משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת מסדרון

רוצים לבצע צביעה מקצועית של מסדרון ביתכם? באמצעות טופ שיפוצים ניתן להזמין שירותי צבע ועיצוב משלים לבית ולדירה והכל על ידי צוות מקצועי ומומלץ אשר מאושר על ידי טופ שיפוצים.

השוואת מחירים מהירה לעיצוב וצביעת המסדרון

בעזרת הפורטל שלנו תוכלו לבצע השוואה בין צבעים ושיפוצניקים העוסקים בצביעה ובעיצוב של פרוזדורים ומסדרונים. ניתן למצוא נותני שירות על פי אזורכם במהירות ולקבל עד שלוש פניות חוזרות מהם. דבר אשר יאפשר לכם לבצע השוואת מחירים במהירות רבה. אז בין אם אתם מחפשים צבעי לצורך צביעת דירה שלמה או מסדרון ואך חלק אחר בבית - ניתן לקבל שירות לכל סוג עבודה בתחום הצבע והשיפוץ בטופ שיפוצים.
 

לפני ואחרי חידוש מסדרון

כיצד נעצב בצורה נכונה את הפרוזדור?

מסדרון או פרזודור שניהם אותו הדבר הם בעצם מעבר צר וארוך (או קצר) בתוך הבית או הדירה אשר מובילים אל שאר חדרי הבית, בדרך כלל קירות המסדרון הם בצבע לבן וללא כל עיצוב כלשהו הם משמשים אותנו במהלך היום - יום באופן מירבי ואנו לא נופקים לזכותם שום פאן עיצובי, אך לא עוד! אנחנו בטופ שיפוצים מציעים מגוון רחב של עיצובים באמצעות צביעה של קיר בודד או יותר מכך להחדיר את המסדרון הביתי שלכם קצת חיים ועיצוב חסר תקדים, כזה שתהנו לעבור בו במהלך היום ויעניק עומק נוסף לעיצוב הדירה שלכם, עיצוב נכון של פרוזדור הוא באמצעות שילוב תאורה נכונה, תקרה מעוצבת ובמידת הצורך צביעת תקרת גבס (בדרך כלל יש הנמכת גבס בתקרות במסדרון) או קיר באופן דקורטיבי.

מתי חשוב לבצע צביעה?

בעת מעבר בו, אנו נוגעים במתגים ולעיתים גם בקירות דבר אשר גורם ללכלוך של ידיים על גבי הקירות הלבנים שלנו - בדרך כלל בתקופת החגים אנו אוהבים לחדש את ביתנו לקראת האורחים אשר הולכים לפקוד את הבית וחשוב לנו שהמראה יהיה נקי וחדש, כך שצביעה היא בהחלט חלק מן התכנון שלנו ואין להזניח את הפרוזדור הרי הוא משמש את כולם לעבור ולשוב באופן תדיר, קחו זאת בחשבון ושקלו גם לשלב עיצוב חדש באותה העת.

איך טופ שיפוצים יכולה לחסוך לך כסף?

פורטל השיפוצים הגדול שלנו מאגד בתוכו מגוון רחב של חברות, קבלנים ואנשי מקצוע המבצעים עבודות שיפוצים כמו למשל, שיפוץ דירה 80 מטר, שיפוצים למשרדים, בתים פרטיים. וכן, גם עבודות צבע ובניה. כאשר יש לנו מאגר של צבעים מומלצים, שיפוצניקים ובעלי מקצוע נוספים אנו יכולים להעניק שירות באופן כלל ארצי (ראה אזורים), חשוב לנו לומר כי השירות שלנו הוא ללא כל התחייבות וניתן בחינם לפונים אלינו. לאחר הפנייה, תקבלו לפחות שלוש הצעות שונות, דבר אשר נותן לכם את האופצייה לבצע השוואת מחירים באותו הרגע ולחסוך עד ל-37% מעלות השירות שאתם חפצים בו, חשבו באופן נכון ותכננו כיצד אתם רוצים לשמור על כספכם בעת שיפוץ.