משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פירוק פנלים

צריכים לפרק את הפנלים הקיימים? רוצים לדעת מהי האפשרות והחלופה שיש במקום פנלים? האם שאתם רוצים לבצע הורדת פנלים לפני פרקט? כל המידע אודות פירוק פנלים, ממש כאן!

מהו מחיר פירוק פנלים?

תמחור עבודה מסוג פירוק פנלים נעשת לפי מטר רץ, כאשר המחיר בעבור פירוק פנלים למטר הוא כ-30 ש"ח בממוצע, הטווח נע בין 20 - 40 ש"ח (תלוי בגודל שצריך לפרק, ככל שיש יותר מטרים, כך המחיר למטר זול יותר). המחיר כולל פירוק פנלים מקירות ופינוי של הפסולת. ללא תיקון קירות או התקנת פנלים במקום.
 

מחיר פירוק פנלים לפי מטר רץ

מחיר פירוק פנלים לפי מטר רץ: 30 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 20 ₪

פירוק פנלים לפרקט - הסיבה הנפוצה ביותר

למעשה הורדת פנלים לפני פרקט היא אחת מן הסיבות הכי נפוצות לביצוע פירוק פנלים, כאשר מתקינים פרקט בחדר צריך גישה להכנסת לוחות הפרקט בצדדים הקירות והפנלים מגבילים אותנו. כמו כן, פנל עשוי קרמיקה או גרניט אינו מתאים לרצפת פרקט ולכן, נהוג לאחר פירוק פנלים לפרקט להתקין פנלים מחומר פולימרי, אשר תואמים יותר לפרקט מאשר לריצוף.
 

פירוק פנלים לפני פרקט

מהן האפשרות בעת פירוק פנלים?

כמובן שישנה אפשרות פשוטה והיא לעשות פירוק לפנל. אבל איזה אופציות נוספות קיימות? הנה:

 • מבלי לפרק, התקנה של "פנל מכסה" - למעשה זהו פנל פולימרי עם מקום לפנל בתוכו, כאשר הוא מולבש מעל הפנל הקיים ובכך, אין צורך בפירוק פנל, אלא לבצע התקנת פנלים בלבד על גבי הקיימים. אם זה לא מגביל את מתקין הפרקטים לבצע את עבודתו או כמובן את הרצף שמבצע הדבקת ריצוף - זה פתרון מעולה.
   
 • הסרת פנל קיים והתקנת חדש ללא תיקונים - כמובן, אפשרות נהדרת אשר מונעת מאיתנו לבצע תיקוני טייח ושפכטל היא להסיר פנל קיים ולאחר מכן, להתקין פנל חדש - אבל, גבוה יותר, כך הוא מחביא את הפגמים שנוצרו עקב הסרת הפנל הנוכחי וחוסך לנו התעסקות בתיקונים.
   
 • הסרת פנלים והתקנת חדשים - זאת האפשרות הקלאסית, מסירים את הפנלים, מבצעים תיקוני טיח, צבע ומה שצריך ומבצעים התקנת פנלים חדשים במקום.
   

הסרת פנלים

סיבות נוספות לפירוק והחלפה של פנלים

 • פנלים סדוקים ושבורים: יש לכם פנל סדוק? שבור? אם מצאתם אריח תואם - נהדר תוכלו לפרק ולהתקין במקומו אחד אחר. אבל במידה ולא מצאתם, ייתכן שבאותו החלל או החדר, תצטרכו לבצע פירוק והחלפה של כלל הפנלים.
   
 • החלפת ריצוף בבית: כמובן, אחת הסיבות המרכזיות היא כאשר מחליפים ריצוף, מחליפים גם את הפנלים בהתאם ולשם כך, צריך לפרק אותם ולהתקין חדשים במקומם.
   
 • החלפה לפרקט: הסברנו זאת מעלה ונציין זאת שוב, הורדת פנלים לפני פרקט היא אחת העבודות הנפוצות, לרוב בסיום מבצעים התקנה של פנל פולימרי במקום הישן.
   
 • התקנת פנלים שקועים: פנל שקוע מספק לנו כמה פתרונות, קודם כל הוא יפה יותר, דבר שני הוא מאפשר לרהיטים להיות צמודים לקירות והדבר האחרון - הוא לא נופל וקשה מאוד לשבור אותו, מידע נוסף תמצאו בעמוד התקנת פנלים לרצפה.
   

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שאלות ותשובות בנושא

הנה השאלות הנפוצות שגולשים שאלו אותנו בהקשר לפירוק פנלים:

איך אפשר להסיר פנל לבד?

הסרת פנלים לריצוף אפשרית באופן עצמאי, צריך פטיש ומברג ולתת מכות מעל הפנל כאשר המברג נוגע בין הפנל ובין הקיר. רק חשוב להיזהר לא לגרום לנזק רב לקיר.


האם אפשר להתקין פנל שוב לאחר הסרה?

בגדול, אפשרי - לעיתים שאריות הקיר והדבק על הפנל מצריכים עבודה נוספת של ניקוי הפנל משאריות ואז זה כבר הופך לעבודה מורכבת ולא משתלמת.