משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צבעי לבית

מחפשים צבעי לבית? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מה המחיר למטר, איך למצוא צבעי מומלץ ומקצועי לבית וגם איך לוודא שהוא אכן כזה. בנוסף תוכלו להשוות מחירים בין צבעים בעיר שלכם ולחסוך.

מהו מחיר צביעה למטר?

מחיר צביעה למטר נע בין 60 - 85 ש"ח. המחיר הוא לצביעה ושפכטל והוא כולל את עלות החומרים ואת העבודה עצמה.

 

מחיר צבעי למטר בממוצע

מחיר צבעי למטר בממוצע: 72 ₪

טווח מחיר גבוה 85 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

מחירון עבודות של צבעי לבית

ראו מחירון של עבודות של צבעי לבית. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון עבודות הצבע

מחירון צבעי לבית

כמה עולה לצבוע דירת 4 חדרים?

המחיר הוא לדירה 100 מטר.


3,800 - 4,500 ש"ח
מה המחיר של צביעת חדר בודד?

המחיר הוא לחדר שינה בודד של 12 מטר.


600 - 850 ש"ח
כמה עולה תיקוני צבע?

תיקוני צבע אחרי שיפוץ.


500 - 800 ש"ח
מה המחיר של סיוד דירה 4 חדרים?

דירה 100 מטר.


2,600 - 3,000 ש"ח
כמה עולה לצבוע תקרה?

המחיר הוא לתקרה בלבד של 10 מטר.


400 - 600 ש"ח
מה המחיר של צביעת חדר אמבטיה?

המחיר הוא לצביעה עם חומר נגד רטיבות.


800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה צביעה חיצונית לבית?

המחיר הוא למטר בשימוש בצבע אקרילי.


60 - 70 ש"ח
מה המחיר של צביעת חדר מדרגות?

המחיר הוא לקומה בודדת.


350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

איך לוודא שמוצאים צבעי מקצועי ומומלץ?

יש הרבה צבעים בארץ ולצערנו בתחום כזה יש הרבה מקום לטעויות ועבודה לא מקצועית, לכן החשיבות של מציעת צבעי מקצועי עולה. בנוסף בשונה מעבודות כמו חשמלאי או מדביר שבשבילן יש לימודים, אין הסמכה רשמית בשביל להיות צבעי אז כל אחד יכול לקרוא לעצמו צבעי. איך בכל זאת תוודאו שהצבעי מומלץ? בעזרת הטיפים של טופ שיפוצים:

 • שמירה על הרהיטים בזמן הצביעה: אחד הדברים החשובים שצבעי מקצועי יעשה הוא שמירה על הרהיטים שמסביב. הרהיטים יכולים להיות רהיטי הבית, אבל הם יכולים להשתנות בהתאם לעבודה כמו במקרה של צביעה חיצונית - שם צריך לשמור לדוגמה על הפרגולה או משקופי הדלת.
   
 • עמידה בלוח זמנים: צבעי לא מקצועי יכול להגיד הרבה פעמים שהעבודה יותר מורכבת מהצפוי וימשיך להוסיף למחיר עוד פעם ועוד פעם. אמנם זה נכון שהעבודה יכולה להתארך יותר מהצפוי, אבל צבעי הגון יבדוק כבר בהתחלה מה חומרת המצב, אילו תיקונים נדרשים ויגיד בדיוק מה העבודה. בנוסף אם הוא יתעכב הוא יקח את זה על אחריותו ולוא יוסיף לכם במחיר.
   
 • חומרים איכותיים: חומרים איכותיים זה דבר שאי אפשר להתפשר עליו. חומרים לא טובים משמע שהצבע לא יחזיק לאורך זמן ויתקלף במהירות. לפני שאתם מזמינים את הצבעי בדקו באילו צבעים הוא מתכוון להשתמש וחשוב לוודא לאיזו עבודה. צבעים שמתאימים לקיר פנימי לא בהכרח מתאימים לקיר חיצוני.
   
 • סידור הבית לאחר העבודה: כדאי לדעת שהרבה צבעים מקצועיים יציעו לכם גם שירות של סידור הבית לאחר העבודה. חלקם יקחו על זה מחיר נוסף וחלקם לא יקחו מחיר נוסף, אלא זה יהיה כלול בהצעת המחיר של הצביעה.
   
 • שתי שכבות של צבע: אין כזה דבר צביעה בשכבה אחת. צביעת בשכבה אחת זו צביעה חובבנית שרק תשאיר את הקיר שלכם אם אי דיוקים ולא מתאים. צבעי מקצועי יעשה שכבה ראשונה ויוודא לאחר מכן לחכות שהצבע מתייבש  לאחר מכן יישם את השכבה השנייה - כשהשכבה הראשונה יבשה לחלוטין.
   
