משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

רצף

מחפשים אחר רצפים מומלצים לביצוע עבודת ריצוף בביתכם? עם "טופ שיפוצים" תוכלו למצוא רצף קרמיקה מקצועי, איכותי ומומלץ לביצוע כל סוג של עבודה במחיר הזול והמשתלם ביותר בארץ, השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר כבר עכשיו.

רצף לקרמיקה, בלטות או לגרניט פורצלן, מה ההבדל?

רוצים לדעת האם קיים הבדל בין רצף אשר מתמחה בקרמיקה אל מול בלטות פשוטות או בכלל גרניט פורצלן? ומה עם רצפת שיש? אז ככה, בגדול זה מתחלק על פי סיווגים אך בגדול - כל רצף יודע לעשות את כלל העבודות, אך התמחות במשהו מסוים תמיד עדיפה, למשל בדרך כלל רצפי של מרצפות שיש מתמחים בשיש ובעבודות מסוג זה בפרט ואין הם גם עושים קרמיקה או גרניט פורצלן, לעומת זאת עבודות ריצוף בעבור גרניט פורצלן, קרמיקה, בלטות פשוטות ורצפת צפחה מתבצעת על ידי רצפים כעבודת סטנדרט, ישנם תת קטגוריות בתוך כל ה"נוסחה" הזו, למשל רצף שיודע לרצף על חול, רצף למקלחת (שידע כיצד לעשות את החיתוכים למים), גינות, מחסנים, מרפסות וכו'.

ריצוף רצפת קרמיקה

הכירו את המחירים של הרצפים:

אנחנו בפורטל השיפוצים - טופ שיפוצים, עוסקים במחירים ואכן ישנם פערי מחירים בין הרצפים השונים בתחום וזאת מאחר וכל אחד מהם עובד בשיטה שונה וגובה תשלום בעבור עבודה, לפי מטר או לכלל הפרויקט, והנה לכם דוגמאות של מחירים:


  •  עבודה של רצף במחיר לפי שעת ריצוף: 220 - 300 ש"ח לשעה, כאשר הוא מעריך מראש בערך כמה זמן ייקח לו לסיים את הריצוף.

  •  עבודה מול רצף על פי מטר אורך: כאשר גובים בין 80 - 120 ש"ח למטר רץ.

  •  מחיר רצף לעבודת ריצוף קומפלט: לכלל העבודה ואם יש תוספות, מומלץ לומר אותן מראש, אם מדובר על ריצוף חוץ לגינה בגודל 20 מ"ר המחיר הוא:  1700 - 1,900 שקלים.

> למידע נוסף אודות מחירים, עברו אל מחירון הריצוף.

> לצפייה במחירי השיש, ראו מחירון עבודות שיש.


עבודת רצפים

מחפש עבודת ריצוף מסוימת?

 

רצף מקצועי

עושים השוואת רצפים וחוסכים בגדול!

בפסקה מעלה ראיתם כי יש כמה סוגים של רצפים המוגדרים ממש על פי לאום ועדה. אך אין זה פוסל מכם לחסוך דרך שיטת השוואת המחירים שפועלת באופן בטוח ותמיד תחסוך לכם עוד ועוד במחירי השיפוץ, הריצוף והצביעה בעצם - בכל דבר שתבצעו בו השוואה ותחקרו את השוק.

 

בטוח אפשר לחסוך יותר ממה שאתם חושבים, למעשה על פי "מחקרים" שביצענו ב"טופ שיפוצים" אנו יכולים לעדכן אתכם כי ניתן לחסוך במחירי הריצוף עד כ-30% ובעצם לקבל רצף זול ואיכותי מבלי לפגוע במקצועיות שלו, רוצים גם להשתתף "במהפכה"? פשוט פנו אל נציג מטעמנו ואנחנו יודעים שתקבלו את הצעות המחיר האטקטיביות ביותר, בצעו השוואה בין ההצעות שקיבלתם ובקשו שיוזילו לכם את המחיר על סמך הצעה מס' 1 או 2 ובכך אתם יכולים להוריד את המחירים מבלי לפגוע באיכות העבודה.

