משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הדבקת PVC לרצפה

מעוניינים להדביק PVC בתור הרצפה שלכם? קראו את העמוד כדי לראות מתי ניתן להדביק רצפת PVC אילו יתרונות יש לה וכמובן כמה תעלה ההדבקה.

מחיר הדבקת PVC לרצפה

מחיר הדבקת PVC לרצפה ינוע בין 50 - 120 ש"ח למ"ר. המחיר לרוב לא כולל את הPVC עצמו ובמקרה הזה תצטרכו להשקיע כמה מאות שקלים נוספים. אם תרצו לבדוק מחירי ריצוף נוספים תוכלו להסתכל במחירון הריצוף שלנו.

 

מחיר ממוצע להדבקת PVC לרצפה למ"ר

מחיר ממוצע להדבקת PVC לרצפה למ"ר: 85 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

ככה תוכלו להוזיל במחיר של התקנת רצפת PVC

התקנת רצפת PVC הוא יחסית זול לעומת עבודות רצף אחרות. עם זאת גם בטווח המחירים של התקנת PVC לרצפה תוכלו להשיג מחיר יותר טוב. בשביל זה אנחנו ממליצים לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולערוך השוואת מחירים.

 

אם תרצו תוכלו להשאיר פרטים אצלנו באתר או להתקשר אלינו ואנחנו נדאג שתקבלו עד 3 הצעות מחיר מרצפים שונים בעיר שלכם. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך.

 

הדבקת PVC לרצפה

יתרונות של PVC לרצפה

 • עיצוב מותאם אישית: אחד היתרונות של הדבקת פרקט PVC הוא העובדה שאפשר להתאים את העיצוב שלו לבחירתכם. תוכלו לבחור צבע עץ, שחור לבן צבע כהה ועוד.
   
 • תחזוקה: נרחיב על תחזוקת רצפת פי וי סי בהמשך, אבל בינתיים רק נגיד שזו רצפה שדורשת תחזוקה מינימלית לעומת סוגי רצפה אחרים.
   
 • התקנה פשוטה: עקב העובדה שמדובר על חומר מאוד גמיש, ההתקנה של רצפת PVC היא מאוד פשוטה.
   
 • עמיד: אף על פי שמדובר בחומר יחסית זול אל תטעו לחשוב שמדובר בחומר שייהרס לכם במהירות. PVC הוא חומר עמיד שיכול לסחוב משקלים רבים, שפשופים וכל דבר שרצפה סופגת לאורך השנים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איפה ניתן להדביק רצפת PVC?

לא רק שרצפת PVC היא עמידה, למעשה היא לעיתים רבות עדיפה על פני סוגי רצפה אחרים כשאתם צריכים משטח שיש עליו הרבה תנועה. יש הרבה שימושים תעשיתיים לרצפת PVC כמו מחסנים, בתי חולים, בתי ספר אולמות ספורט (לדוגמה כדורעף) ועוד. זכרו שמדובר על משטחים עליהם הולכים, רצים, קופצים נופלים חפצים כבדים - כלומר מדובר על רצפה מאוד עמידה.

באיזה דבק לבחור להדבקת רצפת פי וי סי

להדבקת PVC יש 2 סוגי דבקים נפוצים: דבר אקרילי ודבק מגע.

 • דבק מגע: מרחו את הדבק על הPVC וגם על המשטח עליו תרצו להדביק את הריצוף. חכו שהדבק יתייצב ובצעו את ההחלמה (הסבר בפסקה הבאה). חכו 24 שעות לפני שאתם "פותחים את החדר" לכל דיירי הבית או המשרד.
   
 • דבק אקרילי: במקרה של דבק אקרילי תצטרכו למרוח אותו רק על המשטח (אין צורך למרוח על הPVC) ולאחר מכן עברו עם גלגלת במשקל של לפחות 70 ק"ג כדי שהדבק ייצמד כראוי. חכו 24 לפני ביצוע ההחלמה.

איך מתבצעת הדבקת PVC על הרצפה?

 1. תכנון ומדידות: ודאו על אילו משטחים אתם רוצים להתקין רצפת PVC ולמדוד אותם. שימו לב לקנות בערך 5%-10% יותר מהמדידות שלכם לכל מקרה שיהיה.
   
 2. ניקוי ויישור המשטח: לפני התקנת הPVC חשוב קודם כל לנקות את המשטח מכל כתם, לכלוך, גומה או כל דבר אחר שנמצא על המשטח. כל לכלוך יפגע בהדבקת הPVC ובגם בPVC עצמו. מעבר לכך חשוב ליישר את המשטח, במידה ויש גומה על המשטח תהיה לכם גומה על הרצפה.
   
 3. חיתוך הPVC: חתכו את הPVC לפי הגדלים שאתם צריכים.
   
 4. ההדבקה: בחרו את סוג הדבק שאיתו אתם רוצים להדביק וחכו את תקופת הזמן הדרושה.
   
 5. הלחמה: קחו את מכשיר ה'לייסטר' ובצעו את ההלחמה. לאחר ההלחמה, כאשר החוט עדיין חם עברו על המשטח עם סכין מיוחדת להסרת שאריות החוט בהתאם לגוב הPVC.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם הדבקת pvc על קרמיקה היא אפשרית?

הדבקת PVC על קרמיקה היא בהחלט אפשרית. עקב העובדה שהPVC מאוד דק (2 מ"מ) לא תצטרכו אפילו לפרק את הריצוף בשביל לשנות אותו. הרבה אנשים בוחרים בPVC בתור הרצפה לאמבטיה כי היא הרבה יותר פשוטה לתחזוק מקרמיקה וההתקנה שלו הרבה יותר זולה.

שאלות נפוצות על הדבקת PVC לרצפה

האם PVC נחשב כמשטח עמיד לאורך זמן?

כמו שהרחבנו במאמר, PVC הוא בהחלט משטח עמיד לאורך זמן שתוכלו לשים במשרד, בבית או בהרבה מקומות אחרים.


איך מתבצעת תחזוקה לPVC?

תחזוקת רצפת פי וי סי לא מסובכת בכלל. לרוב תוכלו לנקות אותה עם מטלית לחה בלבד ולא תצטרכו חומר כימיים להסרת הכתמים שיווצרו לכם.