משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פירוק ריצוף

מעוניינים לפרק את הריצוף הקיים? ביצעתם הדבקה ורוצים להסיר אותה? צריכים לפרק רצפת פרקט או בטוןן? כלל האפשרויות ניתנות  להזמנה דרך פורטל 'טופ שיפוצים', המספק עד שלוש הצעות מחיר של  נותני שירות על פי אזורך וכל זאת ללא התחייבות או תוספת תשלום.

מפרקים את הריצוף עם 'טופ שיפוצים'

שימוש בפורטל טופ שיפוצים מאפשר לכם לחסוך כסף במהירות ובפשטות, כיצד? באמצעות השוואת מחירים בתוך כמה דקות בודדות, במקרה הנ"ל אתם מחפשים שירות הקשור אל פירוק ריצוף, לא משנה אם הוא מודבק, מבטון, פרקט או פשוט בלטות ישנות שאתם רוצים לפרק ולזרוק, לאחר שתשאירו פרטים באתר או לחלופין תחייגו אל הנציגים שלנו תקבלו עד שלוש פניות מנותני שירות שמספקים שירות באזורכם ובכך - תוכלו לשמוע ולקבל מחירים ולבצע השוואה.

מהם המחירים לפירוק מרצפות?

צוות הפורטל ערך בעבורכם מספר דוגמאות וביצע ממוצעי מחירים לפירוק רצפות שונות, כך שטרם יפנה אליכם בעל מקצוע תוכלו כבר לדעת פחות או יותר מהו טווחי העלויות לעבודה שאתם צריכים להזמין, כמו כן - חשוב שתדעו כי המחירים המוצגים הנם לצורך מידע בלבד ואינם מחייבים את נותני השירות הפועלים עם 'טופ שיפוצים' לעמוד בהם.

מחירון פירוק ריצוף

מחיר פירוק ריצוף לפי מ"ר

מחיר פירוק ריצוף לפי מטר מרובע וכולל פינוי הריצוף מביתכם (כולל פירוק פנלים).


90 - 110 ש"ח
כמה עולה לפרק פרקט?

עלות פירוק פרקט לפי מטר - כולל פנלים ופינוי.


30 - 50 ש"ח
מהו המחיר לפירוק רצפת בטון?

חציבה ברצפת בטון ופינוי הפסולת - המחיר למטר מרובע.


120 - 200 ש"ח
עלות פירוק רצפה מודבקת

פירוק שני שכבות של ריצוף לפי מטר מרובע - לא כולל הדבקה חוזרת.


120 - 140 ש"ח
מחיר פירוק והרכבת ריצוף מחדש למ"ר

המחיר עשוי להשתנות על פי גודל המרצפה, ככל שהיא גדולה יותר - כך המחיר למטר יורד.


190 - 260 ש"ח

הדפס מחירון

האם ניתן לפרק ריצוף מודבק?

אז ביצעתם הדבקת גרניט פורצלן על ריצוף קיים וכעת אתם רוצים להסיר את השכבה של גרניט הפורצלן ולהדביק מרצפות אחרות או פרקט (פשוט לא מבצעים הדבקה על הדבקה, הגובה יהיה גבוה מידי), ברוב המקרים לא מצליחים להשאיר את הריצוף "המקורי" שלם ואי אפשר לבנות על כך, ז"א שצריך לפרק ולפנות רצפה בעובי משמעותי יותר מאשר רגילה ולאחר מכן לבצע יישור למשטח ורק אז לרצף, מקרה של פירוק ריצוף מודבק על גבי קיים הוא יקר יותר מאשר פירוק ריצוף רגיל, יש יותר עבודה ועוד פסולת לפירוק. אם מדובר על פירוק ריצוף מודבק באופן חלקי למטרת החלפת צנרת ביוב או תיקון נקודתי, לאחר פירוק האריחים יש לבצע הגבהה עם סומסום או חול ואז להדביק אליהם את המרצפות הספייר שלכם.

פירוק ריצוף

כיצד מפרקים רצפת פרקט מבלי לפגוע בריצוף הקיים?

פירוק רצפת פרקט הינה קלה מאוד, פרקט אינו מודבק עם דבק ומתחבר אחד על גבי השני בזווית של 45 מעלות בהלבשה, כאשר בפירוק צריך לפרק את סף הכניסה וכמובן גם פנלים לריצוף. כעת יהיה כבר קל יותר, ברגע שתתחילו לעשות פירוק פרקט ושתוציאו את לוח הפרקט הראשון כבר האחרים יתחילו לזוז ופירוק שלהם יהיה קל ופשוט, מוציאים אותם בזווית של 45 מעלות כלפי מעלה ומושכים, יש לשים לב לזכר ולנקבה המחברים בין הפרקטים בעת הפירוק על מנת שיצאו בקלות. אין שום צורך לפרק עם קנגו או כל מכשיר חשמלי העשוי לגרום לנזק לריצוף הקיים מתחת.

האם כדאי לפרק רצפת בטון או לבצע הדבקה עלייה?

משטח בטון הוא מהטובים ביותר להדבקת ריצוף קרמיקה או גרניט מעליו, הוא יציב, חזק ועמיד ובדרך כלל לא מפרקים אותו אם רוצים לרצף אלא אם כן נתקלים בבעיות שונות בשטח, על פניו פירוק יציקת בטון יקרה יותר משאר האפשרויות, צריך לפרק באמצעות פטישון והעבודה לוקחת זמן רב. לאחר מכן יהיה לשטח את המשטח ורק אז לבצע ריצוף מחדש. מבחינה כלכלית - זול יותר לבצע הדבקה אך אם מדובר על פירוק רצפת בטון לצורך טיפול בתשתיות - הרי שאין ברירה.