משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת חלונות אלומיניום

יש כמה מקרים שבהם נרצה לצבוע חלונות אלומיניום, בין אם זה כי הצבע לא מתאים לחדר או כי הוא דהוי וצביעה יכולה לרענן מאוד את המראה. בעמוד תראו כל מה שאתם רוצים לדעת על צביעת חלונות אלומיניום כולל מחירים, מדריך עשה זאת בעצמך וגם באיזו שיטה מומלץ לצבוע את החלון.

צביעת חלונות אלומיניום - מתי נבצע?

צביעת חלונות אלומיניום נבצע באחד מהמקרים הבאים:

 • בידול דירה חדשה: אם קניתם דירה חדשה מקבלן כל הדירות נראות בדיוק אותו הדבר. אחד הדרכים הנפוצות למצוא בידול כלשהו מהדירות האחרות הוא לצבוע את חלונות האלומיניום. גם יראו את החלונות השונים מבחוץ, אבל יותר חשוב גם תקבלו עיצוב שונה של החדר.
   
 • עיצוב או שיפוץ החדר: אפשרות שנייה היא שאתם רוצים לשנות את העיצוב של החדר או הבית או שאתם אפילו במהלך שיפוץ הדירה שלכם ואתם רוצים לנצל את ההזדמנות בשביל לקבל מראה שונה. שימו לב שבמקרה הזה צביעת חלונות אלומיניום תהיה הדבר האחרון שעושים אחרי צביעת הקירות כדי לא ללכלך את הצבע החדש של החלון שלכם.
   
 • צבע נוכחי דהוי: אם החלונות שלכם כבר ישנים והצבע מתחיל להיות דהוי יכול להיות שצביעה של חלונות האלומיניום תפטור לכם את העבודה. זו גם הזדמנות להכניס צבע חדש לחדר ולחיים. זו אפשרות זולה יותר מאשר החלפה של החלון ועדיין עושה את העבודה.

 

חלון עם צבע דהוי

באיזה שיטה מתבצעת צביעת חלונות אלומיניום?

צביעת חלונות אלומיניום יכולה להתבצע במספר שיטות: התזה, תנור ומברשת. נרחיב על כך אחד מהם ואז בסוף נסכם לכם כדי שתדעו באיזו שיטה לבחור:

צביעת חלונות אלומיניום בהתזה

השיטה הנפוצה ביותר שמשתמשים בה לצביעת חלונות אלומיניום היא צביעה בהתזה. הצביעה עצמה משתמשת במכשיר שנקרא איירלס או עם קומפרסור ועובר ביסודיות על חלון האלומיניום. הסיבה המרכזים שבגללה צביעת חלונות אלומיניום לרוב עושים בהתזה היא כי המחיר הוא הכי משתלם לעומת התוצאה הטובה והאחידה שתקבלו. החיסרון היחיד של השיטה הוא שהצבע לא מוטמע באלומיניום כמו במקרה של צביעה בתנור לכן אם תשמשו בדברים חדים או שתשרטו את החלון הוא עלול להתקלף.

 

צביעת חלון אלומיניום בהתזה

צביעת חלונות אלומיניום בתנור

כשבונים את הבית צביעת חלונות האלומיניום מתבצעת בתנור. למעשה לוקחים את הפרופיל למצבעה (ככה קוראים למקום) ושם מיישמים את הצבע בתנור מה שמטמיע את הצבע חזק בתוך האלומיניום בצורה הוא לא יתקלף. החיסרון של השיטה הזו הוא המחיר. המחיר דומה למחיר של התקנת חלון בגלל הצורך לפרק ולהחזיר את החלון אז בדרך כלל זה לא משתלם אם החלונות כבר קיימים בבית שלכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צביעת חלונות אלומיניום במברשת

כמו שאתם מדמיינים - אפשר לצבוע חלונות אלומיניום במברשת או ברולר. אם אתם רוצים לעצב את הבית ולא רוצים להשקיע הרבה כסף תוכלו לעשות זאת בעצמכם או להזמין צבעי מקצועי לעבודה (שתהיה זולה יותר). החיסרון של השיטה הזו היא שתקבלו תוצאה הרבה פחות טובה מאשר צביעה בהתזה או בתנור. גם תוכלו לראות את סימני המברשת וגם הצבע מתקלף יותר בקלות.

