משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פירוק משקוף

דרך פורטל טופ שיפוצים, ניתן להזמין שיפוצניק לצורך פירוק משקוף מכל חומר: עץ, ברזל , פלדה או אלומיניום והכל במסגרת שיפוץ או כפעולה בפני עצמה.

מתי נדרש לבצע פירוק והרכבת משקופים?

פירוק משקופים ישנים והרכבה של משקופים חדשים מסביב לדלתות הבית, יכול להתבצע במסגרת שיפוץ דירה הכולל הגדלת פתחים או לחילופין התקנה של דלת חדשה במידות שונות מהמידות הקיימות. למידע נוסף על גדלים ומידות של דלתות סטנדרטיות, לחצו כאן. בנוסף אנו רואים לא פעם מקרים בהם פירוק המשקוף הוא כתוצאה מפעולות הדברה המבוצעות בבית שמטרתן בדרך כלל הן הדברת טרמיטים הנמצאים בעץ של המשקוף.

 

פירוק משקוף

מה המחיר של פירוק משקוף מהדלת?

עבור פירוק של משקוף סטנדרטי בדלתות פנים בתוך הבית, נהוג לשלם סכום אשר נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. במקרים בהם נדרש לבצע פירוק משקוף עבור דלת פלדלת של רב בריח, המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים, בהתאם למורכבות העבודה.

 

נמליץ לכם לבדוק מראש את העלות מול שיפוצניק או הנדימן שמבצע עבודות של פירוק משקופים ולקחת בחשבון שבמידה ומדובר בעבודה בודדת ולא במסגרת עבודות שיפוצים נוספות בבית, העלות עשויה להתייקר מעט. אגב, עלות של פירוק ופינוי של דלת עץ + משקוף, תעלה בסביבות 450 ש"ח ולכן שווה לבדוק גם אופציה של עבודה הכוללת את הוצאת הדלת ביחד עם עבודת פירוק המשקוף.

מחיר ממוצע להסרת משקוף מהדלת

מחיר ממוצע להסרת משקוף מהדלת: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה חשוב לזכור לפני שמתחילים לפרק משקוף?

ראשית, כדאי לזכור שבעת פירוק לא מקצועי של המשקוף, אנו יכולים לגרום לנזקים כאלה ואחרים לקיר וכמובן לפגוע ולקלף את צבע הקיר באזורים הצמודים למשקוף. לכן חשוב להקפיד לעבוד עם כלי עבודה מקצועיים כמו פטיש או לום ברזל, מברגה, מסור וגם סכין יפנית בשביל החיתוכים הראשונים והפרדת הסיליקון שמצמיד את המשקוף לקיר. 

 

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שברוב הגדול של המקרים לא נוכל להשתמש במשקוף הישן לאחר שפירקנו אותנו וזאת מאחר והוא עשוי להישבר תוך כדי התהליך ובמקרים רבים אנו גם נאלץ לנסר חלקים ממנו בשביל להוציא ולשחרר אותו מהמקום.

פירוק משקוף דלת מכל חומר וסוג 

פרט לפירוק משקוף עץ, אשר נחשב לנפוץ מאוד בדלתות של בתים רבים בישראל, ניתן להזמין גם שירותי פירוק משקוף עבור משקופי פלדה, ברזל או אלומיניום. כפי שציינו קודם לכן, המחיר במקרים בהם אין מדובר במשקוף עץ, עשויים להתייקר ולעלות מעט יותר (בין 600 ל-800 ש"ח) ומאוד מומלץ לפנות אל בעל מקצוע שיבצע את העבודה בצורה כזו שתשמור על הקיר ולא תגרום לנזקים שיגררו עלויות נוספות בהמשך.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כיצד מתבצע פירוק משקוף ישן?

בשלב הראשון יש לנתק את דפנות המשקוף (ההלבשות) המחוברות בדרך כלל באמצעות סיליקון, נעשה זאת באמצעות מעבר מהיר עם סכין יפנית מסביב למשקוף, מה שיעזור להפריד ולנתק את המשקוף בהמשך. הקפידו לחתוך כמה שיותר צמוד למשקוף בשביל להימנע מקילופי צבע מיותרים בקיר. את עבודת הניתוק של הסיליקון, מיישמים כמובן משני צידי הדלת בשביל לנתק את שני המשקופים.

 

לאחר מכן נשתמש במברג, לום או איזמל בשביל לנתק את המשקוף הישן ולהוציאו החוצה. לאחר מכן, בשביל להסיר את המשקוף הפנימי, נשתמש במברגה וננתק את הברגים שמחברים את המשקוף אל הדלת. אחרי הוצאת הברגים ננסה לשחרר ידנית את המשקוף עד לניתוקו, כאשר ייתכן ונצטרך להשתמש בפטיש ומברג בשביל לשחררו מהמקום.