה ודורש אנרגיה רבה. לכן, חשוב לעשות הכל כדי לשמור בתוכם את הטמפ'. שימוש בחורים קטנים בתקרה מניעים את האוויר בצורה טובה. בנוסף קיומה של התקרה הכפולה יוצרת מעין "שמיכה" המגנה על החדר ועל הטמפ' בתוכו. כאשר אתם רוצים להתקין תקרות מגבס, אל תתפשרו על בינוניות. חפשו את קבלן הגבס הטוב ביותר. בקשו לראות עבודות קודמות שלו. ובדקו האם התקרה מונחת כמו שצריך, כל החיבורים במקומם. ודאו כי יש לאיש המקצוע המלצות, קבלות, ועבודה עם חומרים מאושרים על ידי מכון התקנים.