משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שפריץ לקירות חוץ ופנים

שפריץ לקיר יכול להיות פנימי וחיצוני, בעזרתנו אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר בעבור ביצוע שפריץ, החלקת שפריץ, איטום ואף חידוש, מטובי בעלי המקצוע הפועלים עם 'טופ שיפוצים', רוצים לקבל הצעות מחיר? השאירו פרטים או פשוט חייגו אל המוקד שלנו וכבר יחזרו אליכם.

עבודות שפריץ לקירות: השפרצה, חידוש והחלקה

אתם מביטים לכל עבר בבית שלכם ולא ממש אוהבים את מה שעיניכם רואות? מעוניינים לעשות משהו בנידון ורוצים שקירות הבית שלכם יהיו יותר חלקים? אם כך, כדאי שתדעו שכל מה שקשור לעבודה כמו החלקת קיר שפריץ זה לא משהו שאפשר לעשות לבד. יש צורך בניסיון, ידע והרבה הבנה כדי לבצע עבודות כאלה ולכן בשום פנים ואופן לא כדאי לכם לנסות זאת בכוחות עצמכם. החלקה של קיר שפריץ חיצוני או פנימי זו עבודה שעדיף להשאיר למומחים ובנוסף, גם לא כדאי לדחות את העניין, במיוחד אם הקירות מתקלפים, מה שעשוי לגרום לחדירת מים ויצריך מאיתכם לא רק חידוש, אל גם אטימה של הקיר ובמקרים רבים גם טיפול ברטיבות בקירות, מה שעשוי לייקר את העניין.

שפריץ לקיר

כמה עולות עבודות שפריץ לקירות?

ישנם לא מעט עבודות שמבצעים עם שפריץ, החל מהתזה שלו על גבי הקיר ועד לחידוש או החלקה של קיר ישן למראה מודרני ושונה, לפניכם מחירון ממוצע לעבודות השונות.

מחירון עבודות שפריץ

כמה עולה לעשות שפריץ לקיר?

התמחור מיוחס למ"ר וכולל את החומרים


180 - 220 ש"ח
מהו המחיר להחלקת קיר שפריץ פנימי?

הסרת שפריץ ישן מקיר קיים, המחיר מתייחס למ"ר.


140 - 180 ש"ח
כמה יעלה לחדש שפריץ?

חידוש שפריץ כולל תיקונים בקיר וצביעה.


120 - 150 ש"ח
עלות החלקת קיר שפריץ חיצוני

החלקת קירות שפריץ ישנים מחוץ למבנה


160 - 190 ש"ח
מחיר צביעת קיר שפריץ בלבד

עבודות צבע בלבד בתוך הבית


60 - 90 ש"ח
הסרת שפריץ וחלקת קירות קומפלט

עבודת הסרת שפריץ מקירות, החלקה ועבודות צבע, כולל חומרים, מחיר ל-מ"ר.


200 - 240 ש"ח

הדפס מחירון

איך עושים שפריץ לקיר פנימי וחיצוני?

בבואכם לבחור מאיזו חברה אתם רוצים להזמין שירותי שפריץ לקירות, בוודאי תרצו גם להבין איך עושים זאת? חשוב לדעת שכדי לבצע עבודה טובה של חידוש שפריץ או עבודת החלקה צריך, ניסיון, ידע מקצועי, ציוד תואם וכמובן חומר איכותי, לכן, בין אם אתם רוצים לבצע עבודה כמו צביעת שפריץ ובין אם אתם זקוקים לחידוש, אנחנו ממליצים לכם לבחור בבעל מקצוע שיכול שעומד בכלל הקריטריונים הנ"ל. מעבר לכך אם אתם רוצים לדעת כיצד מכינים שפריץ לבד הנה סרטון המדגים:

רוצים לקלף שפריץ ישן? החלקת קירות שפריץ

יש אומנם הרבה אנשים שרוצים שיעשו להם שפריץ לקירות הבית אך יש דווקא אנשים שירצו להזמין שירותי הפיכת קיר שפריץ לחלק. לכן, אם גם אתם חושבים על חיפוי קיר שפריץ כי זה לא נוח לכם או לא יפה בעיניכם, כדאי שתדעו שיש מה לעשות בנידון. אומנם לא כל אדם שעוסק בתחום הזה ייתן לכם שירות מספיק טוב, אך אם תעצרו לרגע ותבדקו לעומק מאיזו חברה אתם מזמינים את השירות, הסיכוי שתצאו מרוצים יהיה גדול יותר.

ב'טופ שיפוצים' תקבלו מחיר נמוך ונוח

מה שמטריד אתם באמת זה כמה יכולה לעלות לכם עבודה כמו החלקה של קיר שפריץ חיצוני או פנימי? רוצים להבטיח שתקבלו אומנם שירות נפלא אך במחיר נוח? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. כולנו רוצים להשקיע בעיצוב הבתים והדירות שלנו כי לחיות במקום מעוצב יותר זה אומר ליהנות יותר בכל בוקר כאשר אנחנו קמים להתחיל יום חדש. חשוב שתאהבו את מה שאתם רואים לנגד עיניכם ולכן, אם ניתן להזמין שירות כזה גם במחיר נוח, מדוע לדחות את העניין? הדרך הנכונה לשלם פחות על שירותי החלקה או יצירה של קיר שפריץ היא פשוט להשוות מחירים, עבודה שתוכלו לעשות היום בקלות בעזרת פורטל 'טופ שיפוצים'.

חידוש קיר שפריץ ישן - צביעה בהתזה

עוד סוג מסוים של עבודה שהרבה פעמים הלקוחות רוצים להזמין, זו כמובן עבודה של צביעה ידנית עם מברשת או בהתזה כי זו הדרך הכי טובה שיש לחדר קיר שפריץ ישן. זה לא משנה אם תבחרו את ההתזה בצבע לבן או בכל צבע נועז אחר, כי גם בנושא הזה כדאי לכם לבדוק שאתם בוחרים חברה אמינה עם מחירים נוחים. לא כל חברה שעוסקת בענף הזה תגיע עם הציוד הכי מתקדם שיש, מה שאומר שלא כל מי שייתן לכם שירות כזה גם יגיע לתוצאה מרהיבה ביופייה. שווה לעשות כמה שיותר בירורים אם זה מה שיסייע לכם להוזיל את המחיר ולהבטיח שתצאו מרוצים מהתוצאה הסופית ומהשאלה איך נראה הקיר.