 

צביעת חלון אלומיניום במברשת

באיזו שיטה כדאי לצבוע חלונות אלומיניום? ראו טבלה מסכמת

לא בטוחים איך כדאי לצבוע את חלונות האלומיניום שלכם? ראו טבלה מלאה:

 

שיטת צביעה יתרון עיקרי חסרון עיקרי
צביעה בתנור דיוק ושמירה על הצבע מחיר גבוה
צביעה בהתזה גימור טוב ומחיר משתלם הצבע יכול להתקלף
צביעה במברשת מחיר נמוך וניתן לעשות לבד רמת גימור נמוכה
ההמלצה של טופ שיפוצים היא לעשות צביעת חלונות אלומיניום בהתזה

איך מתבצע תהליך צביעת חלונות אלומיניום?

צביעת חלונות אלומיניום מקצועית לרוב מתבצעת בהתזה אז נראה לכם את השלבים שבהם היא מתבצעת. אם התעניינתם לצבוע את חלונות האלומיניום לבד נסביר על כך בהמשך. בואו נתחיל בצביעה מקצועית:

 1. שיוף האלומיניום: הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להכין את האלומיניום כדי שיוכל "לקבל" את הצבע בצורה טובה. בשביל זה קודם כל הצבעי ישייף את האלומיניום עם נייר שיוף עדין (כדי לא לשרוט אותו יותר מדי).
   
 2. ניקוי האלומיניום: הדבר הנוסף שצריך לעשות בשביל להכין את האלומיניום הוא לנקות אותו. אם יש לכלוכים או אבק על האלומיניום הוא לא ייתפס בצורה טובה. לרוב עושים זאת באמעצות שואב אבק ומטלית.
   
 3. חומר מקשר: דבר אחרון שחשוב לעשות על מנת לוודא שצביעת חלון האלומיניום מתבצעת בצורה טובה והאלומיניום מקבל את הצבע הוא למרוח פריימר שמשמש כחומר מקשר בין האלומיניום לבין הצבע. לאחר מכן צריך לחכות שעתיים על מנת שיתייבש.
   
 4. כיסוי החדר והרהיטים: השלב הוא להכין את החדר על מנת לוודא ששום דבר לא יתלכלך כמו זכוכית החלון, הקירות וכמובן הרצפה. הצבעי ישתמש בנייר דבק עם קרטון מהצד השני על מנת לכסות שטח גדול יותר. במקרה של צביעה בהתזה הרבה יותר קריטי לכסות את השטחים בצורה טובה מפני שמשתמשים בהרבה יותר צבע הוא גם מותז על החלון בניגוד למברשת שמתבצעת יותר בשליטה.
   
 5. ההתזה עצמה: ביצענו את כל ההכנות הדרושות, עכשיו הגיע הזמן לצביעה עצמה. בהתאם לכמות החלונות או בהתאם להעדפה של הצבעי הוא ישתמש באיירלס או בקומפרסור. לרוב קומפרסור משמש למשטחים קטנים כמו מעקה בעוד שאיירלס משמש לדברים מעט יותר גדולים - לכן מספר חלונות הם בדיוק באמצע.
   
 6. קילוף הנייר: לאחר שהצבע נמצא על החלון הצבעי יורד את הנייר הדבק ויתן וזהו - סיימתם. עכשיו תוכלו להסתכל על החלונות היפים ומחודשים שלכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כמה עולה צביעת חלונות אלומיניום?

צביעת חלונות אלומיניום בהתזה עולה בין 600 - 2,000 ש"ח לחלון בודד. אם צביעת החלון היא חלק מצביעת הדירה או חלק מעבודות צבע נוספות שמבצע הצבעי ומדובר בחלון סטנדרטי המחיר נע בין 600 - 800 ש"ח. מחיר צביעת חלונות אלומיניום גדולים כשהעבודה לא חלק מעבודות אחרות נע בין 1,500 - 2,000 ש"ח.

