משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף לגגות

רוצים לרצף את הגג? בעזרת הפורטל שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך! כאן תמצאו בעלי מקצוע המבצעים עבודות ריצוף לגג בקרמיקה ובאריחים נוספים ולאחר השוואת  המחירים תוכלו לקבל מחיר זול ואטרקטיבי, מתאים בעיקר לגגות שטוחים ולביצוע ריצוף למרפסות גג.

כיצד להכין את הגג לקראת הריצוף?

על מנת לרצף גג יש לעבוד על משטח שטוח, אז ראשית הכנת הגג לקראת ריצוף מאלצת יישור של הגג ותיקון בורות ושקעים, הבעיה בגגות שלא ניתן להוסיף משקל נוסף כמו כמות גדולה של חצץ או חול בדומה לריצוף רצפה רגילה (קראו כאן על ריצוף במשטחים שונים) ולכן יש להשתמש בחומרים המתאימים כמו לדוגמא: בטקל, אשר משמש כבטון רק בעל משקל קל יותר, הוא יעזור לכם ליישר את הגג ולהכינו לקראת הריצוף, כמו כן - יש לבדוק שהאטימות הגג תקינה לפני שמרצפים. קדימה לשלב הבא.

איזה ריצוף מתאים לגגות?

הריצוף האולטמטיבי לחוץ הוא טרצו, אך גם קרמיקה עמידה ומתאימה. החסרון של טרצו הוא שלאחר הנחתו יש לחכות לפחות כ-חודשיים עד שתפוג כלל הלחות בו ורק אז ליישם רובה. כך שמי שמוגבל בזמן או מתכנן לעשות זאת במהלך החורף - פחות מומלץ להשתמש בטרצו. האפשרות השניה היא קרמיקה בשלל סוגיה, החל מדמוי פרקט ועד לפשוטות ביותר. ריצופים אלו נפוצים בעיקר כאשר מבצעים ריצוף למרפסות גג, כמו כן - דק הוא גם אפשרות, אך מבחינת עלויות (שנדבר עליהן מייד) הוא היקר ביותר.

ריצוף לגג

מרצפים מרפסות גג בקרמיקה

הבחירה הקלה ביותר היא שימוש בקרמיקה לצורך ריצוף גגות ובפרט מרפסות גג, כמו כן - זהוי בחירה נכונה ואינה טעות, היא נוחה לניקוי, עמידה מאוד וישנם סוגים גם שמותאמים לשימוש בחוץ. הנפוץ ביותר הוא קרמיקה דמוי פרקט, אשר בבנייה החדשה מופיעה בעיקר במרפסות השמש, אך מתאימה גם למרפסות גג.

מהם המחירים לריצוף הגג?

רוצים לדעת מהם המחירים? על מנת לקבל מחיר מדויק יש ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר מאחד מהשיפוצניקים, קבלני שיפוצים או מנותני השירות שפועלים בפורטל 'טופ שיפוצים', עד אז - תוכלו להתבונן במחירון הבא המשמש כדוגמא בלבד.

מחירון ריצוף גגות

כמה עולה לרצף טרצו בגג?

ריצוף בטרצו הוא עמיד במיוחד, אך מרצפות הטרצו קטנות ולכן המחיר יקר יותר.


200 - 250 ש"ח
מהו המחיר לריצוף קרמיקה בגג?

עלות ריצוף גג בקרמיקה רגילה.


55 - 80 ש"ח
כמה יעלה לרצף קרמיקה דמוי פרקט?

ישנם מספר אפשרויות לריצוף דמוי פרקט והוא גם קטן יותר מבחינת גודל האריחים ולכן מחירו יקר יותר.


100 - 150 ש"ח
מהו המחיר לבניית דק בגג?

מדובר על דק באיכות גבוה העמיד בפני גשמים וקרני שמש.


300 - 400 ש"ח
מחיר יישור גג למטרת ריצוף

מחיר למטר מרובע בשימוש עם בטקל.


80 - 120 ש"ח
ריצוף מרפסת גג בקרמיקה

ריצוף קרמיקה למרפסות גג.


60 - 85 ש"ח

הדפס מחירון

ריצוף גגות בפרקט - אפשרי?

ראיתם פרקט על גג ותהיתם לעצמכם כמה זה יפה ואיך היה בא לכם גם? זה נכון רואים "פרקטים" על גבי גגות, אך לא מדובר על פרקט באמת אלא על קרמיקה דמוי פרקט ומרחוק זה בהחלט נראה דומה. אין אפשרות להתקין פרקטים בחוץ, הם פשוט לא יעמדו בכך. לא מפני השמש ולא מפני הגשם. אם בכל זאת בא לכם קצת עץ, נסו להתקין דק.