תיקוני צבע לקירות

קיר מתקלף? יש סימני גרירה? הילד צייר לכם על קירות הבית? הזמינו כעת תיקוני צבע לקירות ובצעו השוואת מחירים דרך 'טופ שיפוצים' כבר עכשיו, ניתן להזמין החל מתיקון נקודתי לקיר בודד ועד לבית שלם!

תיקוני צבע לבית ולדירה - מה צריך לדעת?

איש המקצוע המתאים לעבודה מסוג זה יהיה צבעי כמובן. אך גם שיפוצניק יכול לתת מענה למספר תיקוני צבע בקירות הבית ובמקומות נוספים. ראו את המחירים וסוגי העבודות הנפוצים כאשר מדברים על תיקוני צבע.

מחירון תיקוני צבע
 • תיקון צבע אלומיניום: משקופים, חלונות ודלתות
  250 - 300 ש"ח
 • כמה עולה תיקוני צבע אפוקסי?
  50 - 80 ש"ח
 • תיקוני צבע לדירה לאחר שיפוץ קומפלט
  500 - 800 ש"ח
 • מחיר בעבור תיקוני צבע לחדר אמבטיה שלם
  400 - 550 ש"ח
 • מחיר תיקון צבע בקיר מתקלף כולל קילוף.
  200 - 400 ש"ח לקיר
 • עבוד הנקודתית על קיר
  150 - 220 ש"ח
 • עלות תיקון שליכט (שפריץ).
  25 - 40 ש"ח למ"ר
 • מחיר החלפת טיח כולל צביעה וקילוף
  90 - 130 ש"ח למטר
 • עלות קילוף צבע בלבד מקירות הבית
  50 - 75 ש"ח (מ"ר)

הדפס מחירון


✔ המחירים המוצגים במחירון הנם ממוצע בלבד ואינם מחייבים את "טופ שיפוצים או מי שמטעמה לעמוד בהם.
לחצו כאן למידע נוסף על מחירי עבודות צבע.

כיצד מתבצע התהליך?

כאשר יש קילופים של צבע על גבי קירות זה לא נובע סתם ויש לאתר את הגורם קודם לכן, אם מדובר על רטיבות בקירות - צריך לטפל בבעיה קודם לכן ורק לאחר מכן לקלף ולבצע תיקון. אחרת הבעיה תחזור על עצמה בכל פעם מחדש. אם מדבור על צינור מים אשר עובר דרך הקיר ונוזל, לצערכם עליכם לבצע שבירה של הקיר בין אם היא נקודתית או רחבה יותר ולטפל בבעיה לעומק. ישנם מקרים רבים בהם הביטוח משתתף בהוצאה באופן חלקי אם לא מלא ולכן חשוב לבדוק זאת טרם אתם מתחילים בכלל המסע החיפושים אחר מבצע העבודה.

התהליך הוא פשוט אם הבעיה גם היא פשוטה, כאשר רוצים לחדש באופן נקודתי קיר יש לבצע קילוף, למרוח שכבה של גבס או טיח ולבצע צביעה באותו גוון צבע בדיוק. במידה וקיים סדק בקיר, יש לגלות את הסדק, למלות בחומר (שפכטל), לשייף ולצבוע. אך במקרים שקיימת רטיבות זה הופך מסובך יותר וצריך למצוא את מקור הבעיה ורק לאחר מכן לתקן את הקיר, לפעמים לא מדובר על רטיבות בתוך הקיר למשל בחדרי אמבטיה אם יש אדים הקירות יקבלו עובש והצבע עשוי להתקלף ולשם כך יש לבצע צביעה עם צבע אקרילי או אפוקסי המתאים לחללים רטובים כמו חדרי אמבטיה ושירותים, בנוסף מומלץ להתקין "וונטה" על מנת להוציא את האדים ולא לתת להם לעמוד בחדר ולחולל לנו נזק.

למה כדאי להשתמש בשירות של "טופ שיפוצים"?

כפי שהבנתם בין אם מדובר על עבודה קטנה כמו תיקונים נקודתיים או צביעה של דירה שלמה, באמצעות השירות שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר בקלות של בעלי מקצוע הנמצאים באזורכם, אנו פועלים מצפון ועד דרום ומספקים שירות מקצועי, אדיב ובמחירים משתלמים לכל כיס, כמו כן חשוב לציין כי השירות של "טופ שיפוצים" ניתן ללא כל עלות או התחייבות, צרו קשר עם המוקד עוד היום!

מברשת צבע

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה