משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף דירה

רוצה לרצף את הדירה ולצאת מזה בזול? עם שיטת השוואת המחירים של "טופ שיפוצים" תוכל להזמין ריצוף לדירה קטנה או גדולה במחיר הכי נמוך שיש! השאר פרטים כאן באתר ואנחנו נדאג שתקבל מספר פניות והצעות שירות בתוך כמה רגעים בודדים!

ריצוף דירה חדשה מקבלן, הדבקה או פירוק והרכבה?

קיבלתם את הדירה החדשה שלכם מהקבלן, הריצוף שלה לא לטעמכם ואתם רוצים לשדרג, כעת נשאלת השאלה האם כדאי להדביק ריצוף על גבי הקיים או שמא לפרק ולהתקין מחדש את המרצפות? המקרים בהם מומלץ לבצע החלפת ריצוף הכוללת פירוק היא כאשר רוצים לשדרג באותה הדרך את תשתיות הדירה (צנרות מים וביוב, חיווט חשמל וכו'), כאשר קיבלתם דירה חדשה אין צורך לשדרג את התשתיות הרי הן חדשות.

 

אם זאת מתלוות השאלה האם לעשות "תלאי על תלאי" כאשר מדובר על נכס חדש לחלוטין, כאן נכנסים ענייני המחירים, כאשר כידוע לכל שהדבקה של אריחים היא זולה באופן מהותי לעומת פירוק, אם אין בשיקולכם הנושא הכלכלי, באופן מוחלט מומלץ לפרק ולהרכיב מחדש, אם אתם רוצים לקבל תוצאה כמה שיותר זולה, עדיף להדביק על הריצוף הנוכחי.

 

ריצוף דירה

כמה עולה לרצף דירה?

מתעניינים במחירי עבודות ריצוף לדירות? לפניכם טבלה המציגה את כלל האפשרויות לריצוף מלא של הדירה וגם חלקי. כמו כן ניתן לראות כמה עולה לרצף דירה גדולה, קטנה או באופן חלקי. נזכיר כי המחירים הינם המלצה בלבד ואינם מחייבים את הרצפים שאיתם תעבדו. שימו לב, ריצוף מרפסת מתומחר בנפרד ואינו כלול במחיר.

סוג השירות וטווח המחירים

כמה עולה לרצף דירה 100 מטר?

דירת 100 מטרים, כולל פירוק, פינוי והרכבה של הרצפה.


החל מ-18,000 לכל הדירה
מחיר ריצוף דירה קטנה (עד 60 מ"ר)

הדבקת אריחים על גבי הישנים + קיצור דלתות פנים.


120 - 160 ש"ח למ"ר
עלויות לריצוף בקרמיקה לדירה גדולה מ-150 מטר

המחיר מתייחס לעבודת ריצוף על חול.


140 - 190 ש"ח
מהו המחיר לריצוף דירה חדשה מקבלן?

שימוש באריחים גדולים 80X80, כולל רובה.


150 - 200 ש"ח
מהו המחיר לתיקון נקודתי של רצפת הדירה?

עבודה עד 5 מ"ר של החלפת ריצוף בעייתי.


החל מ-500 ש"ח

הדפס מחירון

 

כיצד ארצף את הדירה בזול?

אין אחד שלא היה רוצה לקבל עבודה טובה ואיכותית ולשלם עליה כמה שפחות, אז איך באמת עושים זאת? איך תקבלו מחיר זול באמת, מבלי לפגוע באיכות השירות שתקבלו? הדרך היא: השוואת מחירים.
 

בעזרת מנגנון השוואת המחירים של "טופ שיפוצים", אתם ללא ספק יכולים לבצע השוואה זריזה בין מספר רצפים אמינים ולקבל עד שלוש פניות מאלו הפועלים באזורכם ובהחלט מספקים את העבודה שאתם זקוקים לה, תשוו ביניהם והתמקחו על המחירים שהוצעו לכם, בעזרת השיטה הזו אנחנו יודעים שתוכלו לחסוך כמה עשרות אחוזים ועדיין לקבל עבודה ברמה גבוהה! אז למה לא לרצף את הדירה בזול? התחילו כבר עכשיו.

אפשרות נוספת היא הדבקת ריצוף בדירה

את כל המידע אודות הדבקת ריצוף תמצאו בעמוד, לחלופין תוכלו גם לראות את הסרטון הבא המסביר על הדבקת ריצוף.
 

שדרוג קוסמטי - ריצוף לדירה שכורה

אחת מן הדרכים להעלות שווי של נכס, בין אם זה למטרת מכירה או לצורך השכרת הדירה - היא לשפץ אותה מבחינה קוסמטית, כך שהנראות תראה חדשנית ונקייה. מעבר לביצוע צבע בדירה הרצפה היא הנושא השני החשוב אשר עשוי לספק מראה נקי וחדש.

 

בדרך כלל כאשר רוצים לעשות שיפוץ קוסמטי לדירה, מבצעים הדבקה של ריצוף על גבי הרצפה הקיימת, כך שהעלויות גם הן בהתאם ואינן יקרות למדיי, נסו לראות דירות עם רצפה ישנה אל מול חדשה ותבינו שההבדל הוא מהותי ואכן משתלם מבחינת השקעה, אז כשאתם מתכננים לעשות שיפוץ דירה בזול, אל תשכחו שמבין הפרמטרים החשובים ביותר הוא הרצפה.

 

ריצוף של דירה

עבודת ריצוף לדירה קטנה, מה חשוב לדעת?

מתגוררים בדירה קטנה? מתחת ל-100 מטר? שימו לב כי ישנה חשיבות לגודל האריחים והצבע שלהם, כאשר שימוש באריחים כהים יגרום לחלל הדירה להראות קטן יותר וצפוף, לעומת זאת שימוש דווקא באריחים גדולים ובהירים גורם לתחושה מרווחת ונעימה יותר.

 

בנוסף בגלל השטח הקטן יחסית באפשרותכם להנות משיטות ריצוף שונות, למשל תוכלו לעשות "פיש בונס", או לרצף בצורות שונות, כמו כן בחדרי השינה תוכלו להתקין פרקטים ואילו בחדרי האמבטיה והשירותים להשתמש בשיש, במטבחים תוכלו להשתמש בקרמיקות צבעוניות ומיוחדות. כאשר השטח קטן האפשרויות גדלות כי אין צורך במ"ר גדול והעלויות של המרצפות לא יהיה יקר כמו בעת רכישה לשטחים גדולים.