משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שבירת קיר

טופ שיפוצים מספקת הצעות מחיר בעבור שבירת קירות בבית, רוצה לשבור קיר בודד? השאר פרטים או חייג וקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד! אל תהסס, השאר פרטים כעת ונמצא לך שיפוצניקים וקבלנים אשר מבצעים שבירת קירות מכל הסוגים, בינהם ניתן לראות שבירת קיר מסוג: בלוקים, בטון, גבס פנימי או תומך ואפילו הדף, למה אתה מחכה? צלצל!

מהו מחיר שבירת קיר פנימי בבית?

לרוב סוג החומר עשוי להשפיע על המחיר, לכן הטווח מעט גדול כאן, הוא מתייחס לקירות בלוקים, בטון וגבס וכמובן רק לקירות פנים. אז כמה עולה לשבור קיר? המחיר נע בין 100 - 200 ש"ח בעבור מ"ר לשבירת קיר ואינו כולל את פינוי הפסולת.

מחיר ממוצע לשבירת קיר לפי מ"ר

מחיר ממוצע לשבירת קיר לפי מ"ר: 150 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

>> למחירי שיפוץ נוספים, עברו למחירון המלא.

שבירת קירות בטון או גבס – להתחיל מחדש

שבירת קירות בבית גם דורשת כלים מיוחדים שבאמצעותם אנחנו יכולים לשבור את החציצות האלו בקלות ובמהירות, כמו גם את האפשרות לפנות את כל הפסולת של הבניין אל מקום מיועד – מקום שאליו מיועדת פסולת מסוג זה. טופ שיפוצים מספקים שירותי הריסה ברמה הגבוהה ביותר הצוות המקצועי דואג לוודא שהוא מבצע עבודות שבירת קירות בלוקים ובטון בצורה הטובה ביותר, וזאת כדי לא לפגוע בתשתיות של הבית או הבניין. מכיוון שכך ובהתאם לזאת, טופ שיפוצים מספקים שירות איכותי שבאמצעותו תוכלו להמשיך את התהליך של העיצוב ושינוי פנים הבית. *רק שימו לב, מתי מותר לעשות רעש ומתי אסור - בחוק הרעש לשיפוצים.


הריסת קיר בלוקים כולל פינוי

הפורטל אשר עוסק בכל תחומי השיפוצים השונים, מספקת בית היתר גם שירותי של שיפוץ דירה קומפלט, כאשר מבצעים שיפוץ לדירות מרבית הפעמים נבצע גם הריסת קירות, בין הסוגים השונים ניתן לראות את הבלוקים, קיר לבנים,  בטון בין אם הוא תומך או פנימי, יש צורך להרוס אותו, טרם נבצע שבירה או הריסה שלו, עלינו לבדוק האם הוא קיר תומך ובמידה וכן, אנחנו צריכים להעריך מחדש את העבודה.

 

בין אם זה במחיר ובין אם זה מבחינת כדאות, כאשר שבירת קיר תומך עשוי מחומר הנקא "בטון מזוין" ונועד לתמוך בכל שאר המבנה או הבניין, לא מומלץ לשבור קירות תומכים בבתים, ישנם מקרים מסוימים בהם חצי מהקיר הוא בלוקים והחצי השני הוא תומך, כאן ניתן לבצע שבירה חלקית מבלי לגעת בחלק התומך, בכל הנוגע אל שבירה והריסה, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מומחים בתחום השיפוצים.
 

שבירת קיר

שבירת קירות בכל הסוגים - בטון, גבס ובלוקים

בטופ שיפוצים אנו מספקים הצעות מחיר של חברות וקבלנים בעלי מגוון רחב של פתרונות בהריסה ובשבירת קירות, כאשר אנו מבצעים את העבודה שלנו אנו בודקים מגוון רחב של הסתייגות ומשתנים ולא ממהרים לשבור את הקיר, קראו עוד על הסוגים:


  1. בכל הנוגע אל שבירת קיר גבס, אין שום בעיה והם נבנים בדרך כלל כתוספת לאחר הבניה הכללית של הבית, מלבד בדיקת חוטי חשמל אשר עוברים בקירות הגבס, זאת מבצעים באמצעות מכשור שקיים אצל כל קבלן שיפוצים רשום שעובד בתחום.

  2. כאשר נבצע שבירת קיר בלוקים, חשוב לוודא כי אין צינורות מים, חוטי חשמל או מערכות אינסטלציה אשר עוברות מאחורי או בין הבלוקים, בנוסף יש לקחת בחשבון פינוי של ההריסות. אנו רוצים לציין שאם אתם מתכננים לשבור קיר במקום אחד ולבצע בניית קיר בלוקים במקום אחר - תמצאו אצלנו גם את השירות הזה.

  3. ביצוע שבירת קיר בטון, הם אלו אשר משמשים כתומכים בבתים פרטיים ובניינים, יש לבדוק זאת בתוכניות ולהתייעץ עם אדירכל במבין בתחום, טרם נתחיל את העבודה, שבירת קיר בטון מזוין כמעט ולא מתבצעת וכאשר כן, רק במקרים מיוחדים והתעריף בהתאם.

  4. הורדת קיר תומך, זהו קיר אשר יש לו יעוד בקונסטרוקיה של הבית ובמידה ובמודבר בדירה אז זה חל על כל הבניין, ניתן לשבור אותו אך ורק באישור של מהנדס. בנוסף מדובר על קיר עשוי מבטון "מזוין" מה שאומר שעלויות הפירוק שלו יהיו יקרות יותר וזאת לא עבודה פשוט כלל, ראו כאן מידע נרחב על קיר תומך. כמו כן, יש לקחת בחשבון גם עלויות נלוות במקרים האלו כמו אישורים חריגים ואפילו פינוי פסולת בניין.

  5. קיר במרפסת שירות, יש לכם חציצה בין הבית למרפסת השירות (בדרך כלל בבתים ישנים) ואתם רוצים להגדיל את החלל של הסלון? זאת אופציה לא רעה, בדרך כלל מדובר על קיר בחצי גובה ולא מלא ופירוקו לא אמור להיות מסובך, אך לפני כן יש לבדוק בתוכניות אם הדבר אפשרי ואינו פוגע במבנה.

שירותי שבירת קיר במחיר הנמוך במדינה!

שבירת קיר במחיר זול תוכל למצוא רק אצלנו לאחר שתבצע השוואת מחירים מהירה! הולך לשבור קיר בבית? גבס, בטון או תומך זה לא משנה אם השירות הכרחי על מנת שנוכל לעשות ככל העולה על רוחנו באמצעות שבירה אנחנו יכולים לעצב מחדש את פנים הבית בצורה שאנחנו רוצים, בלי להיות מוגבלים לשטח או מקום. הריסת קירות, עם זאת, היא עבודה עדינה שדורשת מיומנות רבה כדי לא לפגוע בתשתיות של הבניין או לערער את אחד האלמנטים שעליו עובד הבית, חשוב מאוד לבצע שבירת קירות בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.