>> כמה מה שצריך לדעת על הדבקת ריצוף בסרטון הבא:

רשימת אזורים נפוצים בהם אנו מעניקים שירות:

אתם שואלים ורצפים עונים, שו"ת נפוצות:

לפניכם כמה שאלות ותשובות פופלאריות בתחום הריצוף אשר נשאלו בפורומים שבפורטל טופ שיפוצים, עשינו לכם תקציר לשו"ת הפופולאריות ביותר:

איך מרצפים על בטון?

על מנת לרצף על יציקת בטון יש לבצע בו חריצים בעזרת דיסק וזאת על מנת שהחומר "הדבק" ייתפס בינהם ויתפוס את המרצפות שהונחו על גביו.


כיצד ניתן לרצף על חול?

לא ניתן לרצף ישירות על חול ויש לעשות שכבה של מלט וטיט טרם אתם מתחילים את עבודת הריצוף, לאחר מכן לעבוד עם חומר הדבקה אשר מאחד בין הרצפה ולבין הטיט, בדקו עוד בעמוד ריצוף על משטחים למידע מורחב על הנושא.


באיזה סוג ריצוף כדאי להשתמש במחסן?

במחסנים נוהגים לגרור דברים, לכלוך מצטבר וחלודה, ללא ספק אפשר לרצף מחסן בקרמיקה אם זה רק מבחינת נוחות וזה מחסן ביתי, אם מדובר על מחסן תעשייתי עדיף PVC או בטון מוחלק.


איך מרצפים אבנים משתלבות?

ללא ספק עבודה של מקצועניים, אם אתם רוצים לרצף באבנים משתלבות את הגינה או החניה שלכם, ראשית עליכם לשטח וליישר את המשטח, לאחר מכאן מתחילים לפזר את האבנים בצורה המקובלת, ואז מרטיבים את כלל המשטח, לסיום העבודה צריך להשתמש במכשיר מקצועי אשר דוחס ומרעיד את האבנים, בסיום העבודה מפזרים חול בין החריצים.


איך מרצפים קרמיקה במקלחת?

עבודת ריצוף אמבטיה הנה זהה לכל חדר למעט אזור המקלחון עצמו (במידה וקיים), מתחילים במדידה וחותכים את כלל האריחים בהתאם, אם יש צורך לעשות את אזור המקלחת עם שיפועים, צריך לחתוך בצורה אלכסונית את האריחים וליצור מעין הנמכה קטנה כלפי אזור הניקוז, בדרך כלל הרצפים בוחרים לעשות זאת באמצעות שימוש בפחות חומר הדבקה וכך נוצר הפרש של 1 - 2 ס"מ בגובה ויש לנו את השיפוע המתאים.
עוד שאלות:

שאלה: כמה זמן לוקח לרצף דירה שלמה (100 מ"ר) כולל פירוק ריצוף ישן?

תשובה: אם אין צורך בהחלפת הצנרת ורק פירוק והרכבה של כלל הדירה, מתחילים בהתחלה בפירוק ואז בריצוף מחדש, בדרך כלל עבודת פירוק לוקחת כיום עבודה אחד כולל פינוי הפסולת ולרצף בערך יומיים עבודה עם רצף בודד, גימור ומריחת רובה עוד חצי יום עבודה, סה"כ 3.5 ימי עבודה.


שאלה: באיזה סוג הכי כדאי לרצף גינה?

תשובה: מדובר לחלוטין בטעמכם האישי, אך ישנם התניות מסוימות שרצף ימליץ לכם עליהן למשל אם יש בריכה עדיף להשתמש ב"אנטי סליק" שאינו מחליק במידה ורטוב, אם בא לכם להשקיע שימוש בשיש, אבן צפחה ואפילו גרניט פורצלן איכותית יכולים לתת לכם מראה מרהיב, אם אתם דווקא בעניין של לחסוך, אפשר להדביק קרמיקה דמוי פרקט או רגילה.