משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

החלקת קירות

מתי מחליקים קירות? איך עושים זאת? ומהו המחיר? כל הפרטים על החלקת קירות כולל אפשרות לבצע השוואת מחירים, תוכלו למצוא כאן בפורטל 'טופ שיפוצים', המשיכו לקרוא וגלו עוד.

החלקת קירות במחיר זול? השוו מחירים!

יש לכם קיר מחוספס? עם טקסטורה ישנה? גלים או טיפות צבע? בשביל זה יש את האפשרות לבצע החלקת קירות, בדרך כלל היא נעשית עם שפכטל אמריקאי ונותנת תוצאה של קיר חלק אשר ניתן לצבוע בקלות. אז איך לעשות זאת מבלי לשלם הון? איך תדעו שקיבלתם מחיר נכון ומשתלם? נסו לבצע השוואת מחירים דרך 'טופ שיפוצים', אתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר מאנשי מקצוע באזורכם, השוו בינהם את המחירים ותוכלו לחסוך.

מהו המחיר להחלקת קירות?

אם מדובר על החלקה בלבד באמצעות שפכטל אמריקאי, המחיר הממוצע למטר הינו 25 ש"ח. אם מדובר על החלקת קיר שפריץ או טמבורטקס (בקיצור קיר מחוספס) המחיר עשוי להשתנות באופן מהותי ולהגיע לסכום של 60 ועד 80 שקלים למטר. בגדול טווחי המחירים דיי ריאלים ובכל זאת נציין כי המצב בשטח עשוי לשנות את המחיר, תלוי בסוג החומר שיש שם, במצב הקיר ועוד.

מחיר ממוצע להחלקת קיר בשפכטל

מחיר ממוצע להחלקת קיר בשפכטל: 25 ₪

טווח מחיר גבוה 30 ₪

טווח מחיר נמוך 20 ₪

החלקת קיר לפני צביעה - מה זה כולל?

בכל פעם שאתם צובעים אינכם מרוצים מהתוצאה? יש טיפות צבע ישנות, הבדלי גובה, מהמורות וגלים בקיר? הזמינו שירות של החלקת קיר לפני הצבע. ז"א ניתן להזמין צבעי אך לציין כי השירות צריך לכלול החלקת קירות. איש מקצוע נוסף המתאים הוא שיפוצניק, כאשר הוא בדרך כלל יבצע החלקה באמצעות שפכטל אמריקאי או טיח גבס, תלוי בקיר ובמצבו. במקרים בהם הקיר עקום לחלוטין, משתמשים בשירות אחר אשר נקרא יישור קירות, הוא מיועד למצב בו הקיר עקום לחלוטין.


החלקת קירות

החלקת קיר שפריץ וקיר טמבורטקס

ישנם 2 מצבים כאשר רוצים להחליק קיר עם שפריץ, אם עובי השפריץ או הטמבורטקס הוא עבה, יש לבצע קילוף של הקיר באמצעות שפכטלים ולגרד את שכבת הצבע, עבודה קשה שבהחלט עשויה לקחת זמן מה והרבה לכלוך. אם מדובר על שכבה דקה של שפריץ, באמצעות שפכטל אמריקאי או טיח גבס, ניתן למלא את המרווחים בינהם וליישר את הקיר. כמו כן, ישנה אפשרות נוספת והיא הנחת לוחות גבס ויצירת שכבת קיר חדשה וחלקה. באותו הסגנון ניתן גם "להתעלם" מהבעיה ופשוט לעשות חיפוי על גבי הקיר, למשל בעץ, שיש או חיפוי קירות תלת מימדי.

החלקת קירות בשפכטל אמריקאי

ציינו בפסקה מעלה שניתן להחליק קירות שפריץ וטמבורטקס עם שפכטל אמריקאי, אבל זה לא הכל. על מנת להחליק קירות  שאינם ישרים, שהם גליים, עם שאריות צבע וטרקסטורות שונות, מריחת שכבת שפכטל אמריקאי ולאחר מכך שיוף יתנו לכם קיר חלק, לאחר ניקוי תוכלו גם לצבוע אותו לקבל תוצאות מרשימות.

החלקת קיר בטון מחוספס -הכיצד?

קירות בטון שאינם ישירים מצריכים החלקה, ישנם מכונות אשר מלטשות, אבל במקרה של בטון על גבי קיר - לא חובה בכלל, מומלץ להשתמש בטיח גבס או אפילו בטיח רגיל על מנת להחליק את הקיר, לאחר מכן להשתמש בחומרים מקשרים ורק אז לצבוע.