 

מחיר צביעת חלון אלומיניום בממוצע

מחיר צביעת חלון אלומיניום בממוצע: 1300 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מה משפיע על המחיר של צביעת חלונות אלומיניום?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר צביעת חלונות אלומיניום:

 • מספר החלונות: אם הצבעי מגיע על מנת לצבוע חלון בודד או שניים המחיר יהיה יותר גבוה לכל חלון. לעומת זאת אם תרצו שיצבע מספר גדול יותר של חלונות, ובמיוחד אם תצטרכו ממנו עבודות צבע אחרות המחיר לכל עבודה יהיה יותר זול.
   
 • עיצוב החלון: אם החלון רק מכיל מלבן או ריבוע של אלומיניום הצביעה פשוטה יותר. לעומת זאת יש חלונות שמכילים בתוכם כל מיני פסים או זוויות ומקשים על הצביעה. הצבעי יצטרך להשקיע יותר זמן גם בצביעה עצמה וגם בכיסוי של החלון. כשהעבודה יותר קשה ולוקחת יותר זמן המחיר שלה יהיה יותר גבוה.
   
 • שיטת הצביעה: כמו שאמרנו קודם מחיר צביעת חלונות אלומיניום משתנה בהתאם לשיטת הצביעה. צביעה בתנור תהיה הכי זולה וצביעה במברשת תהיה הכי זולה.

צביעת חלונות אלומיניום עשה זאת בעצמך

צביעת חלונות אלומיניום לבד היא אכן אפשרית. אמנם לא תגיעו לרמת גימור טובה כמו של צביעה בהתזה, אבל אם אתם רוצים לחסוך זו השיטה העדיפה. עקבו אחרי השלבים הבאים:

 1. לכו לקניות: הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא להצטייד. לכו לקנות מברשת במידה ואין לכם וכמובן צבע. שימו לב שתצטרכו לקנות צבע מיוחד לאלומיניום. בנוסף תצטרכו לקנות פריימר ואת נייר הדבק שמכסה את הבית.
   
 2. הכינו את הבית: אמנם צביעה במברשת היא לא כמו צביעה בהתזה ולא תצטרכו להשתגע יותר מדי, אבל בכל מקרה אל תזלזלו במשימה הזו. דאגו לכסות את הזכוכית של החלון, את הקירות ואת הרצפה. כמובן פנו את כל הרהיטים מהאזור לפני כן. כדאי גם להכין את עצמכם לצביעה - לבשו בגדים שתוכלו ללכלך.
   
 3. הכינו את החלון: שייפו את האלומיניום עם נייר שיוף דק ואז עברו עם מטלית על מנת לוודא שהצבע ייתפס בצורה טובה על החלון ויישאר לאורך זמן.
   
 4. מרחו פריימר: הדבר הבא שתצטרכו לעשות בשביל לתת לצבע להיתפס הוא למרוח את הפריימר. תנו לו להתייבש, ייקח לו בערך שעתיים.
   
 5. מרחו את הצבע: לאחר מכן קחו את המברשת או הרולר ועברו על האלומיניום. אם אתם משתמשים במברשת עדיף לצבוע בכיוון אחד על מנת לצמצם את סימני הסיבים בסוף העבודה.
   
 6. קלפו את נייר הדבק: מזל טוב! צבעתם את החלונות. עכשיו תוכלו לקלף את נייר הדבק ולהינות מהחלונות המחודשים שלכם.

מצאו צבעי לצורך צביעת חלונות אלומיניום עם טופ שיפוצים

בשביל אם אתם מחפשים צבעי לצורך צביעת חלונות אלומיניום תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו עם טופ שיפוצים. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מצבעים בעיר שלכם לצורך העבודה. קבלת מספר הצעות מחיר יכולה לעזור לכם להחליט איזה צבעי יותר מקצועי וגם מי נותן מחיר יותר טוב. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% במחיר העבודה הסופי.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איך לשמור על הצבע של חלונות האלומיניום?

בין אם עבדתם קשה בעצמכם על צביעת החלון ובין אם עבדתם קשה על הכסף (ובין אם לא) מומלץ לשמור על הצבע. חשוב לא לשפשף בחוזקה וגם לא עם מברשת גסה כי אתם עלולים לשרוט את הצבע ולקלף אותו. בשביל לנקות את חלון האלומיניום עברו עם מטלית רכה ולחה על האלומיניום הצבוע.