משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

טיח אקוסטי

ב"טופ שיפוצים" אפשר למצוא טיח אקוסטי המיועד לבידוד מפני רעשים, חדירת קור או חום לחדרים הניתן לביצוע באמצעות מריחה או בהתזה על ידי מכשור מתאים, בדרך כלל טיח אקוסטי מתומחר על פי מחיר למטר או בפרויקט קטן על פי "פיקס פריס", קבלו עד שלוש הצעות מחיר מהטובים בענף!

הכירו את "הטיח האקוסטי"

בשנים האחרונות התווסף למושג ״טיח״ מושג חדש ויעיל שהוא "אקוסטי" ואנו מוצאים בו שימושים רבים כשמו כן הוא, חומר אשר שם דגש יתרה לגבי האקוסטיקה של החלל ולא רק, אלא גם לבידוד תרמי לחום ולקור, הטיח המדובר הוא רגיל בתוספת של שכבה נוספת של סיבים מינרלים של צמר סלעים הנוצר ע״י התכת הסלע, הטיח האקוסטי לרוב משמש חללים גדולים וגבוהים, כמו אולמות ספורט, בתי קולנוע, אולמות הופעות ובידור, בתי מלון, אולמות כנסים, מרכזים קהילתיים ועוד. העבודה עם הטיח המדובר היא יעילה ומפשטת את התהליך והיא נעשית ע״ התזה, לאחר השימוש הוא מתייבש בערך לאחר כשבוע לעתים גם פחות ונותן חזות גמישה המשלבת היטב מבחינה עיצובית בחללים מסוימים.

טיח אקוסטי

שימוש בטיח אקוסטי בטכניקת התזה

טיח אקוסטי בהתזה, את הטיח הספציפי ניתן ליישם ע״י התזה, בדרך כלל בשני שלבים, כלומר שני זרמים בלחץ, הראשון יהיה של סבים יבשים והשני של דבר נוזלי. לפני השימוש ניתן להחליט על עיצוב, כלומר על איזה צבע תרצו את הסיד ולערבב אותו מבעוד מועד לפני השימוש. טיח לבידוד אקוסטי הן של סאונד והן של טמפרטורה, בתוך הטיח האקוסטי מסוג תרמוקיר נמצאים חללים גמישים הסופגים אנרגיה ויוצרים התנגדות תרמית לחום ולקור. החומר עצמו גמיש בסופג אנרגיה כל שהוא תומך באקוסטיקה של המבנה ויותר בידוד אקוסטי, שומר שהסאונד לא יברח מהחלל, כלומר בולע את הרעש, ניתן לראות שימוש בו בעיקר לאחר שמשפצים חדר ילדים שם רוצים למנוע מהרעש להיכנס לצאת.

מהי עלות הטיח האקוסטי?

עלות טיח אקוסטי לשק של 20 ק״ג נע בין 20-90 שקלים, ישנם סוגים שונים וחברות סונות כמו K-13 ו AC480, אלה רק דוגמאות, למחיר המדויק של טיח אקוטסי כולל מחיר לעבודה, תוכלו לבדוק באמצעות המחירונים או ליצור קשר עם אחד מן נציגי "טופ שיפוצים", שם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות, בעלי מקצוע וקבלנים המתמחים בעבודות אלו.

טיח אקוסטי בהתזה

חומר לכיסוי הפנים ובידוד מפני רעשים, חום וקור

טיח היה שם מאז ומתמיד, אנו משתמשים במושג באופן תדיר ומשתמשים בטיח בכל עת ומשתמשים בו בכל מה שקשור לבניה, שיפוץ, צביעה של בניין או דירה. טיח הוא בעצם חומר כיסוי לפנים הבית או החלל והן יכול לשמש גם בתור טיח חיצוני מחוץ לבית, הטיח עשוי ממלט המורכב בעיקר מצמנט ואו סיד הנותנים לו את כוח ההדבקה ומאגרגט דק שזה בעצם חצץ, חול. לרוב הטיח הוא מסיים את השיפוץ ואחריו מגיע השפכטל האמריקאי לגימור הקיר, הוא השלב האחרון שאוטם ומבודד לפני הצביעה.  כמו בכל תחום, גם התחום הזה התקדם טכנולוגית ואחד התוצאות היעילות יותר בתחום הבנייה הוא הטיח האקוסטי.

איך אנו נכנסים לתמונה?

אנחנו בטופ שיפוצים נותנים כל שרות הכרוך בשיפוץ, משיפוצי דירות, חדרים, עבודות צבע, עבודות גבס וכמובן עבודת טיח לכל סוגיו לרבות אקוסטי. אם אתם מחפשים עבודת שיפוץ באשר הן, צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נסייע לכם ונמצא את בעל המקצוע הנכון והנאמן שיתאים לכם ולא משנה היכן אתם נמצאים בארץ. אתם תוכלו להשוות מחירים ע״ כך שאנו נשלח לכם 33 הצעות מחיר ותבחרו את המתאימה ביותר.