משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

החלפת ריצוף

יש לכם ריצוף עקום? שקוע? שבור? או ישן בדירה? ניתן להזמין דרך  "טופ שיפוצים" החלפת ריצוף לדירה ולבית במחיר הכי זול בארץ, הזמינו רצף מומחה לצורך בדיקה והדבקה או החלפה במידת הצורך וקבלו ייעוץ והצעת מחיר מהזולות בארץ.

השוואת מחירים לצורך החלפת ריצוף

פורטל טופ שיפוצים מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים בין שיפוצניקים ורצפים העוסקים בהחלפת ריצוף לדירה כולה או באופן נקודתי לצורך תיקון ריצוף שבור / שקוע. רוצים לקבל מספר הצעות מחיר ולחסוך בעלויות? השאירו פרטים או צלצלו כעת ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות למטרת השוואת מחירים.
 

החלפת רצפה

כמה עולה להחליף ריצוף בכל הבית?

מחיר החלפת מרצפות בבית הכולל פירוק והתקנה מחדש מתומחרת על ידי רצף במחיר של 160 - 360 ש"ח למטר וזה כולל פירוק הישן, פינוי פסולת, החלפת החול במידת הצורך, חומר הדבקה, מרצפות קרמיקה ברמת סטנדרט, מילוי רובה וניקוי בסיסי של מקום העבודה.


מחיר החלפת ריצוף למטר

מחיר החלפת ריצוף למטר: 260 ₪

טווח מחיר גבוה 360 ₪

טווח מחיר נמוך 160 ₪


 

>> מחירים נוספים הקשורים אל החלפת ריצוף:

  • החלפה של ריצוף עקום או שבור בעבודה נקודתית על מרצפה אחת עולה בין 300 - 400 שקלים באופן חד פעמי.
     
  • אם אתם מעוניינים להדביק על רצפה קיימת המחיר צונח באופן משמעותי והוא נע בין 80 - 120 שקלים למטר רץ, לא כולל הקרמיקה עצמה.
     
  • מחיר החלפת מדרגות נגבה על פי מדרגה, כאשר מחיר החלפת מדרגה נע בין 200 - 300 שקלים ברמה בסיסית.
     
  • מוזמנים לצפות כאן בכל מחירי עבודות הריצוף.

החלפת רצפה בדירה ישנה, מה כדאי לקחת בחשבון?

מתגוררים בדירה ישנה והחלטתם כי אתם הולכים לרצף אותה מחדש? תהליך החלפת ריצוף מתחיל בפירוק הרצפה הישנה ולכן רצוי לעשות זאת בשלבים, כאמור להתחיל באזור מסוים בבית שלא יהיה נגיש לנו בימים הקרובים ולאחר ריצפו לעבור לאזור אחר, כך ניתן להמשיך להתגורר בבית גם בעת התהליך, אם יש ביכולתם לעבור לכמה ימים (בין יומיים לארבעה ימים) זה יהיה מעולה ויאיץ את העבודה, עוד חשוב לקחת בחשבון כי בעת פירוק ריצוף בבית ישן ניתן גם להחליף את הצנרת, לעשות נקודות מים או חשמל חדשות וזה אף רצוי ומומלץ בבתים ובדירות ישנות.

תיקון ריצוף שקוע או שבור

ברוב המצבים כאשר הריצוף שקוע ככל הנראה מדובר על חדר אמבטיה, שעקב חדירת מים הריצוף שקע. אם אינכם עורכים כעת שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט, ובמידה ואתם לא רוצים להחליף את הריצוף בכל הבית אלא לבצע תיקון ריצוף שבור באופן נקודתי, יש לבדוק שאכן יש מרצפות ספייר קיימות, רכישה של אותו הדגם לאחר מספר שנים או חודשים לא תבטיח אחידות, לכל אחד יש שינוי בגוון כאשר פס הייצור שונה ולכן במידה ולא קיים ספייר מומלץ לרצף את כלל החדר או האזור מחדש ולא רק באופן נקודתי. כמובן - אם ניתן להוציא את המרצפה בשלמותה ולהחזיר אותה (במידה ורוצים לבצע תיקון לריצוף שקוע), זה אפשרי, אך שום בעל מקצוע לא יתחייב לכם שהריצוף לא יישבר במהלך פירוק הריצוף או הניסיון לכך.

