משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת משרד

קבל כמה הצעות מחיר של קבלנים ונותני שירות אשר מבצעים צביעת משרדים באזור המרכז, הצפון והדרום ופועלים על פי מחיר משתלם בדומה למחירונים ובהתאמת לשוק, בצע השוואת מחירים דרך 'טופ שיפוצים' כבר עכשיו.

רוצה לשדרג? הזמן: צביעת משרדים

צביעת משרדים משנה לחלוטין את כל התחושה במשרד ומשדרגת באופן משמעותי את החוויה. המשרד שלכם הוא המקום שבו אתם מבלים את רוב שעות היום. במשרד אתם נמצאים במהלך שעות רבות ובמשך הזמן הזה חשוב שיהיה לכם נוח ונעים. צביעת משרד על ידי חברה מקצועית המומחה לעניין תחזיר לכם את החיוניות ותבנה עבורכם סביבת עבודה חדשה. אם אתם מתלבטים בנוגע לחברה המתאימה אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם עם הבחירה הנכונה. טופ שיפוצים הוא פורטל מקצועי המספק את כל השירותים הנדרשים. אנחנו עובדים בפריסה ארצית ובכל מקום שבו אתם זקוקים לצביעה כהלכה הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם. אנחנו עובדים עם חברות בעלות נסיון והסמכה היכולים לבצע כל עבודה ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

עבודת צבע במשרד

אז כמה עולה לצבוע משרד?

באתר שלנו תוכלו למצוא מחירון מפורט שיעזור לכם לקבל תמונה מדויקת על המחיר. אתם תמיד מוזמנים לשלוח אלינו את הפרטים שלכם ונשלח לכם בחזרה שלוש הצעות מחיר אטרקטיביות מתוכם תוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר. צביעת משרדים היא עניין מקצועי ולכן עליכם לדעת שהאנשים אותם אתם שוכרים לביצוע העבודה אכן מתאימים לכך. אנחנו מבצעים עבורכם את הבדיקה כולל סקר מקיף של השוק ובחירה של החברות הטובות ביותר. בכל מקרה שבו אתם זקוקים לייעוץ נוסף ולהכוונה הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת. טופ שיפוצים הוא הפורטל הגדול ביותר בתחום עם שירות ואיכות ברמה מעולה ומחיר מותאם ללקוח.

מחירון צביעת משרדים

מחיר צביעת משרד שלושה חדרים

צביעת משרד עד 60 מ"ר כולל תיקוני שפכטל.


900 - 1,200 ש"ח
מחיר צביעת משרד ארבעה חדרים

צביעת משרד בגודל 80 מ"ר הכולל תיקוני קירות.


1,200 - 1,450 ש"ח
עלות צביעת משרדון (חדר בודד)

צביעה של חדר בודד (עד 20 מ"ר) כולל תיקוני קירות.


450 - 600 ש"ח
צביעת משרדים בגודל 300 עד 700 מ"ר

צביעה קומפלט למשרדים גדולים, כולל תיקוני קירות ותקרות. מחיר לפי מטר.


60 - 75 ש"ח למטר
צביעת קיר דקורטיבי במשרד

צביעה של קיר בודד באופן דקורטיבי על פי התאמת הלקוח. מחיר עשוי להשתנות על פי דרישה וגודל הקיר.


800 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

* כאן תוכל לעבור אל המחירון הצבע המלא בשאר הנושאים.

צביעת משרד

טופ שיפוצים ושירותים נוספים

טופ שיפוצים הוא פורטל המספק את כל השירותים הנדרשים בתחום. אצלנו תמצאו את כל קבלני השיפוצים המומחים ובעלי מקצוע נוספים. אם אתם צריכים לעשות שיפוץ דירה בזול או עבודות שיפוץ למשרדים אם יש לכם אמבטיה הזקוקה לשיפוץ או מטבח אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים. באמצעות שיטת השוואת מחירים אנחנו גם הכי זולים בשוק. תמיד תוכלו למצוא אצלנו שירות מהיר איכותי ומוזל על ידי בעלי המקצוע הכי טובים באזור המגורים שלכם.

צביעת משרדים במרכז, בצפון ובדרום

הכיף בשימוש בפורטל טופ שיפוצים הוא היכולת לקבל שירות בכל מקום ואזור במדינה! ניתן לצבוע משרדים במרכז הארץ, בשרון ואפילו בצפון ובדרום באזורים המרחוקים ביותר! בעזרת הפריסה הארצית של טופ שיפוצים ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אנשי מקצוע המספקים שירותי צביעת משרד בתל אביב, פתח תקווה, חיפה, באר שבע ובפרט במרכז וכמובן גם בשאר אזורי הארץ. אין לנו מחירון מפורט לצביעת משרדים, אך תוכלו להבין פחות או יותר על פי מחירון צביעת דירה את סדר הגודל של המחירים.