משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף מרפסת

מעוניינים לרצף את המרפסת? בטופ שיפוצים תוכלו למצוא אפשרויות מרובות של סוגי מרצפות המתאימים כל אחד לסוג המרפסת השונה שלכם, בין אם היא גן, חיצונית או על גבי גג ואפילו למרפסת שמש, תוכלו למצוא אצלנו מתקינים מיומנים הפועלים על פי מחיר למטר או קומפלט, אך החשוב מכל - תצאו אצלנו בזול!

ריצוף למרפסת שמש כולל חיפוי הקירות

כיום בקושי ניתן לראות מרפסות שמש, הן בנויות בבתים ישנים אך לכן הן נורא פופלאריות בתחום החידוש והשיפוץ, דרכנו אתם יכולים להזמין ריצוף למרפסת שמש הכולל חיפוי כאשר הוא לא חייב להיות למראה דקורטיבי בסטיילים שונים, אלא יותר כמשהו קומסטי על מנת להסתיר פגמים קיימים, רטיבויות בקיר וכדומה. חיפוי קיר מרפסת יכול להתבצע על ידי הדבקת אריחי קרמיקה או לחלופין ביצוע טיח ומריחת שפכטל, אם אתם רוצים לרצף מרפסת שמש עשו זאת דרכנו אנו יכולים לתת לכם כמה אפשרויות, הראשונה היא הדבקה על גבי ריצוף קיים, מה שזול יותר ובדרך כלל נעשה, אך אם אתם רוצים כבר להתחדש ובגדול - שוברים את הרצפה הקיימת ומדביקים חדשה.

ריצוף מרפסת שמש

כמה עולה לרצף מרפסות?

מעוניינים בריצוף למרפסת? לפניכם מחירון המציג סוגי ריצופים המתאימים למרפסות מכל סוג, עם סוגי עבודה שונים החל מ-עבודה על פי תקן, שיפוע, הדבקה או פירוק ואפילו פרט ניתוק, לפניכם המחירון:

מחירון ריצוף מרפסות

מחיר ריצוף דמוי דק

אריחי קרמיקה המתאימים להדבקה על גבי ריצוף קיים


החל מ-110 ש"ח למ"ר
כמה עולה לרצף מרפסת בגרניט פורצלן?

עבודה הכוללת חומרים והדבקת הריצוף (60 על 60)


החל מ- 180 ש"ח
עלות ריצוף מרפסת חיצונית כולל איטום

עבודה כולל חומרים (סטנדרט) ואיטום בסילר


החל מ-140 ש"ח למ"ר
מחיר ריצוף מרפסת שמש גדולה

עבודה הכוללת פירוק והרכבת ריצוף קרמיקה


החל מ-240 ש"ח
עלויות ריצוף מרפסת חוץ קטנה על פי תקן

הכולל שיפוע, פרט ניתוק ופתיחת ניקוז - רמת סטנדרט


החל מ-160 ש"ח

הדפס מחירון

מרצפים את מרפסת הגג החיצונית

אלו אשר יש להם מרפסת גג נהנים מפינת ישיבה נעימה ונוחה, זו מרפסת חיצונית ובדרך כלל גדולה למדי ורצוי לרצף אותה במראה דקורטיבי על מנת להנות ממנה כמה שיותר! לה ככל הנראה יתאים ריצוף דמוי פרקט אשר נעשה פופלארי מאוד בבנייה החדשה ובשנים האחרונות וכיום כאשר קונים דירה מקבלן את המרפסת החיצונית מקבלים עם ריצוף דמוי פרקט (או דק, תחליטו אתם). נוסף על כך כאשר היא נמצאת על גבי גג יש להתחשב לגשמים ובמים הזולגים ממנה ולכן יש להוסיף סילר או לבצע איטום לריצוף למניעת חדירת מים, על הדרך כחלק מתהליך שיפוץ מרפסת שמש או גג אפשר גם לצבוע, לחפות ולחדש את כלל החלל.

רוצים לרצף מרפסת חוץ? אנו כאן!

כל מי שרכש דירה חדשה בשנים האחרונות, קיבל אותה עם מרפסת חוץ מרוצפת וחדשה, אך לעיתים הסטנדרט של הקבלן אינו פוגע לטעמנו ואחרי כמה שנים הגיע הזמן להתחדש, יש כאלו אשר ירצפו בגרניט פורצלן ויש אשר יעדיפו לרצף עם עץ מודולרי אשר ניתן לפירוק בקלות, אך הרוב הוא ללא ספק קובע ושימוש בקרמיקה המרפסות חיצוניות זהו הריצוף הפופלארי מבין כולם.

ריצוף דמוי פרקט למרפסת

ריצוף מרפסות גינה עם דק מעץ

בדרך כלל בחצרות ובגינות הריצוף שרואים הוא דווקא עשוי מעץ, בין אם זה דקים, במה או סתם ריבועים מודולריים כאלו עשוי עץ וישנם כאלו אשר האזור מקורה אצלם והם מתקינים פרקט (אנו בכל אופן, לא ממליצים), אם בא לכם להשתדרג ואתם כן אוהבים את מראה העץ אך לא מעוניינים להשקיע כסף רב במרפסת הגינה שלכם, ריצוף דמוי פרקט הוא בדיוק מה שאתם צריכים! זה פתרון חדש אשר רואים אותו לאחרונה רבות גם שמבצעים שיפוץ גינה בזול והוא אכן חוסך באופן יחסי כמובן, אך באמת זול יותר מעץ טבעי והתקנתו די פשוטה וניתנת להדבקה ממש כמו קרמיקה, זה אחד מהפתרונות הנפוצים והטובים ביותר.