מה עדיף לעשות החלפת ריצוף או הדבקה על הקיים?

הריצוף זז? בלטות שבורות? פונקציית החלפה או הדבקה של רצפה תלויה כמובן קודם כל במחיר, כאשר פירוק והחלפה של מרצפות עולה הרבה יותר מאשר לבצע הדבקה על רצפה קיימת, מה עדיף? תלוי כמובן בשיקולים אישיים שלכם, דעתנו המקצועית היא שאם כבר מחליטים להחליף רצפה בדירה בה אנו מתגוררים ולא למטרת שכירות אלא כחלק מתהליך שיפוץ נראות הדירה, אז מומלץ גם להחליף את הצנרת הישנה ולשם כך צריך לפרק לחלוטין ולהתקין מחדש, נוסיף ונאמר כי עלות הדבקת ריצוף זול יותר אבל יש לקצר את הדלתות בשל הגובה הנוסף שהתווסף.


הסרת הרצפה הישנה

תיקון נקודתי של ריצוף עקום, שבור, פגום או סדוק

ב"טופ שיפוצים" ניתן להזמין עבודות שיפוץ קטנות אשר נעשות בדרך כלל על ידי רצפים או שיפוצניקים, כאשר תיקון נקודתי נכלל תחת אותה קטגוריה של השירותים שהם מספקים, אם אתם רוצים להחליף ריצוף עקום או לבצע תיקון מרצפות שבורות בתוך הדירה או מחוץ לבית הפרטי שלכם (אשר בדרך כלל נגרם בגלל שורשים של עצים), ניתן לעשות זאת על ידי אותם בעלי מקצוע, אם יש כמה מרצפות פגומות אז כמובן שניתן להחליף אותן, רק צריך לקחת את הדגם המדויק, גוון הצבע והגודל של הרצפה הקיימת בבית על מנת שלא ירגישו בהבדל.

החלפת ריצוף מעליות כולל חיפוי הקירות

עוד שירות שמסופק על ידי הרצפים שלנו הוא החלפת רצפה למעלית, לא כל בעלי המקצוע מוכנים ועושים זאת בגלל שמדובר על עבודה קטנה יחסית, אך אצלנו אתם תמצאו את האנשים המתאימים גם לעבודות מסוג זה, ניתן להזמין ריצוף מחדש למעליות הכולל חיפוי של הקירות מגרניט פורצלן, קרמיקה ואפילו שיש, הכל על פי דרישת הלקוח. כמו כן, תוכלו להזמין גם ריצוף למרפסות, גגות, מדרגות ועוד.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מחליפים גם ריצוף חוץ בגינה ובחצר

רוצה להחליף את הרצפה בגינה? אין זה שונה בהרבה מעבודה בתוך הבית, למעט שבילים אשר מעוצבים בצורה מעגלית שאינה ישרה ולכן העלות החלפתם יקרה יותר, אך בגדול מדובר על עבודה זהה וכחלק בלתי נפרד מתהליך שיפוץ גינות מבצעים גם החלפה של רצפה, בדרך כלל היא תיהיה דמוי פרקט או עשויה מחומר שאינו מחליק.

החלפת מרצפות מבלי לפרק את המטבח

רוצים לשדרג את המטבח? ב"טופ שיפוצים" תוכלו להזמין החלפת ריצוף לסלון ולמטבח מבלי לפרק את המטבח עצמו ולנתק אותו מן הקירות, בעצם מה שעושים זה פירוק נקודתי ועדין ב"צ'וקל" ועליו מדביקים קנט של קרמיקה או הרצפה הקיימת משם ממשיכים בעבודת ריצוף רגילה לחלוטין.