משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

רצף בפתח תקווה

מצאו רצף בפתח תקווה לעבודות הריצוף השונות שתצטרכו - קרמיקה, בלטות, חיפוי וכל דבר אחר. בהמשך תוכלו לראות כמה יעלה לכם רצף בעיר ואיך תוכלו להוזיל בעלויות בלי להתפשר על איכות העבודה שתקבלו.

מחפשים רצף בפתח תקווה בזול?

בשביל למצוא רצף בפתח תקווה בזול קודם כל נסביר שהמחיר שתקבלו מרצפים הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לסוג העבודה שתצטרכו (פירוק, הדבקה, חיפוי, פרקטים וכו') גם בהתאם למחיר של הרצף עצמו.

 

מכיוון שהמחירים לא קבועים אנחנו ממליצים לכל מי שמחפש רצף בפתח תקווה לדבר עם מספר רצפים כדי שיוכל לקבל מספר הצעות מחיר וככה לחסוך בכך שיקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר. השאירו פרטים אצלנו ותוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 רצפים בפתח תקווה והתחילו בהשוואת המחירים.

 

רצף בפתח תקווה

מחיר של רצף בפתח תקווה

כמו שאמרנו המחיר שתקבלו מרצף בפתח תקווה הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לרצף ובהתאם לסוג העבודה. עם זאת כל נוכל לתת לכם מחירון של עבודות נפוצות בטווחי מחירים כדי שתוכלו לקבל מושג על כמה צפויה לעלות העבודה שתצטרכו. אם לא מצאתם את העבודה שלכם תוכלו להסתכל במחירון הריצוף שלנו.

מחירון רצף בפתח תקווה

התקנת אריחים 80X80

התקנה של אריחים מקרמיקה או פורצלן בגודל 80X80. המחיר המוצג הוא למ"ר והוא לא כולל את האריחים עצמם.


120 - 140 ש"ח
פירוק והדבקת ריצוף

פירוק של ריצוף קיים והדבקה של ריצוף חדש.


150 - 210 ש"ח
הדבקה של קרמיקה על הקיר

המחיר הוא למ"ר והוא כולל את החומרים.


150 - 300 ש"ח
התקנת פרקט סינטטי

המחיר הוא למ"ר והוא כולל את הרכישה של הפרקט עצמו.


150 - 210 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים רצף מומלץ בעיר?

בשביל למצוא רצף מומלץ בפתח תקווה היינו ממליצים לכם לבדוק את הדברים הבאים:

  • עבודות קודמות: אם הרצף יכול להציג לכם עבודות קודמות שלו, או שיש לו אתר שבו הוא מראה אותן תוכלו לראות אם העבודות לטעמכם ונראות מקצועיות.
     
  • חוות דעת: אחרי שקיבלתם את שם הרצף מומלץ להריץ עליו חיפוש זריז בגוגל או ברשתות החברתיות ולראות חוות דעת של לקוחות קודמים.
     
  • מחיר: אם הגעתם לפה אתם כבר מבינים שלא מומלץ לרוץ על ההצעה הראשונה שאתם מקבלים ומומלץ לעשות מחקר קטן. אם אתם עדיין לא בטוחים איזה סוג עבודה אתם צריכים תוכלו להמשיך לחקור בעמוד שלנו על רצפים ועבודות ריצוף שונות.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

רצפים לכל סוגי הריצוף

דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא רצף לכל סוג הריצוף שתצטרכו. בין אם מדובר על ריצוף לדירה או ריצוף של המרפסת, מפורצלן, גרניט, בלטות או כמובן אם תצטרכו רצף קרמיקה בפתח תקווה תוכלו למצוא את זה דרכנו, רק התקשרו אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 רצפים בעיר.