משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מתקין דלתות בירושלים

הזמינו מתקין דלתות בירושלים מומלץ ומקצועי לדלת החדשה שלכם. דרכנו תוכלו לראות איך מוצאים את מתקין הדלתות הנכון בזול באמצעות השוואת מחירים וכמובן לראות כמה תעלה לכם התקנת הדלת.

הזמינו התקנת דלתות בירושלים בזול

בשביל למצוא התקנת דלתות בירושלים בזול צריך קודם כל להבין שמדובר במחירים שהם לא קבועים והם יכולים להשתנות בהתאם לסוג הדלת ובהתאם למתקין הדלתות עצמו. לא כל מתקין דלתות בירושלים יקח לכם את אותו המחיר, גם אם מדובר על אותה הדלת.

 

בגלל זה אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין מספר מתקיני דלתות בעיר - כדי למצוא מחיר טוב יותר. בין אם מדובר על התקנת דלתות הזזה, התקנת דלתות כניסה או התקנת דלתות פנים בירושלים, תמיד השוואת מחירים פשוטה תעזור לכם למצוא מחיר יותר טוב בלי להתפשר על איכות העבודה.

 

התקנת דלתות בירושלים

כמה עולה מתקין דלתות בירושלים?

כאמור, המחיר של מתקין דלתות בירושלים תלוי בסוג הדלת שתרצו להתקין, בגלל זה הוספנו לכם מחירון קצר של התקנת דלתות שונות. תוכלו להסתכל במחירון מתקין הדלתות המלא בשביל לראות מחירים נוספים.

מחירון התקנת דלתות נפוצות בירושלים

התקנת דלת פולימר

חומר שעמיד למים ומומלץ לחדר אמבטיה מהסיבה הזו. המחיר כולל את הדלת.


2,000 - 2,200 ש"ח
התקנת דלת כניסה בסיסית

המחיר כולל את מחיר הדלת עצמה.


2,500 - 3,000 ש"ח
התקנת דלת כניסה רב בריח

המחיר כולל את מחיר הדלת ואת ההובלה שלה.


3,200 - 3,500 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים מתקין דלתות מומלץ?

בשביל למצוא מתקין דלתות מומלץ בירושלים היינו מציעים לכם להסתכל על 3 דברים:

  1. אחריות: לפני שאתם מזמינים מתקין דלתות ודאו את נושא האחריות. האם הוא נותן אחריות? לכמה זמן? מומלץ שיהיה משהו כתוב. במיוחד כשמה שאתם צריכים זה מתקין דלתות פנים בירושלים שאחראי בעצם על כל המעבר שלכם בין חדרים בדירה.
     
  2. עבודות קודמות: הסתכלו באינטרנט לראות עבודות קודמות של מתקין הדלתות. האם הן נראות טוב? אולי תמצאו משהו בפייסבוק ואז תוכלו לראות חוות דעת מאנשים אמיתיים. האם יש לכם דלת מעוצבת שאתם צריכים או שאתם צריכים עבודה ספציפית כמו התקנת דלת לממד.
     
  3. מחיר: אתם יודעים כבר כמה בערך אמורה לעלות לכם התקנת הדלת שלכם. אל תתפשרו על זה ואל תיקחו מתקין דלתות שנותן לכם מחיר מופקע. במיוחד כשאתם מקבלים מספר הצעות מחיר שונות.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

גם מחוץ לעיר: התקנת דלתות באזור ירושלים

אנחנו עובדים עם הרבה שיפוצניקים שעושים התקנת דלתות באזור ירושלים, כך שתוכלו בקלות למצוא דרכנו בעל מקצוע שיבוא להתקין לכם את הדלת גם אם אתם גרים ביישובים או בערים באזור ירושלים. אחרי שאתם מתקשרים אלינו או משאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים לוודא איפה אתם גרים ומקשרים ביניכם לבין עד 3 מתקיני דלתות באזור ירושלים שיגיעו אליכם.