משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת מקלט

צריכים שירות צביעת מקלט? יש ריח של עובש במקלט? הסימונים דהו? ריח עובש חזק? שירותי צביעה וחידוש קירות למקלטים אשר כולל צביעה מקצועית וטיפול מלא מפני עובש וקילוף בקירות על ידי צוות מקצועי ומוסמך.

צביעת מקלטים לתחזוקה שוטפת

יש ריח של עובש במקלט? הקירות לא נראים טוב? מקלטים צריכים תחזוקה על בסיס קבוע ואחד הדברים שיכולים להחזיר למקלט שלכם את החיים מחדש הוא צביעה רצינית כולל טיפול יסודי בקירות. מקלט מוזנח אינו מאפשר לכם להרגיש בנוח והוא אינו יכול לשמש לשום מטרה.

 

מקלט צבוע כהלכה מאפשר להרגיש בבית כמעט כמו להיות בסלון הביתי שלכם. כיום ניתן לקיים מניינים בימי שבתות וחגים במקלטים כולל פעילות תרבותית ואפילו פעילויות לילדים. אם יש פתחי אוורור מתאימים ניתן לעשות הכל במידה ושומרים על תחזוקה שוטפת כולל צביעת מקלט באופן יסודי בכל צבע שרק נראה לכם מתאים.

טיפול בקירות מתקלפים ועובש 

מתי נדע שצריך לתחזק? כאשר קירות מתקלפים ועובש כולל צבע שדהה ואיבד לגמרי את הגוון אינם מזמינים שהות במקלט. המרחב המוגן שלכם הוא גם מרחב אישי ועל כולנו להרגיש בו בנוח.

 

אם נדע איך לתחזק אותו כהלכה נוכל בהחלט לנצל את מקלטי הבתים שלנו למטרות חיוביות. בשעת הכרח כאשר נצטרך באמת את המקלט ירידה למקלט לא תהיה כל כך טראומטית. כמובן שכולנו מקווים לימים טובים ועולם בלי מקלטים היה טוב יותר. אך כל עוד אנחנו מחויבים להחזיק חדר פנוי לשעת צרה יש לנו גם מחויבות אישית לדאוג לתחזוקה.

 

מקלט

סימון וצביעה של מקלט על ידי "טופ שיפוצים"

במידה והסימוני הביטחון במקלט לא נראים בחושף או שמא הקירות חייבים צביעה ועד עכשיו נמנעתם מלחפש אנשי מקצוע מתאימים בגלל המחיר עכשיו עם השירות המתקדם של טופ שיפוצים תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות ובמחיר הוגן. המחירים שלנו הם הכי נמוכים בשוק והאיכות היא כמובן ברמה גבוהה. איך עושים זאת?

 

אנחנו עובדים עם כל החברות המובילות ביותר ויש לנו סניפים בכל רחבי הארץ. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לפנות אלינו דרך האתר ונשלח לכם שלוש הצעות מחיר משתלמות ביותר. אנחנו מקפידים לעבוד עם בעלי המקצוע היעילים והמהירים ביותר שיכולים לתת לכם שירות איכותי במחיר תחרותי.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

קבלנים מומחים לכל עבודה

אם אתם זקוקים לשיפוץ רציני במקלט יש לנו עבורכם קבלני שיפוץ מומחים. אנחנו בוחרים עבורכם את אנשי המקצוע המתאימים בהתאם לגודל העבודה. יש לנו הצעות מחיר אטרקטיביות עבור כל בניין ועבור כל סדר גודל של מלאכה. פנו אלינו עוד היום ונשמח לקשר בניכם לבין החברות המובילות ביותר בתחום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה