משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

התקנת חלונות

בניתם קומה נוספת וצריכים להתקין חלונות? רוצה להוסיף חלון חדש לביתכם? רוצים להתחדש ולבצע החלפת חלונות בבית? דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא בעלי מקצוע העוסקים בהתקנת חלונות ותריסים מכל סוג ולקבל דרכנו עד שלוש הצעות מחיר שונות, כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעה הזולה והמשתלמת ביותר.

התקנת חלונות, תריסים ורשתות

בעזרת פורטל "טופ שיפוצים" ניתן למצוא בעלי מקצוע שונים העוסקים בתחום השיפוץ והבנייה, כאשר רוצים להרחיב את הבית ולהוסיף חדר, אין מן הנמנע שצריך להוסיף חלון נוסף, בין אם הוא על קיר גבס פנימי או בלוקים חיצוני. ישנם מקרים בהם רוצים להחליף חלונות ישנים לחדשים או רק להתקין תריס או רשת על גבי החלונות הקיימים. כלל השירותים הנ"ל ניתנים למציאה אצל נותני השירות הפועלים עם 'טופ שיפוצים'. כאשר תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים הפועלים באזורכם ומבצעים את עבודות אלו. כמו כן - ניתן להזמין רכישה והתקנת חלונות אלומיניום (ושאר הסוגים), שירותי החלפת חלונות בבית או רק התקנה.

התקנת חלון אלומיניום

איזה חלון מתקינים בגג רעפים?

לגגות רעפים ישנם כמה פתרונות, הנפוץ והמקובל ביותר הוא חלון דריי קיפ אשר נקרא גם "חלון כיס", הוא נפתח באופן חלקי וביטחותי מאוד, כאשר לדריי קיפ ישנם גם כמה אפשרויות, להיות בעל ציר עליון, פתיחה חלקית, ציר מרכזי המאפשר פתיחה גדולה יותר שלו (מה שמאפשר ניקוי משני צידו) או ציר כפול, כאן אפשר גם לפתוח אותו לחלוטין כמו חלון רגיל וגם לפתוח אותו במצב "כיס". הסוג הזה הוא האידאלי ביותר לעליית גג, מדובר על חלון כיס עם פתיחה כפולה.

מחירון התקנת חלונות ותריסים

רוצים לדעת כמה עולה התקנת חלון? רוצים לדעת מהי העלות לתריס? לפניכם ממוצע מחירים מהשוק הישראלי לעבודות התקנה ורכישה של חלונות ותריסים.

כמה עולה להתקין חלונות ותריסים?

מחיר התקנת חלונות בלגיים

רכישה והתקנת חלון בלגי סטנדרטי.


1,000 - 1,350 ש"ח
מחיר התקנת חלון רפפה

חלון עם תריסי זכוכית לחדר אמבטיה ושירותים.


450 - 650 ש"ח
התקנת חלון הזזה

מחיר מיוחס למטר מרובע כולל חומרים.


600 - 900 ש"ח
התקנת חלון כיס

תלוי בגודל החלון וסוג הפתיחה, המחיר מיוחס לפתיחה כפולה.


1,500 - 2,500 ש"ח
חלון אלומיניום כולל תריס גלילה

חלון סטנדרטי מאלומיניום הכולל ארגז תריס גלילה עם מנגנון ידני.


2,200 - 3,200 ש"ח
התקנת חלון ויטרינה לסלון

המחיר למטר מרובע, פרופיל אלומיניום.


800 - 1,000 ש"ח
מחיר התקנת תריס חשמלי

מחיר לתריס גלילה מאלומיניום הכולל ארגז לחלון בגודל סטנדרטי.


1,600 - 2,200 ש"ח
מחיר החלפת חלון

מחיר החלפת חלון אלומיניום הזזה פשוט - פירוק חלון ישן והתקנת חדש.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת חלון בממ"ד - כל מה שצריך לדעת

לחלונות הממ"ד יש תקן ברור, הוא צריך להיות אטום מפני חדירת גזים ובעל אטימה הרמטית מלאה, כאשר חלון הממ"ד צריך להיות גם בעל אפשרות פתיחה מלאה והוא משמש גם כ"פתח מילוט". בטופ שיפוצים ניתן למצוא בעלי מקצוע העוסקים בתיקון חלונות ממ"ד, החלפה שלהם ורכישה והתקנה. כאשר במרבית המקרים בהם מבצעים רכישה והתקנת חלונות לממ"ד זה כאשר מכשירים חדר רגיל והופכים אותו אל מרחב מוגן - כתבו עוד על כך כאן.
 

הכירו את סוגי החלונות השונים


  • חלון דריי קיפ (חלון כיס) - מתאים לחדרי שירותים ולעליית גג, חלון אשר נפתח כלפי פנים בחלקו העליון ומשמש לאוורר חדרים בדרך כלל, כיום נפוץ בעיקר בשירותים ובחדרי אמבטיה (ניתן לקרוא כאן עוד על שיפוץ אמבטיה).

  • חלון הזזה - ללא ספק חלונות הזזה הם הפתרון האידאלי לדירות ובתים פרטיים, כאשר ניתן לפתוח אותם ב-100% (עם יש הכנה בקירות), אלו שלא ניתנים לפתיחה מלאה יהיו עם כ-50% פתיחה (אחד על השני).

  • חלון ויטרינה - אנחנו מכירים אותו כ"וטרינה" בלבד, הוא משמש כפתח כניסה ויציאה למרפסת בבית. בנוסף חלון וטרינה יכול לשמש גם כחלון ראווה לחנויות (ללא אפשרות פתיחה, חלון זכוכית בלבד).

  • חלון כפול - למעשה מדובר על סוג של חלון בלגי, זהו חלון המפורק ל-2 חלקים אשר ניתן לפתוח כל אחד בנפרד, הפתיחה תיהיה כלפיי פנים.

  • חלון עגול - במרבית המקרים חלון עגול יהיה זכוכית בלבד ולא יהיה ניתן לפתיחה ומיועד בעיקר להכנסת אור וכאלמנט דקורטיבי. אם זאת עדיין ישנה אפשרות להתקין חלון עגול עם אפשרות פתיחה.

  • חלונות בלגיים - ללא ספק פתרון עיצובי אידאלי ופרקטי כאחד, פרופיל בלגי מאפשר לחלק את החלון בהתאמה אישית ובעל אפשרויות עיצוב שונות ומגוונות, התקנת חלון בלגי נפוצה מאוד בקרב בתים מעוצבים ומודרניים.

  • חלון גליוטינה - פחות נפוץ כיום, זהו חלון העשוי מתריסים (שלבים) מזכוכית ובעבר היו משתמשים בו לחדרי שירותים ובעיקר לחלון פנימי בתוך הבית, כיום פחות נפוץ אך עדיין קיים.

החלפת חלונות ישנים בחדשים

מעבר לכך שניתן להזמין רכישה והתקנה של חלונות חדשים לביתכם, אפשר גם להתחדש. דרך טופ שיפוצים ניתן להזמין שירות החלפת חלונות ישנים בבית לחדשים, זה כולל שירות סגירת פתח חלון במידת הצורך (אם החלון הקודם היה גדול מידי) או הגדלת פתח החלון אם רוצים להחליף לחלון חדש וגדול יותר. מוזמנים לבצע דרכנו השוואת מחירים לצורך החלפת חלונות בבית במחיר זול ומשתלם במיוחד