משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הסרת עובש

גיליתם כתמי עובש בתקרה? אולי נכנסתם אל חדר האמבטיה וגיליתם שם עובש? מצאו בעל מקצוע להסרת עובש מהקירות והתקרה במחיר משתלם תוך השוואת מחירים עם 'טופ שיפוצים'.

גיליתם עובש בבית? השוו מחירים והזמינו בעל מקצוע

אין ספק שעובש הוא מטרד רציני. פרט לעובדה שהוא מסריח וגם כמובן מכער את קירות הבית, הוא גם עלול לגרום לתופעות בריאותיות שונות לדיירי הבית, בין היתר קשיי נשימה, עייפות ועוד. דרך 'טופ שיפוצים' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבעלי מקצוע אשר מספקים שירות של הסרת עובש בבית מהמקומות השונים. השאירו פניה בטופס המצורף באתר או צלצלו אלינו למספר המופיע בראש עמוד זה ונקשר ביניכם לבין בעלי מקצוע מומלצים באזורכם.

הסרת עובש מהקיר והתקרה

כמה עולה להסיר עובש מהקירות והתקרה?

לא בטוחים כמה תעלה הסרת כתמי עובש בבית? הנה מחירון שיסייע לכם לקבל מושג אודות המחירים הנהוגים. חשוב להבין שהמחירים צפויים להשתנות בעקבות מספר שיקולים כמו גודל האזור ומורכבות התהליך ושכל מקרה הוא לגופו.

מחירון הסרת עובש

כמה עולה להסיר עובש בחדר האמבטיה?

המחיר משתנה בעקבות גודל האזור בו נמצא העובש.


1,000 - 1,500 ש"ח
מחיר עבור הסרת עובש במטבח

בדרך כלל מדובר בעובש בשיש או מאחורי הארונות אך גם בתקרת המטבח.


500 - 1,000 ש"ח
כמה תעלה הסרת עובש בחדר ארונות?

עבור חדר ארונות סטנדרטי.


500 - 700 ש"ח
הזמנת בעל מקצוע להסרה של עובש מהתקרה

בדיקה מקיפה והסרה של העובש.


500 - 1,900 ש"ח
הסרת כתמי עובש מקירות הבית

הסרת עובש מהקיר על ידי מומחה לא כולל איתור הנזילה.


700 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון

איך להוריד עובש מרחבי הבית?

אז לאחר שזיהיתם באחד מהחדרים בבית עובש, הגיע הזמן לטפל בו. ראשית חשוב להבין שבמקרה של עובש, נדרש לטפל בו מן הייסוד. הכוונה היא שניקיון של הקיר והסרת העובש אינו פתרון מספיק טוב וזאת מאחר ונדרש לבצע בדיקה של מקור הנזילה או הרטיבות בקיר ולזהות את הצינור הסורר. במידה ומתבצע ניקוי בלבד של האזור עם חומרים שונים, מדובר בפתרון נקודתי וחשוב להבין שהעובש בסופו של דבר יחזור שוב.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900


הדרך הנכונה לטפל בעובש, פרט לניקיון נקודתי של האזור עם חומרים מתאימים, היא איטום וסתימה של האזור בו מצאתם את הנזילה, גם אם המשמעות היא שבירה של הקיר על מנת לחשוף את הצנרת לשם כך. אם תהיתם איך מורידים עובש בחדר האמבטיה המופיע על המרצפות, בדרך כלל נדרש להסיר את חומר האיטום הנמצא בין המרצפות, לבצע ניקוי באמצעות חומר מקצועי ולאטום את האזור מחדש.

עוד על תהליך הטיפול בעובש במסגרת פעולות שיפוץ

כפי שהסברנו מקודם, פעולה של ניקוי האזור מהעובש שהצטבר עליו, אינה מספיק על מנת להעלים את הבעיה לצמיתות. הטיפול בבעיה מצריך למעשה עבודה הכוללת מספר שלבים. בראש ובראשונה נדרש להגיע אל הצנרת הפגומה או במידה ומדובר בעובש על התקרה, ייתכן ומדובר בטפטוף הנגרם בעקבות מי גשם. במקרים רבים נדרש לשבור את הקירות לצורך הזיהוי. לאחר ייבוש המקום, צריך לבצע אטימה מקיפה באמצעות חומרים מתאימים. תהליך האיטום צריך להיות ייסודי ומקיף ובמהלכו נדרש בעל המקצוע לוודא שהנזילות לא חלחלו לאזורים נוספים. לאחר מכן יש לבצע מילוי של הקיר או התקרה בחומר מתאים ולבסוף גם לצבוע בצבע נוגד עובש.

האזורים הנפוצים בהם נדרשת הסרת עובש

  • הסרת כתמי עובש באמבטיה - בעוד חדר האמבטיה מאופיין ברטיבות גבוהה ובו זמנית מדובר על חדר שבו לא מקפידים בדרך כלל על אוורור. בחדר המקלחת לרוב נמצא עובש על התקרה מעל אזור האמבטיה או המקלחון בעקבות רטיבות בחדר האמבטיה.

  • הסרת עובש במטבח - לרוב נוצר בעקבות נזילות של צינורות המצויים ברחבי המטבח (ומאחורי הארונות) אשר גורמים לריח רע בכל האזור. נהוג לבצע בדיקה מקיפה במסגרת שיפוץ של המטבח אך גם בשוטף במידה והתגלה עובש רב.

  •  הסרה של עובש מקירות הבית בחדרים נוספים - בין אם מדובר בחדר השינה או חדר ילדים, העובש עשוי להגיע לכלל אזורי הבית וגם לסלון מאחר ומערכת הצנרת עוברת בין קירות לכל אורך הבית.

  • עובש בחדרי ארונות - אזור לח ורטוב בו האוורור אינו רב, גורם להיווצרות של העובש, בתוך המגירות או על המדפים. 
     

הסרת עובש מהמטבח

הסרת כתמי עובש - שאלות נפוצות

האם נהוג לקבל אחריות על הסרת כתמי עובש מהתקרה מבעל המקצוע?

חלק מבעלי המקצוע מספקים אחריות של מספר שנים על הסרת העובש בנקודה בה בוצעה העבודה. מומלץ לבדוק זאת מראש עם בעל המקצוע לפני התחלת העבודה מולו.


האם אפשר להוריד עובד בעזרת אקונומיה?

השימוש באקונומיקה מלבין את העובש אך לא תמיד מטפל בבעיה עצמה. אנו ממליצים להזמין מומחה להסרת עובש שיטפל בבעיה בצורה מקיפה.


איך מסירים עובש ממקלחון?

דרך טובה לנקות עובש מהמקלחון ואזור האמבטיה הוא להיעזר בחומץ ולנקות בעזרתו את האזור עד להסרת העובש. חשוב לשים לב, ניקיון אינו פותר את בעיית העובש והוא עלול לחזור בעתיד.


איך אפשר למנוע עובש במטבח?הסרת עובש במטבח

על מנת להגיע למצב בו אתם לא מזמינים בעתיד שירות של הסרת עובש במטבח, כדאי למנוע זאת מראש. הדרכים המומלצות הן ניקוי של הכיור בצורה ייסודית אחת למספר שבועות ולאוורר את המטבח על ידי פתיחת חלונות.