משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

תיקון רטיבות בקירות

יש רטיבות בקיר הפנימי? רואים את הרטיבויות רק בקירות החיצוניים? ישנם סכנות רבות ואף מחלות אשר נגרמות עקב רטיבות שבסופו של דבר הופכת לעובש, תוכלו להזמין דרך "טופ שיפוצים" ייבוש, תיקון סיוד וצביעה לקירות בעלי רטיבות במחירים המשתלמים והזולים בשוק!

מפגעי הרטיבות בקירות - הסכנות

רטיבות בקיר היא מפגע שאין להקל בו ראש, ראשית זהו נזק בריאותי אשר עלול לגרום למחלות ולסכנות והיא מעידה על בעיה רצינית הדורשת פתרון מיידי. ברוב המקרים מדובר בחדירת מי גשמים המגיעים אל הקירות דרך התקרה, מים המחלחלים דרך המעטפת של המבנה המגיעים אל דפנות הקיר ולעיתים נעצרות בפאנלים, מתחת לחלון ואפילו בקיר אליו תלוי מזגן. עקב כך יכולים להיות סדקים בקירות, פיצוצי צבע, התפתחות עובש ופטריות על גבי הקיר, קילוף בקיר ועוד. המשיכו לקרוא והבינו כיצד לטפל ולתקן זאת.

תיקון רטיבות בקירות

מהו המחיר לטיפול ברטיבות בקירות הבית?

כאשר ישנה רטיבות בתוך קירות הבית ישנם מספר גורמים אשר "הבעיה" היא דווקא שלהם, אם מדובר על דירה חדשה מקבלן יש בדרך כלל אחריות קבלן למשך שנה עד שנתיים וללא ספק הוא זה שצריך להגיע ולפתור זאת, אם מדובר על דירה הנמצאת בהשכרה - בעל הנכס עצמו צריך לטפל בבעיה, אם הנכם בעלי הדירה ויש לכם ביטוח - ניתן לתבוע אותו לתיקון.

כאשר מדובר על תקלה שאינה כשורה אליכם וועד הבית או חברת הניהול אחראית לפתור את הבעיה במקרה של "בניין משותף" לא עונים אל אף אחד מן הפרמטרים האלו? הזמינו שיפוצניק לטיפול בתקלה באופן פרטני, בדרך כלל מחיר תיקון רטיבות בקיר פנימי עולה בין 400 ש"ח ועד 1,500 שקלים (תלוי מה צריך לבצע ועד כמה הבעיה חמורה). - מדובר על תיקון לאחר פתרון התקלה!

מחיר ממוצע לתיקון רטיבות בקיר

מחיר ממוצע לתיקון רטיבות בקיר: 950 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

תיקון רטיבות בקיר חיצוני באמצעות סנפלינג

אם אין גישה אל הקיר, שימוש בפיגום או בסנפלינג הוא ללא ספק פתרון, כאשר רואים עובש וסימנים של קיר רטוב באופן חיצוני יש להתחיל לברר כיצד זה נגרם ולהתחיל בתיקון ובייבוש במהרה טרם זה יחדור אל הקיר הפנימי והסימנים הלא יפים האלו יופיעו לנו בתוך קירות הבית, להזכירם עובש ורטיבות על גבי קיר בחדר של ילד או תינוק ואפילו חדר שינה של מבוגר יכול לגרום למחלות והוא מסוכן לנשימה.

יש עובש על גבי הקיר? רצוי לפתור בהקדם!

בעקבות רטיבות בקיר נגרם עובש היכול להקשות על תהליך הנשימה ולהגביר את היווצרותם של מחלות, יש לטפל בעובש בצורה מיידית אך יותר מכך יש למצוא את הסיבה לנזילה ולתקן את הבעיה מן השורש. ישנם מקרים שבהם לחות מוגברת היא הגורם לבעיה כגון רטיבות בקיר האמבטיה. לפעמים לחות מוגברת היא הגורם לעובש ולהצטברות נוזלים ויש לפתור באופן מיידי את הבעיה בשביל לא להחריף את הנזק שנגרם לקירות. ייבוש הרטיבות הוא עניין מקצועי ובכל מקרה נתון עדיף להיעזר באנשי מקצוע מתאימים שיעשו את המלאכה. אם יש לכם רטיבות מעל לפנלים או בקירות פנימיים? אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ואמין לתיקון רטיבות בקיר הפנימי - הפורטל שלנו הוא הכתובת המתאימה.

עובש בקיר

איך מטפלים ברטיבות בקיר?

