משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

תיקון קיר לאחר רטיבות

הקיר שלכם נרטב משמעותית? קראו כיצד זה קורה, מהן הסכנות במצב שכזה, כמה עולה לתקן וגם איך תוכלו לאתר בעל מקצוע מיומן במהירות ובחינם דרך טופ שיפוצים.

מהו מחיר תיקון קיר לאחר רטיבות?

מחיר תיקון קיר לאחר רטיבות נע לרוב בין 500 - 1,500 ש"ח וזה מתייחס לעבודה פר מ"ר הכוללת קילוף הקיר משאריות צבע וטייח, הסרת עובשים ופטריות, שימוש בחומר מקשר וצביעת הקיר מחדש.


מחיר ממוצע לתיקון קיר לאחר רטיבות

מחיר ממוצע לתיקון קיר לאחר רטיבות: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מהן הסכנות בקיר רטוב שלא מתקנים?

במידה ואתם שוקלים לדחות תיקון של קיר לאחר רטיבות, כדאי שתדעו שהדבר אינו מומלץ. זאת מפני שהמצאות קיר לח עקב בעיה פנימית או חיצונית לבית, עשוי להוביל להתפתחות עובשים ופטריות הגורמים למחלות ולוירוסים הפוגעים במערכת הנשימה ובנוסף גם מושכים מזיקים. כך שאם אתם חוששים מג'וקים כדי שתמנעו מלדחות את העבודה.

 

בנוסף, במידה ואתם רוצים לצבוע מחדש את הקיר, דעו כי הדבר לא יתאפשר כי כיסוי העובש בשכבת צבע חדשה תגרום לעוד יותר עובש ולצביעה לא אחידה.

 

דחיפות לתיקון קיר לאחר רטיבות:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מהן הסיבות לרטיבות בקיר?

הסיבות העיקריות להיווצרות רטיבות בקיר הם התפוצצות של צינור המצוי בין הקירות, הצפה בבית שהרטיבה את הקירות או עקב בעיה בשכבת האיטום החיצונית של הבניין המאפשרת למי גשמים לחדור אל הקירות הפנימיים בבית.


תיקון קיר לאחר רטיבות

תיקון רטיבות בקיר - דגשים חשובים

שימו לב שלפני שמבצעים תיקון רטיבות בקיר, יהיה עליכם לדאוג קודם לטפל בגורם שהוביל מלכתחילה לרטיבות בקיר: אם מקור הרטיבות בקיר הוא תוצר של נזילה פעילה של צינור החבוי בין הקירות - יש להסתייע באינסטלטור שיתקן אותה. במידה ומקור הרטיבות נובע משחיקת שכבת האיטום בקיר החיצוני של המבנה, יהיה על נותן השירות לאטום מחדש את הקיר החיצוני קודם.

 

אם מדובר ברטיבות שהגיעה אל הקיר בגלל הצפה ומי ההצפה עדיין לא נוקזו בשלמותם, יהיה עליכם להסתייע בביובית שתשאב את המים. כמו כן, גם בחדרי רחצה הקיר נוטה להירטב בגלל הלחות המצטברת באופן יום יומי בחדר, מה שמוביל להיווצרות עובשים. במקרה כזה יהיה עליכם פשוט לדאוג לאוורר את החדר באופן תדיר.
 

הגורם לרטיבות במי להסתייע? כיצד זה מתבצע?
נזילה בצינור סמוי אינסטלטור תיקון הנזילה בצינור
איטום לקוי בקיר חיצוני איש איטום איטום של הקיר החיצוני
הצפה בבית ביובית שאיבת מי הצפה
לחות כללית בחדר בעצמנו איוורור החדר 

כיצד מתבצע תיקון קיר לאחר רטיבות?

לאחר שדאגתם לטפל בגורמים האחראיים לרטיבות, יהיה עליכם להסתייע בשיפוצניק לתיקון קיר לאחר רטיבות. שימו לב שיהיה עליכם להמתין לייבוש מלא של אזורי הקיר, שכן אם הוא לא יבש לגמריי - לא ניתן יהיה להתקדם בתיקון קיר אחרי רטיבות. להלן השלבים הצפויים:

 1. הסרת אזורים מתקלפים בקיר - השיפוצניק תחילה ידאג לקלף שאריות של טייח וצבע הלוקים בבועות אויר.
   
 2. הסרת עובש - בשלב הזה הוא יסיר שאריות עובש ופטריות במידה וקיימות ע"י שיוף עם נייר זכוכית ולאחר מכן ינדאג להסיר שאריות אבק.
   
 3. ניקוי הקיר - כעת יהיה על השיפוצניק לנקות באופן נרחב את הקיר בעזרת אקונומיקה המהולה במים ע"מ להיפטר מחלקיקי עובש ופטריות. ניתן ליישם זאת גם בעזרת פונגיצ'ק (מהמילה הלועזית "פונגוס" שמשמעותה "פטרייה").
   
 4. תיקונים בקיר - במידה וישנם ליקויים נוספים בקיר כמו סדקים או חורים, השיפוצניק ידאג לסתום את החורים והסדקים בחומר פוליפילה, גבס או שפכטל.
   
 5. החלקת הקיר - אם אכן בוצעו תיקונים עם חומרים שונים בקיר, יהיה על בעל המקצוע לשייף את שאריות החומר עם שפכטל או עם נייר זכוכית (ובתנאי שהחומר הספיק להתייבש).
   
 6. שכבה מקשרת - כהשלמה לפעולת תיקון קיר לאחר רטיבות, השיפוצניק יכין את הקיר לצביעה עם בונדרול, חומר המקשר בצורה מיבטית בין הטייח ממנו עשוי הקיר לבין שכבת הצבע שתבוא מעליו.
   
 7. צביעת הקיר - כעת הוא יצבע את הקיר בכ- 1 - 3 שכבות צבע (לשיקולכם). כמו כן, במידה ומדובר בחדר רחצה - בקשו מהשיפוצניק שישתמש בצבע אנטיבקטריאלי כדי למנוע מהעובש לחזור.

השיגו בעל מקצוע לתיקון רטיבות בקיר פנימי 

במידה והקיר שלכם מראה סימני מצוקה הכוללים התקלפויות ועובשים, קרוב לוודאי שהוא זקוק לטיפול מקצועי של שיפוצניק. דעו כי דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו להשאיר פרטים בחינם ולקבל עד 3 שיפוצניקים בעירכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי תיקון רטיבות בקיר (ועל עבודות שיפוץ נוספות), להשוות בין ההצעות ולבחור בזו המשתלמת ביותר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה לגבי תיקון רטיבות בקיר גבס?

בשונה מתיקון רטיבות בקיר רגיל, במקרה בו מדובר בקיר עשוי גבס שנרטב, הוא עשוי להיהרס כלות. מה שאומר ששום תיקון נקודתי לא יסייע במקרה הזה ועל כן, במידה וקיר הגבס נהרס מהרטיבות, יהיה עליכם להסתייע באיש גבס שיפרק אותו ויחליפו בקיר גבס חדש.

 

במקרים בהם מדובר על אזור קטן בקיר גבס שנחשף לרטיבות, קיימת אופציה לחיתוך החלק הבעייתי והרכבה של קורת גבס חדשה בהתאם לחיתוך.