 • ניסיון בצביעה: כשאתם מדברים אם הצבעי בדקו כמה ניסיון יש לו בצביעה. הרבה שיפוצניקים גם עושים עבודות צבע אז חשוב לוודא שיש לו ניסיון בצביעה ולא ניסיון בשיפוצים. בשביל למצוא צבעי מקצועי הזמינו צבעי שיש לו לפחות כמה שנים ניסיון.
   
 • אחריות על העבודה: על עבודות צבע נהוג אחריות שמשתנה בהתאם לסוג העבודה. לדוגמה עבור העבודה הנפוצה והחשובה ביותר שהיא צביעה של כל הדירה נהוג לקבל אחריות של שנה עד שנתיים. ודאו שאתם מקבלים אחריות ושהיא בכתב.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת:
שנתיים אחריות 1.5 שנות אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ הצבעים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

דוגמאות למה שקורה אם מוצאים צבעי לבית לא מקצועי

כדי להדגיש את החשיבות של מציאת צבעי מקצועי ומומלץ הבאנו לכם כמה דוגמאות למה שקורה כשלוקחים צבעי לא מקצועי או הגון

 • תיקונים חלקיים לקיר ולא תיקונים מלאים ויסודיים.
   
 • לא מכסה את הרהיטים והסביבה.
   
 • עליות "מפתיעות" במחיר פעם אחר פעם.
   
 • לא ממתין להתייבשות מלאה של הצבע.
   
 • צביעה עם שכבה אחת ולא עם שתי שכבות צבע.
   
 • לא משתמש בצבעי יסוד כשיש צורך בכך.
   
 • עזיבה בלי לסדר את האזור בכלל.

 

צבעי לבית

מצאו צבעי זול ומומלץ לבית עם טופ שיפוצים

בשביל למצוא צבעי זול ומומלץ כדאי לדבר עם מספר צבעים שונים. זאת על מנת לוודא שהם אכן הוגנים, משתמשים בצבעים איכותיים, נותנים אחריות וכל מה שתיארנו מוקדם יותר בעמוד וגם כדי להשוות בין הצעות המחיר שלהם.

 

לא כל צבעי לבית יקח לכם מחיר זהה עבור העבודה אפילו אם העבודה היא זהה. למעשה השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 39% במחיר העבודה הסופי. התקשרו לפורטל טופ שיפוצים או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מצבעים מקצועיים בעיר שלכם. כך תוודא שהם אכן מומלצים וגם זולים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

אילו עבודות מבצע צבעי מקצועי?

צבעי מקצועי מבצע מספר עבודות שונות:

 • צביעת דירה: העבודה הנפוצה ביותר שמבצע צבעי מקצועי היא כמובן צביעה של דירה. צביעת דירה תיקח יומיים בעיקרון, אבל אם אין צורך בעבודות טיח ותיקונים בעיקרון זה אפשרי לצבעי לסיים את הצביעה ביום אחד. מחיר העבודה משתנה בהתאם לגודל הדירה ובהתאם להאם יש צורך בצביעה של התקרה.
   
 • צביעת תקרה: צביעת תקרה היא עבודה נפרדת מצביעת דירה או קיר מפני שהיא הרבה יותר מורכבת. יותר קשה להגיע לתקרה מאשר לקיר ולרוב צריך מוט ארוך. בדרך כלל נזמין צבעי לצביעת תקרה כשיש הצטברות של אבק או עובש.
   
 • צביעת חדר בודד: אם מזמינים צבעי לצביעת חדר בודד הרבה פעמים זה יהיה חדר השינה או הסלון. חדר השינה יכול להיות של ההורים או הילדים, ובמקרה השני הרבה פעמים נרצה לצבוע את החדר ביותר מצבע אחד ונרצה לעשות צורות לילדים.
   
 • צביעת חדר אמבטיה: צביעת חדר אמבטיה היא שונה מאשר צביעת של חדרים אחרים מפני שהיא כמעט תמיד דורש קילוף של שכבת הצבע ותיקון טייח. שני הגורמים הנפוצים ביותר לכך שנצטרך לצבוע את חדר האמבטיה הם נזילה שהייתה בצינור או עובש שהצטבר כתוצאה מחוסר באוורור.
   
 • צביעת משרד: עדיף לצבוע את המשרד כשאין אנשים שם מפני שלא נרצה להפריע לעובדים וגם לא להפריע לצביעה. העובדים כנראה לא יאהבו את הריח של הצבע במהלך העבודה וכשעוברים הרבה אנשים קשה להאמין שלא יהיו לכלוכים שיפריע לצבע להיראות אידיאלי. אולי זו האפשרות לבדוק האם אפשר לתת להם לעבוד מהבית.
   
 • תיקוני צבע: לפעמים נזמין צבעי לבית רק לצורך תיקוני צבע ושפטל. אולי הייתה נזילה עקב פיצוץ בצינור ורק חלק קטן בקיר דורש תיקון, אולי שניסינו להכין עוגה והמעטנו בכוחו של הבלנדר ועכשיו על הקיר מלא בבלילה שלא יורדת.
   
 • צביעת חדר מדרגות: חדר המדרגות הוא לא חדר מאוורר לכן הרבה פעמים ניתן לצבוע אותו אבל גם ניתן לסייד אותו. סיוד של חדר המדרגות נותן לו עמידות גבוהה יותר נגד רטיבות ועובש.
   
 • צביעת מסדרון: לרוב צביעת מסדרות היא חלק מעיצוב של המסדרון. בין אם זה כי מתכננים לעשות איתו משהו חדש כמו לתלות תמונות ובין אם זה כי רוצים לרענן את המראה. בנוסף אם רוצים לעשות דברים כמו ציורים או תמונות ניתן להתייעץ עם הצבעי על הדרך הטובה ביותר לעשות זאת או לבקש ממנו כמובן.
   
 • צביעה חיצונית: צביעה חיצונית לבית נעשה הרבה פעמים ברגע שנרצה להעלות את ערך המבנה בכך שנגרום לו להיראות יותר טוב. אפשרות נוספת היא כשהצבע בקיר החיצוני מתחיל להתקלף, אבל חשוב לפני כן לוודא שלא מדובר בבעיית איטום. אם העבודה גדולה בדרך כלל צריך להזמין קבלן צבע לביצועה.

 

מה משפיע על מחיר צבעי לבית?

ישנם כמה דברים שמשפיעים על מחיר של צבעי לבית:

 • העבודה עצמה: כמובן הדבר הראשון שמשפיע על מחיר צבעי לבית הוא סוג העבודה שהוא יבצע. לכל עבודת צבע יש מחיר שונה.
   
 • תנאי העבודה: אם העבודה דורשת עבודה בגובה או למשל הדירה מאוכלסת וצריך להזיז הרבה רהיטים העבודה תעלה יותר.
   
 • עבודה קטנה או גדולה: עוד דבר שמשפיע הוא כמובן גודל העבודה. עבודה גדולה שתיקח הרבה שעות תעלה יותר מעבודה קטנה.
   
 • סוג הצבע: שימוש בצבעים איכותיים או סוגי צבעים יקרים יותר ישפיע על המחיר הסופי. זה המקום שבו מומלץ לוודא שהצבעים שהצבעי משתמש בהם אכן איכותיים.
   
 • גימור ואפקטים: אם אתם רוצים גימור או אפקטים שונים כמו למשל קיר מגנטי או קיר משולשים תהיה תוספת מחיר על כך.
   
 • תיקונים מורכבים: אם יש תיקונים מורכבים יותר או תיקון של סדקים בקיר המחיר יהיה יותר גבוה. אם הצביעה היא כתוצאה מנזילה שתוקנה הרבה פעמים יהיו נזקים.

מצאו צבעי לבית בעיר שלכם עם טופ שיפוצים

עם פורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא צבעי לבית בכל הארץ. לפניכם רשימה של הערים הנפוצות:

שאלות נפוצות על עמוד זה

מהו סוג הצבע המומלץ לקירות פנים?

ישנם שני סוגי צבע נפוצים, הראשון הוא סיד והשני אקרילי. צבע אקרילי מומלץ יותר על ידי הצבעים ומוגדר כצבע נושם, גמיש וחלק אשר מונע עובש. לעומת זאת הסיד זול בהרבה ופחות איכותי. אנו ממליצים לצבוע בצבע אקרילי בלבד.


האם יש תו תקן לצבעים?

אכן קיים ובמידה והזמנתם צבעי לצביעת דירה - בדקו כי הוא עובד עם צבעים בעלי תו תקן ישראלי ותו תקן ירוק באישור משרד התקנים.


כיצד צבעי מכין את הבית לצביעה?

ראשית הוא מבצע קילוף לקירות ולאזורים בעייתים, לאחר מכן תיקוני שפכטל ואז שיוף. השלב הבא הוא ביצוע חיתוכים ובמידת הצורך פירוק שקעים ורק לאחר מכן צביעה.


מתי כדאי לצבוע את הדירה?

מבחינת מחירי השוק תקופת הקיץ בה עוברים הכי הרבה דירות ומזמינים עבודות צבע ובתקופת חג הפסח בה יש חופשה ארוכה יש ביקוש גבוה ולא מומלץ להזמין צבעים. תקופת החורף היא הזולה ביותר לעבודות צבע השונות.


כמה עולה צבעי לדירה ללא חומרים?

ניתן להזמין צבעי לביצוע עבודה בלבד ללא רכישת צבע וחומרים נוספים כמו שפכטל. העלות תיהיה זולה יותר ב20% מהמחיר המקורי.