משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חציבה בקיר

חציבה בקירות ובתקרות יכולה להיות בעבור מספר דברים, בדרך כלל זה בשביל להעביר כבלים, להטמיע רמקולים בקיר, להעביר נקודות חשמל ומאור ואף ליצור נקודות תאורה חדשות בתקרה, בכל קיר ניתן לחצוב, אך ישנם דברים שצריך לדעת טרם לכך ולכן חשוב להזמין בעל מקצוע לביצוע פעולות מסוג זה.

חציבה בקיר בטון כולל מילוי,שפכטל וצבע

כאשר חוצבים בקירות מבטון, זה בדרך כלל על מנת להעתיק נקודת חשמל (מתגים או שקעים), לאחר שחוצבים בקיר בין אם הוא עשוי מבטון, בלוקים או גבס, מניחים "שרשור" זהו צינור פלסטיק בדרך כלל בצבע ירוק, אשר תפקידו הוא לשמור על הכבלים מפני חומר המילוי עשוי להרוס אותו עם הזמן. לאחר הנחת השרשורי ממלאים בחומר מילוי את הקיר, נותנים לחומר להתייבש ומשייפים אותו לאחר מכן באמצעות מריחת שפכטל יוצרים שכבה נוספת המיועדת לגימור חלק יותר, גם אותה משייפים לאחר התייבשות ורק אז מבצעים צביעה נקודתית באותו גוון הצבע של הקיר.

חציבה בקיר

מהם המחירים לחציבה בקירות?

ישנם מספר סוגי חציבות, המתחילות בסוג החומר ממנו עשוי הקיר ומסתיימות במטרה, כמו העברת חוטי חשמל, יצירת פתחים ועוד, לפניכם טבלה המכילה את ממוצע המחירים בשוק לעבודות חציבה השונות. חשוב לציין כי אין המידע שמוצג בטבלה מחייב את נותני השירות מטעם 'טופ שיפוצים' לעמוד בו וייתכן כי תקבלו הצעות שונות מהכתוב כאן.

מחירון חציבה בקירות

מחיר חציבה בקיר בטון למטר

חציבה להעברת כבל חשמל או תקשורת


280 - 420 ש"ח
כמה עולה לחצוב בקיר בלוק פתח?

פתח לקופסת חשמל.


250 - 300 ש"ח
מהו המחיר לחציבה בקיר לרמקול או פתח למזגן?

תמחור לפי פתח בודד.


החל מ-220 ש"ח
כמה יעלה לחצוב תעלה לצינורות חשמל בממ"ד?

חציבה בבטון "מזוין" בממ"ד או בקיר תומך.


500 - 650 ש"ח למטר
עלות חציבת בקיר גבס כולל מילוי וסתימה

חציבת תעלה בקיר כולל מילוי וסתימה.


200 - 300 למ"ר
מחיר חציבה בתקרה כולל העתקת נקודת תאורה

חציבה בתקרה (בטון) כולל העברת מאור תקרה.


700 - 1,000 ש"ח
כמה עולה לחצוב בקיר בלוקים תעלה לטלוויזיה?

תעלה לקוברה בעובי 35 ס"מ ועד אורך של 2 מטר.


400 -600 ש"ח

הדפס מחירון

חציבה בקיר בלוקים בעבור תעלה לטלוויזיה

על מנת להעביר את כל החיווט של הטלוויזיה דרך הקיר יש צורך בחציבת תעלה עבה בעובי של 35 ס"מ, שם מכניסים צינור פלסטיק עבה שנקרא "קוברה", לאחר מכן ממלאים אותו בחומר, משפשפים, מורחים שפכטל ומשפשפים שוב ואז מבצעים עבודת צביעה, בתחילת הקוברה ובסופה תיהיה קופסא בתוך הקיר מבחינה אסתטית ונוחות, דרכה ניתן להעביר את חוטי החשמל והכבלים מבלי שיראו אותם, זהו דבר נפוץ מאוד ובדירות קבלן מוגדר כסטנדרט ומבוצע כבר בעת בניית קיר בלוקים כך שאין צורך בכל תהליך החציבה בדירות החדשות, אם הקיר כבר בנוי, כדאי לוודא איזה סוג בלוק נמצא שם על מנת לדעת מה העומק שצריך לקדוח והאם יש צורך בעדינות יתרה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