כאשר מים חודרים אף הקירות באופן פנימי הם גורמים לנזק של הבלוקים או הבטון (ואם זה קיר גבס אז גם בניצבים שלו), בדרך כלל כאשר הרטיבות מתחילה מתוך הקיר ולא באופן חיצוני מדובר על צינור מים שהתפוצץ או נזילה של אחד מן קווי הביוב העוברים בתוך הבניין עצמו, במקרים כאלו אגב (של בניין משותף) צריך לבדוק מי צריך לטפל ולתקן את התקלה הזו. נחזור לעיקר: טיפול ברטיבות באופן פנימי יש לבצע איתור, טיפול בתקלה עצמה ואז לייבש את האזור ולמרוח על גבי הקיר טיח, לאחר מכך לעשות שפכטל ולסיום להשתמש בחומר המונע רטיבות בעתיד וכמובן - צבע.

מבין הסיבות המרכזיות: פיצוץ בצנרת

במקרים חמורים פיצוץ בצנרת מוביל לרטיבות בקירות הבית ועליכם לבחור את החברה המתאימה לביצוע העבודה אשר יודעת גם לטפל במקרים כמו תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה (צנרת פנימית) שהוא עניין קשה לאיתור ולכן עליכם לבחור אנשי מקצוע מתאימים שיוכלו לאתר באופן וודאי את הבעיה וגם חברה אשר יודעת לייבש באופן מקצועי רטיבות בקיר. במקום להשקיע זמן וכסף מיותר בעבודה לא יעילה תנו למומחים שלנו לעשות עבורכם את העבודה, פיצוץ בצנרת דורש מומחיות באיתור מקור הנזילה ובעצם ממנה נגרמת הרטיבות. באיזה מערכת מים מדובר ואיך ניגשים אל פתרון הבעיה, ניתן לקרוא מידע נוסף על רטיבות בקירות חדר האמבטיה.

רטיבות מעל הפנלים? איך זה קורה?

במקרה של רטיבות בקיר התחתון מעל לפנלים יש סיכוי גבוה כי מדובר במים אשר עולים למעלה, מים אלו נספחים ונספגים בשכבות הטיח ובכל מקרה של בעיה בחלק התחתון של הקיר קבלני שיפוצים מיומנים יכולים לאתר זאת ולמצוא פתרון הולם עבור כל מפגע וכמובן גם לבצע החלפת פנלים בתום התהליך. אלו יכולים להיום מים אשר הצטרבו בגג לאחר גשמים ומתנקזים באזור קרוב לסופו של הקיר שלכם. פיצוץ צינור באזור, אולי אפילו רטיבות אשר נגרמת מהמזגן שנמצא על גבי אותו הקיר, יש לאתר את מקור הרטיבות באופן חיצוני ובמידת הצורך ולא מוצאים - אז פנימית ואף לשבור קיר במידת הצורך לאיתור, ייבוש ותיקון התקלה.

רטיבות מעל הפנלים

טיפול ייסודי ומקיף: ייבוש, תיקון ואיתור הרטיבות

טופ שיפוצים מספקים לכם את כל השירותים הנדרשים כולל טיפול יסודי ומקיף לקירות רטובים אנו מתחילים מאיתור הרטיבות, מייבישם אותה ומתקנים את הקיר, במידת הצורך ויש לבצע תיקון צבע לקיר אנו מבצעים זאת כחלק בלתי נפרד מהשירות, יש לנו שיפוצניקים מעולים בכל רחבי ארץ וכל הקבלנים העובדים איתנו הם בעלי הסמכה וניסיון רב שנים בתחום.

חשוב לנו לא רק לטפל באופן נקודתי בעניין אלא להציע פתרון מקיף ויסודי עבור כל בעיה ותיקון תקלות באופן נקודתי הוא עניין לא מקצועי. בסופו של דבר הבעיה תחזור על עצמה במהרה ואתם תמצאו את עצמכם באותו מצב לא נעים מהתחלה, לא מספיק לצבוע נקודתית או לגרד את החלק עם העובש מן הקיר אלא לאתר ולטפל ברטיבות באופן מלא ומקצועי, לעיתים הדבר מצריך שבירת קירות ואף ריצוף לאיתור וגילוי, אז אם אתם מתכננים שיפוץ דירה בקרוב, כדאי לעשות זאת יחדיו.

תיקון כל הנזקים בצורה מלאה

אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים בשירות המעולה של כל החברות, נותני השירות וכמובן אותם קבלני שיפוצים מורשים העובדים עימנו. כל אנשי המקצוע העובדים איתנו הם בעלי הסמכה ויש להם את כל הנדרש בשביל לטפל ברטיבות בקירות בצורה מלאה. איתור בעיות ומפגעים ומתן שירות יסודי ומקיף כולל תיקון לאחר רטיבות וכל שאר הנזקים. ללא ספק טופ שיפוצים הוא הפורטל הגדול לשיפוצים במדינה ויש לנו עבורכם שירות מותאם בעבור כל לקוח או לקוחה.