משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הרחבת דלת

מתי יש צורך בהרחבת דלת? כמה זה עולה, כיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו לאתר בעל מקצוע בקרבתכם תוך זמן קצר דרך טופ שיפוצים.

מתי יש צורך בהרחבת פתח לדלת?

הרחבת פתח דלת נעשית מטעמי נוחות וניידות בבית והן מטעמים עיצוביים. נסביר:

  • הרחבת דלת מטעמי נוחות - לעתים אנשים הופכים נכים במהלך חייהם והדבר מצריך התאמה מחודשת של פתחי הבית שבו הם גרים. הדבר אידיאלי גם במקרים בהם אדם נכה שעבר לנכס חדש, שאינו מותאם אליו ומחייב להרחיב את פתחי הדלתות כדי לאפשר לו מעבר נוח.
     
  • הרחבת דלת מטעמים עיצוביים - יש גם את אלו שיבחרו להרחיב את דלת ביתם כדי להעניק מראה ייחודי ויוקרתי יותר ממש כמו בכניסה לארמון. הדבר יבוא לידי ביטוי בעיקר בדלתות כניסה ופחות בעבור דלתות פנים. שכן, מטרת ההרחבה במקרה הזה היא לעשות רושם חיצוני. בנוסף, המצאות פתח כניסה רחב נותן אשליה של שטח גדול יותר לפנים הבית.
     

הרחבת פתח דלת

אילו דלתות ניתן להרחיב?

בעיקרון עם הכלים הנכונים ניתן להרחיב כל סוג של דלת: כניסה, פנים, ממ"ד ואפילו מקלט. אגב כדאי שתדעו שאפילו חלון ניתן להרחיב לכדי פתח מעבר של ממש. גם במצבים בהם אין דלת, ניתן לפתוח פתח לדלת חדשה לחלוטין (באישור מהנדס). את כלל השירותים האלו תוכלו להזמין דרך טופ שיפוצים.

מה לגבי הרחבת דלת ממ"ד?

כשמדובר על הרחבת דלת ממ"ד, הדבר יתבצע רק במקרים מחייבים כמו במידה והדייר לא יכול להכנס אל החדר בגלל מימדיו או בגלל נכות שהוא לוקה בה.

 

קחו בחשבון שהיות ומדובר בדלת שאמורה להיסגר בצורה הרמטית בעת חירום, חשוב שתעסיקו רק אדם המוסמך לכך, שבמקרה הזה הוא - מנסר בטון. העסקת אדם מוסמך להרחבת דלת ממ"ד תבטיח שדלת הממ"ד תיסגר בצורה מיטבית שלא תסכן אתכם.

מהו המחיר להרחבת דלת?

מחיר להרחבת דלת צפוי לנוע בין 1,500 - 2,500 ש"ח. טווח המחירים עשוי לרדת במידה ומדובר על קירות לבנים/ גבס או להתייקר במידה ומדובר על ניסור של קיר בטון. כמו כן, המחיר צפוי להתייקר אם קיימת מורכבות בעבודה עקב תשתיות שונות כמו חשמל ומים.

 

מחיר הרחבת פתח דלת בממוצע

מחיר הרחבת פתח דלת בממוצע: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

כיצד הרחבת דלת מתבצעת?

הרחבת דלת תתבצע רק לאחר תכנון מקדים עליו אחראיים מנסר הבטון ומהנדס מוסמך. התכנון יכלול בין היתר - התחשבות בתשתיות מים וחשמל החבויים בקיר וגם תכנון דרכי עבודה שלא יפגעו ביציבות המבנה כולו.

 

לאחר מכן מנסר הבטון יחליט באיזה שיטה עליו להשתמש לצורך הרחבת הדלת וזאת בהתאם לחומר ממנו עשוי הקיר. לדוגמה - בעבור הרחבת דלת ממ"ד, יש להשתמש במסור קריסטל שביכולתו לנסר חומרים קשים כמו בטון.

 

בעבור קירות בלוקים בד"כ משתמשים בשיטת חציבה עם קונגו או פטישון חשמלי. מדובר בשיטה זולה יותר אך כזו שגם תצריך תוספות היות והיא אינה מדוייקת.

 

שיטת הרחבה איזה קיר מתאים יתרון חסרון
מסור קריסטל בטון, לבנים ניסור מדויק  יקרה
קידוח עם קונגו/ פטישון לבנים שיטה זולה תוצאה לא מדוייקת

השיגו בעל מקצוע מומלץ דרך טופ שיפוצים וחסכו!

הליך הרחבת דלת הוא אינו פשוט ומצריך תכנון והכנה מוקדמת שרק מנסר בטון מקצועי יכול לבצע. כדי להבטיח לכם שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ובמחיר משתלם - תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף ולקבל בחינם 3 מנסרי בטון מומלצים בקרבתכם, ביניהם תוכלו להשוות מחירים עוד בשיחת הטלפון ולהתחיל בעבודה כבר היום ובמחיר ידוע מראש, ללא הפתעות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מתי הרחבת דלת אינה אפשרית?

אז לפני שאתם מסתייעים בבעל מקצוע לצורך שבירת קירות ופירוק המשקוף הקיים, כדאי שתקחו בחשבון שיש מקרים בהם הרחבת דלת אינה אפשרית. בין המקרים הנפוצים הם - כאשר מדובר על בניינים משותפים, בהם דלתות לדירות נפרדות מותקנות ממש בסמיכות אחת לשניה, מה שלא יאפשר לכם להרחיב את הדלת מבלי שתגרמו נזק.

 

במידה ואתם בכל זאת רוצים לשקול את הנושא, צוות טופ שיפוצים ממליץ להתייעץ עם מהנדס או אדריכל.