חציבה בתקרה להעברה או העתקת נקודת מאור

רוצים עוד נקודת תאורה בבית? בשביל זה אתם צריכים לחצוב בתקרה וזאת לא משימה פשוטה או זולה, תקרה עשויה מבטון וקשה מאוד לחצוב בה, גם בשל הקושי בנוחות ועבודה על סולם וגם כי חומר התקרה הוא קשה, עבודת חציבה של מטר וחצי יכולה לקחת כשתיים לא כולל מילוי וחיווט, בנוסף ישנו מכשול נוסף והוא החיווט הקיים בתוך התקרה, בעת העבודה צריך לדאוג שאתם לא הורסים תעלת חוטים ישנה או נתקעים באחד מן הברזלים שאחראים על התמיכה וקורות הבניין.​

חציבה בבטון בתקרה

חציבת פתח בקיר לרמוקלים, מזגן ושקע חשמל

בשביל למקם רמוקלים בתוך קיר יש לחצוב את צורת הרמקול ותעלה בתוך הקיר המיועדת להכנסת הכבלים דרכו, במקרה של חציבה בעבור מזגן מיני מרכזי עושים פתחים בהם ישבו פתחי המזגן ואין צורך גם לחצוב בקיר להעברת החיווט, הוא יהיה  מוסתר בתוך הנמכת גבס. שקע חשמלי דורש חציבה גם של קופסא וגם של תעלה עם שרשורי על מנת להעביר את הכבלים. אם זאת יש צורך לבצע קידוח חור בטון למזגן לצורך העברת צנרת הגז מהמנוע לתוך היחידה הפנימית.

חציבה בקיר של ממ"ד או קיר תומך

על מנת ל"חפור" בתוך בטון צריך ציוד מתאים, אפילו חור קטן קשה לעשות בבטון מזוין, אז לחצוב? עוד יותר קשה ולכן תמחור עבודות בחציבת בטון היא יקרה יותר, דורשת זמן רב, מאמץ וידע היכן לחצוב ואיפה אסור. במרבית המקרים ימנעו בעלי המקצוע מחציבת בטון מזוין ובמיוחד בתוך ממ"ד, אפילו הפתח שמיועד למזגן כבר נעשה מראש. אם בכל זאת הייתם צריכים לחצוב בתוך הממ"ד שלכם, דעו כי תמחור העבודה יהיה יקר בהרבה ורק בעל מקצוע בעל הידע המתאים והניסיון יכול לבצע חציבות מסוג זה.

השחלת כבלים בקיר - רשת, HDMI, כבל חשמל וטלפון

בימינו שהכל אלחוטי ודיגיטלי, נראות כבלים מרוצצים בביתנו הוא לא מראה סביר ובטח שלא אסתטי, לכן יש פתרון לכל כבל קיים, ניתן להשחיל כבל רשת בשרשורים קיימים מראש (עוד ממועד תכנון הדירה), יצירה של תעלה חדשה בתוך הדירה עצמה היא ללא ספק משימה שכמעט ובלתי אפשרית (אלא אם כן אתם בתהליך שיפוץ דירה קומפלט ושוברים קירות כעת), לכן כדאי להשתמש בתעלות קיימות - במיוחד שמדובר במעברים רחוקים. אם מדובר על אותו החלל, למשל סלון או חדר שינה, חוצבים בקיר, ממקמים שרשור בתוך הקיר עצמו ולאחר מכן ממלאים, משייפים וצובעים. כך ניתן לפצל נקודות, ליצור נקודות חדשות ולהכין מעברים לכבלים השונים.