הדבקת קרמיקה

באמצעות פורטל טופ שיפוצים ניתן לקבל הצעות מחיר מבעלי מקצוע מקצועיים ואמינים המבצעים הדבקת קרמיקה על קרמיקה ועל משטחים נוספים כגון: עץ, בטון,גבס ריצוף קיים ועוד. במידה וברצונך להגיע למחיר זול להדבקת קרמיקה, בצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות תקבל לאחר שתפנה למוקד שלנו, בין אם מדובר בריצוף במטבח, באמבטיה, או בכל מקום אחר - האופציה הטובה ביותר הינה להשתמש בשירות הטכנולוגי שלנו.

חסכון במחיר עבור הדבקת קרמיקה 

על מנת להסביר את יתרונות השימוש בפורטל זה, ובכלל בכל הפורטלים הישראלים הגדולים להשוואת מחירים, אין ספק כי קצרה היריעה מלהכיל. אבל אם נצטרך לתמצת את היתרון המרכזי בשימוש באתרי תוכן המנגישים את גולשיהם לבעלי מקצוע אמינים הוא ללא ספק - הוזלה במחיר. בדיקות מעמיקות מראות כי באמצעות השוואת מחירים, בין אם זה עבור מחיר להדבקת קרמיקה או כל דבר אחר, ניתן לחסוך עד 40% מהעלות הרגילה. דבר זה נובע משתי סיבות - הראשונה היא, שברמה העובדתית ההצעה הראשונה שתקבל לא תהיה הזולה ביותר, או לפחות אחת מבין שלושת ההצעות שתקבל תהיה זולה יותר. הסיבה השניה היא, שבשימוש בכלי שלנו, בעלי המקצוע צריכים לחזור אליך - בידיעה שהם מתחרים עליך כעל לקוח. בכך, הכח עובר אליך, וסביר שהם יגישו לך הצעות מחיר זולות יותר מלכתחילה מכיוון שהם יודעים שאתה עתיד לקבל מספר הצעות, ולא רק אחת (וזאת בניגוע לאם תתקשר לבעל מקצוע פרטני בעצמך). ישנם יתרונות נוספים רבים מאוד לשימוש (החינמי לחלוטין) בשירות של האתר, עליהם נפרט בהמשך.
הדבקת רצפת קרמיקה

הדבקת קרמיקה על קרמיקה - זה אפשרי?

ראשית, בהחלט כן! ניתן לבצע הדבקת קרמיקה על פני קרמיקה חדשה. הדבר אפשרי בהחלט ואף נפוץ מאוד בקרב משפצים, בין אם מדובר בבית עסק או משרדים, ובין אם מדוברים בחללים פרטיים כמו דירות מגורים. אולם, יש לקחת בחשבון כי לדבר יתרונות וחסרונות. מבין היתרונות והחסרונות בהדבקת קרמיקה על קרמיקה ניתן למצוא אנקדטות המתייחסות לפן המקצועי שבדבר (ברמת האמידות, למשל), לפן האסתטי, ואף לעובדה כי צריך לקחת בחשבון שידרשו תיקוני שיפוץ מסויימים עליהם נפרט בהמשך. גם המחיר בא כאן לידי ביטוי בצורה משמעותית, המשיכו לקרוא וגלו כיצד.

יתרונות בהדבקת קרמיקה על ריצוף קיים 

באופן כללי ניתן להדביק קרמיקה על ריצוף קיים בכל משטח בבית או במשרד - בחדרים, במטבח, באמבטיה וכיו"ב. להלן יתרונות כלליים בהדבקת קרמיקה בכל אחד מהאזורים הללו: 

זמן עבודה - להדביק קרמיקה על פני ריצוף קיים לוקח הרבה פחות זמן מאשר לרצף את החלל מחדש (קרי - לפרק ריצוף קיים ולהדביק מחדש). אולם, יש לקחת בחשבון כי על מנת להדביק את הקרמיקה על פני משטח קיים יש ראשית לחרוץ את הריצוף הקיים בדיסק, וזאת על מנת שלאחר מכן נרצה למרוח דבק על אותו המשטח שעליו תתפס הקרמיקה החדשה, פעולה אשר אינה נדרשת בעת ריצוף לאחר פירוק.

מחיר - מדובר במחיר זול בהרבה כאשר עסקינן בהדבקת קרמיקה על קרמיקה או משטח קיים, וזאת כמובן בהשוואה לפירוק ריצוף קיים וריצוף מחדש. על מנת לקבל מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע מצוינים ולהשוות ביניהם חייגו אלינו כעת או השאירו פנייתכם באתר!

האם יש חסרונות להדבקה על ריצוף קיים?

לצערנו, ישנם מספר חסרונות לעבודת הדבקת ריצוף. רוב החסרונות יחסית זניחים, אולם חסרון אחד שחשוב לקחת בחשבון הוא העובדה שייתכנו שיפוצים נלווים בעקבות אותה הדבקה. חלקם לעיתים מתרחשים באופן מיידי, וחלקם יכולים להתרחש בעתיד אם לא שפר מזלכם. לדוגמה, כאשר אנו מדביקים ריצוף על ריצוף אנו למעשה מרימים את פני שטח, או מגביהים את גובה הרצפה. פועל יוצא של כך לעיתים הוא הצורך לחתוך דלתות בחלקן התחתון, משום שאחרת במקרים מסויימים לא נצליח לפתוח או לסגור אותן, משום שהדלת תתקע בריצוף החדש. אם חושבים קדימה, אז יש לקחת בחשבון שבמידה וחלילה יהיו בעיות אינסטלציה למשל (בעיקר אם מדובר בקרמיקה באמבטיה או במטבח), או שתרצו להחליף שוב את הריצוף, ייתכן ומשימת הפירוק תהפוך קשה בהרבה.

אל תהיו פרייארים - בדקו את מחירי השוק!

כאשר אתם בוחרים ריצוף והולכים לבצע הדבקה של קרמיקה, חשוב מאוד לבדוק את המחירים בשוק, נכון מחירי הקרמיקה נעים ומשתנים מסוג לסוג, אך מחיר העבודה אינו משתנה בהכרח.ניתן לראות כי כמו בכל תחום שיפוצים אחר, ניתן לקבל הצעות מחיר שונות ומגוונות מאוד של קבלני הריצוף השונים העובדים בתחום, מעוניין לקבל הצעת מחיר של קבלן ריצוף? הכנס! במקביל תוכל גם ליצור קשר עם נציג טלפוני או באמצעות הטופס שנמצא בצד הדף.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה